961. Vaas

Keramieken vaas met crystalline glazuur. Handgedraaide vaas uitgevoerd in witte klei, niet gesigneerd, 21e eeuw.

962. Bestekcassette, Gero

Twaalf persoons bestekcassette van Gero Zeist. Kwaliteit Zilvium, 100 verzilverd bestek in drie laags doos met houten ombouw. Modelnaam Puntfilet 618, jaren 60/70.

Huidig bod: € 10

963. Plateel, Eskaf

Convoluut Eskaf floraal gedecoreerd plateel, bestaande uit een serveerschaal, vaasje en acht schoteltjes, Aan de onderzijde gemerkt Eskaf, Huizen. Jaren 30.

Huidig bod: € 10

964. Vaas

Keramieken bloempot/vaas met geometrisch patroon. Anoniem, 21e eeuw.

965. Schilderij

Abstract schilderij op papier, rechtsonder gesigneerd. Omstreeks 2000.

966. Bijzettafel, Art Deco

Eikenhouten Art Deco bijzettafel met palissanderhouten inlegwerk. Jaren 30.

Huidig bod: € 5

967. Tafellampen

Twee metalen tafellampen met rood schuim, zwarte kunststoffen bol in Memphis stijl. Door D4 Grand Duché du Luxembourg, modelnaam Monica 80 en serienummer M80/9512. Jaren 90.

Huidig bod: € 5

968. Theekom en schotel, China, Kangxi periode

Porseleinen theekom met schotel gedecoreerd met karpers. Aan de onderzijde gemerkt met dubbele ring en symbool. China, Kangxi periode, begin 1700.

969. Kom, China

Chinese porseleinen handbeschilderde kom gedecoreerd met draakmotief. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

970. Gemberpotten, China

Vier Chinese porseleinen gemberpotten met landschappelijk beschilderd decor, 19e eeuw.

Huidig bod: € 15

971. Vlinderstoelen, Erik Jørgensen

Zes rode houten vlinderstoelen met verchroomd onderstel naar ontwerp van Erik Jørgensen door meubelfabrikant Danerka, modelnaam Rondo. Denemarken, eind 20e eeuw.

972. Vaas, Eskaf

Crèmekleurige keramieken vaas van de Eerste Steenwijker Aardewerk Fabriek (ESKAF) naar ontwerp van Willem van Norden, omstreeks 1930. Aan de onderzijde vermelding van modelnummer 281.

973. Wandtegels, Jan van Erp

Twee keramieken fat lava wandtegels van Jan van Erp uit Waalre. Deze techniek van fat lava tegels ontwerpen heeft Van Erp geleerd bij Ruscha Keramik uit Rheinbach (Duitsland). IJzeren kettingen zijn origineel bij de tegels, gefabriceerd omstreeks 1975.

974. Vaas, Han Boerrigter

Lichtblauwe keramieken vaas met bordeauxrode decor met daarin een gestileerd element door Johan Alexander (Han) Boerrigter (Nijmegen 1935-2023). Gesigneerd aan onderzijde, vierde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

975. Grammofoon, Colombia

Columbus grammofoon met 78 toeren platen, modelnummer 109A. Jaren 20/30.

Huidig bod: € 15

976. Fotografische prent

Zwart-wit fotografische prent van Marilyn Monroe, 21e eeuw.
Collectie Galerie Muskee Groningen.

977. Hanglamp, Gino Sarfatti

Metalen kroonluchter naar ontwerp van Gino Sarfatti en gefabriceerd door lampenfabrikant Flos, modelnummer 2097/50. Made in Italy, jaren 80.

Huidig bod: € 5

978. Grammofoon, His Masters Voice

His Masters Voice grammofoon in eikenhouten doos, model 109. Jaren 20/30.

979. Hanglamp

Bronskleurige hanglamp met vier lichtpunten voorzien van geslepen glazen lampenkappen. Eerste kwart 20e eeuw.

980. Hanglamp, Jugendstil

Jugendstil bronskleurige hanglamp met stoffen aanzet. Jaren 20/30.

Huidig bod: € 30

9725 CT Groningen