1021. Murano glasobject, Italië
Murano discusvormig object met paars-blauw-groen ingesloten glasbol en deels gematteerde buitenzijde. Venetië, 21e eeuw.
1022. Art Deco vaas, Le Faiencerie de Bouffioulx
Keramieken Art Deco vaas of kruik door Le Faïencerie de Bouffioulx, vaas voorzien van groen-geel-bruine druipglazuur en drie tinnen applicaties. Aan de onderzijde gemerkt FB met kroon en modelnummer. België, jaren 20-40.
1023. Jugendstil dienblad, Kayserzinn
Tinnen Jugendstil dienblad gedecoreerd met kapucijner peulen van Kayzerzinn. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 4563. Duitsland, omstreeks 1902-1904.
1024. Serveerschaal met schaaltjes, Art Deco
Persglazen Art Deco serveerschaal met ronde handvaten tezamen met vier schaaltjes in rookglas kleur. Jaren 30/40.
1025. Beeld, Jitka Forejtova
Keramieken beeld van zittende vrouw met hoofddoek naar ontwerp van Jitka Forejtova (1923-1996). Aan de onderzijde gemerkt en genummerd 1497. Geproduceerd door Keramos in Tsjechoslowakije, begin jaren 60.
1026. Schilderij, Tjibbe Hooghiemstra
Schilderij getiteld “Angel” door Tj́ibbe Hooghiemstra (1957). Gemengde techniek op papier, verso naamsvermelding met titel en datering 1999.
Huidig bod: € 10
1027. Gouden broche
18 karaat geelgouden schilder emaille strikbroche met hangende parel, voorzien van witgouden bolhaaksluiting. Goudgehalte 750/1000-18 karaat geel- en witgoud. Eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
1028. Gouden broche
14 karaat geelgouden schilder emaille broche met een afbeelding van een vrouw, goudgehalte 585/1000-14 karaat geelgoud. Voorzien van oog- en bolhaaksluiting, 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
1029. Zilveren miniatuur
Zilveren conische koffiekan met drie kranen naar 18e-eeuws voorbeeld. Gemerkt met zwaardje, 20e eeuw.
Huidig bod: € 20
1030. Boek, Flavius Josephus 1642
Geïllustreerd boek “Joodse Historiën” door Flavius Josephus met lederen band, uitgegeven in Amsterdam in 1642.
1031. Halsketting met gouden sluiting
Bloedkoraal halsketting met gouden sluiting, gekeurd 585. Midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
1032. Gravure Groningen en Westerwolde
Handgekleurde kopergravure van Groningen en Westerwolde, genummerd 633 uit de uitgave "Schauplatz der fünf Theile der Welt" uitgegeven door Franz Johann Joseph von Reilly omstreeks 1790.
Huidig bod: € 10
1033. Jardinière, Art Nouveau
Tinnen Art Nouveau jardinière met kobaltblauwe glasinzet. Vermoedelijk WMF, genummerd op een van de pootjes 18. Begin 1900.
Huidig bod: € 5
1034. Propaganda poster, Sovjet-Unie
Propaganda poster Sovjet-Unie uit de jaren 70 met de tekst "RODE ROUTE". Tekst en muziek door V. Ivasjoek (in het Oekraïens) "Muzikaal Oekraïne". Artiesten V. IN. Fedorenko, V. M. Ivanov. Redacteur G. O. Nikolayeva Literair redacteur M. I. Bakhtynskyi.
1035. Eetkamerstoelen, Fristho
Vier design eetkamerstoelen van de firma Fristho Franeker. Palissanderhout met kunstleder, ontwerper Inger Klingenberg. Catalogusnummer Stoel IK, jaren 60.
1036. Propaganda poster 1971, Sovjet-Unie
Propaganda poster Sovjet-Unie uit 1971 met de tekst "Waar een roofdier ook rondsnuffelt, groeit de weerstand tegen hem. Amerikaans roofdier. Schaam je voor hem, schaam je voor hem!". Uitgeverij “Schone Kunsten” Kunstenaars M. Abramov, V. Dobrovolsky, redacteur S. Kochanov. A10248 gedateerd 5/11-71, 8-2-2 71 Kalinin, drukkerij, Lenin Avenue 5.
1037. Vaas, Jan van der Vaart
Kubistische bruine dubbellaags aardewerken vaas van Jan van der Vaart (1931-2000). Aan de onderzijde gesigneerd VDVAART en gedateerd 1974.
1038. Murano glas, Gino Cenedese
Kristallen Murano bowlglas door glasblazer Gino Cenedese met gekleurd element. Venetië, omstreeks 1980-1985.
1039. Jugendstil bank, Jacob & Josef Kohn Wien
Jugendstil bank met velours bekleed door Jacob & Josef Kohn, Wenen. Aan de onderzijde gemerkt middels papieren label. Oostenrijk, eerste kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 15
1040. Tulpvaas, Frans Ottink
Blauwe keramieken tulpenvaas naar ontwerp van Frans Ottink. Aan de onderzijde gemerkt Terra Products Delft, Design Frans Ottink. 21e eeuw.
Huidig bod: € 45
9725 CT Groningen