1041. Art Deco vaas, Auguste Mouzin et Cie
Keramieken Art Deco vaas door Auguste Mouzin et Cie, Wasmuel. Aan de onderzijde gemerkt A.M.C, Made in Belgium, modelnummer 208 en decornummer 739/B. België, jaren 30. Betreft een groter formaat vaas.
Huidig bod: € 5
1042. Beeld, Indonesië
Balinees polychroom houtgestoken beeld van een bedelaar. Indonesië, omstreeks 1900.
Huidig bod: € 5
1043. Vaas, Rosenthal
Bruin-okerkleurige keramieken vaas uit de Studio-Line, naar ontwerp van Karl en Ursula Scheid, gefabriceerd door Rosenthal, Germany, Aan de onderzijde gemerkt. Duitsland, jaren 70.
Huidig bod: € 5
1044. Vide-poche met Weens brons
Marmeren vide-poche met Weens bronzen hinde beeld. Oostenrijk, omstreeks 1900-1910.
Huidig bod: € 25
1045. Vazen, Jugendstil
Twee amethistkleurige kristallen Jugendstil vazen met iriserende kleurwerking. Toegeschreven aan Kralik und Söhne, Bohemen, omstreeks 1910-20.
Huidig bod: € 10
1046. Murano kandelaar, Antonio da Ros
Kristallen Murano kandelaar naar ontwerp van Antonio da Ros (1936-2012) uitgevoerd door Gino Cenedese. Venetië, jaren 60/70.
1047. Sake kommetjes, Japan
Tien Japanse handgedecoreerde porseleinen sake kommetjes in houten kistje. Meiji-periode, eind 19e eeuw.
1048. Zilveren bestek, Van Kempen
Zilveren ontbijtbestek met zes lepels en zes vorken, model Haags Lofje. Gekeurd meesterteken VK met halve maan (Van Kempen, Voorschoten), lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter H (1917).
Huidig bod: € 95
1049. Schenkkan, Jacob Leopold Knoedgen
Kobaltblauwe keramieken schenkkan door JLK (Jacob Leopold Knoedgen). Aan de onderzijde gemerkt met JLK, Handarbiet en vermelding modelnummer 28/20. Duitsland, jaren 80.
1050. Zilveren miniatuur
Zilveren miniatuur van een molen, gekeurd met zwaardje. 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
1051. Schaal, Vicke Lindstrand
Kristallen ijsblauwe schaal met plooiende rand naar ontwerp van Vicke Lindstrand en gefabriceerd door glasfabriek Orrefors. Modelnaam "Stella Polaris", aan de onderzijde gemerkt en genummerd 2611. Groter model schaal, Zweden, ontwerp eind jaren 30.
Huidig bod: € 10
1052. Icoon, Roemenië
Roemeens achter glas geschilderde icoon met Maria en Jezus in het midden geflankeerd door Gabriël en Michaël. Tweede helft 20e eeuw.
1053. Aquarel, Reinhart Dozy
Tekening met potlood en waterverf, een afbeelding van clowneske figuur door Reinhart Dozy (Nijmegen, 28 september 1880 – Elp, 27 januari 1947). De tekening komt uit de serie Reinhart Dozy & de Commedia dell' Arte, periode 1913-1919. Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.
Bijgeleverd de uitgave Reinhart Dozy & de Commedia dell' Arte.
1054. Parelsnoer met gouden sierslot
Doorlopend geknoopt akoya cultivé zoutwater parelsnoer, zonder sluiting, met een 9 karaat gouden parelketting verkortingssluiting/sierslot voorzien van veiligheidsachtje, gezet met circa 0.25 ct briljant geslepen saffier en circa 0.18 ct 8-kant geslepen diamant. Goudgehalte 375/1000-9 karaat geelgoud, 20e eeuw.
Huidig bod: € 30
1055. Gouden ring met robijn en diamant
14 karaat geelgouden bandring met circa 0.20 ct hart gelsepen robijn en circa 0.35 ct briljant geslepen diamant, H/SI. Goudgehalte 585/1000-14 karaat geelgoud. Eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 50
1056. Gouden zakhorloge met ketting
Een 14 karaat gouden Zwitsers herenzakhorloge met een 14 karaat gouden horlogeketting. Zakhorloge getoetst 14 karaat goud en ketting gemerkt met eikenblad. Remontoire Ancre Ligne droits, Genève. Begin 20e eeuw.
Huidig bod: € 240
1057. Flesvaas, Bertil Vallien
Glazen vierkante fles met meerkleurige overlay naar ontwerp van Bertil Vallien, modelnaam "Pegasus" en uitgevoerd door Kosta Boda. Aan de onderzijde gemerkt Kosta Boda, B. Vallien en onduidelijk modelnummer, sticker aan de voorzijde van de flesvaas. Zweden, begin jaren 80.
Huidig bod: € 5
1058. Zilveren miniatuur, Arnoldus van Geffen
Zilveren miniatuur emmer met hengsel, gemerkt stadskeur Amsterdam en meesterkeur hoorn in hart (zilversmid Arnoldus van Geffen werkzaam te Amsterdam van 1728 tot 1769).
1059. Zilveren broodmand, Jan Krins
Zilveren ajour bewerkte broodmand met parelrand. Gemerkt meesterteken J.K. (Jan Krins), lopende leeuw II, minervakop met een M (Schoonhoven) en jaarletter h (1967)
Huidig bod: € 35
1060. Mantelklok, Junghans
Duitse houten Junghans mantelklok met Jugendstil becijferde wijzerplaat. Duitsland, eind 19e eeuw.
9725 CT Groningen