821. Manchetknopen

Twee paar goudkleurige manchetknopen. 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

822. Zilveren dekseldoosje, Van Kempen

Zilveren dekseldoosje omrand met pareldecor. Aan de onderzijde keuren waaronder VK halve maan (Van Kempen, Voorschoten), lopende leeuw 2. minervakopje en jaarletter H (1917).

Huidig bod: € 20

823. Koksmes en vork, India

Houten koksmes en vork in gedecoreerde houten houder afgezet met messing. Lemmet gemerkt, India, tweede kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

824. Zilver

Convoluut zilver met onder andere een armband, lepel, serveerlepel en bijtring. Divers gekeurd, 20e eeuw.

Huidig bod: € 55

825. Zilveren theelepels en gebaksvorken

Zes zilveren gebaksvorken en zes theelepels in etui, allen voorzien van vier keuren waaronder lopende leeuw 2. Hierbij een houten lepeldoos met vijf zilveren theelepels voorzien van meesterkeur en zwaardje. 20e eeuw.

Huidig bod: € 50

826. Kom, Japan

Japanse geglazuurde aardewerken kom ten behoeve van de theeceremonie, Meiji periode, omstreeks 1900.

827. Vaas, Art Deco

Keramieken donkerblauwe Art Deco vaas met goudbiezen. Ongesigneerd. Frankrijk, jaren 30/40.

828. Samitsubo, Japan

Japanse houten Samitsubo inktstempel, werd gebruikt om inktlijnen te trekken ten behoeve van houtbewerkingen. Japan, 18e eeuw.

829. Sierschotel, Plateelbakkerij Ram

Delftsblauwe keramieken sierschotel met gecontourneerde rand voorzien van een handgeschilderd decor van bloemen in mand door Plateelbakkerij Ram. Aan de achterzijde gemerkt "RAM” en gesigneerd G. Hendriks (Geurt). Schotel met houten standaard. Arnhem, begin jaren 30.

830. Lot beursbeugeltasjes

Drie beursbeugeltasjes, een met zilveren beugel en twee met onedele beugels. Hierbij een zilveren beugel. Begin 20e eeuw.

831. Schilderij, Louis Kortenhorst

Schilderij van een boerderijschuur met erf door Louis Arnoldus Kortenhorst (1884-1966). Olieverfschilderij op linnen. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1957.

Huidig bod: € 10

832. Penning, Godefroid Devreese

Bronzen penning met afbeelding van dansende vrouw naar ontwerp van Godefroid Devreese (1861-1941). Concourse d’Elegance, Oostende 1935.

833. Grafisch werk, Esther van Dijk

Materiaaldruk unica 1/1 door Esther van Dijk (1971), ets inkt op 300 grams papier. Linksonder gemonogrammeerd EVD. Verso informatie met signatuur en datering 2020.

Huidig bod: € 25

834. Kaarsenstandaard, Lino Sabattini

Biscuit porseleinen vaas naar ontwerp van Lino Sabattini en uitgevoerd door Rosenthal, Germany uit de Studio-Linie. Aan de onderzijde gemerkt. Duitsland, jaren 90.

835. Wandmasker, Kumbi

Keramieken bruin geglazuurd wandmasker gesigneerd op de achterzijde Kumbi en gedateerd 1976.

836. Giclée, Rob Møhlmann

Giclée van een stilleven met flessen en sluitgewicht door Rob Møhlmann, inclusief certificaat met vermelding van oplagenummer 9/40 en ondertekening. 21e eeuw.

837. Vaas, China

Chinese cloisonné vaas met polychroom floraal decor en goud accenten, op een houten staander. China, midden 20e eeuw.

838. Art Deco plaquette, Armand Bonnetain

Bronzen Art Deco plaquette naar ontwerp van Armand Bonnetain (1883-1973), rechtsonder gesigneerd. Plaquette in verband met de Wereldtentoonstelling Brussel 1935.

Huidig bod: € 10

839. Ets, Frans Hogerwaard

Ets getiteld “Slangenbezweerder Tanger” door Frans Hogerwaard (1882-1921). Rechtsonder in de etsplaat gesigneerd. Omstreeks 1920.

840. Tweeluik, Yvon Tomasini

Beschilderd tweeluik met twee figuren door Yvon Tomasini (1954), verso naamsvermelding. Acrylverftechniek op MDF. Eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

9725 CT Groningen