61. Art Deco vaas, Faiencerie de Thulin

Art Deco keramieken vaas met blauw-okerkleurige druipglazuur, vervaardigd door Faiencerie de Thulin. Aan de onderzijde vermelding modelnummer en Belgium. België, jaren 20.

62. Schilderij

Schilderij getiteld “Voor mijn liefste Anna” toegeschreven aan Herman Berserik. Verso informatie en naamsvermelding. Eind 20e eeuw.

63. Dekselpot, China

Chinese Celadon stijl keramieken dekselpot met houten deksel op houten basement. China, 20e eeuw.

64. Beeld, Max le Verrier

Bronzen beeld van Max le Verrier van de danseres Isadora Duncan. Groen gepatineerd brons op houten, deels granieten basement. Op de sokkel gesigneerd Le Verrier, Frankrijk, jaren 20/30.

65. Kommen, China

Twee famille rose porseleinen floraal beschilderde kommen. China, 18e eeuw.

66. Flesvaas, Bertil Vallien

Kristallen blauwe flesvaas, modelnaam "Satellite", naar ontwerp van Bertil Vallien en uitvoering Kosta Boda. Aan de onderzijde gegraveerd Kosta Boda, artist coll b. Vallien en modelnummer 48015. Zweden, ontwerp stamt uit 1980.

67. Sigarendoos, Spanje

Spaanse verzilverde metalen rijkelijk gedecoreerde sigarendoos uit 1882. Herdenkingsplaat binnenzijde gedateerd, merkteken op binnenrand. Spanje, 19e eeuw.

68. Linosnede, Arie Zonneveld

Kleurenlinosnede met zonnebloemen door Arie Zonneveld. Rechtsonder met potlood gesigneerd met monogram, linksonder vermelding linosnede. Tweede kwart 20e eeuw.

69. Bureauklok, Frankrijk

Bronzen verguld bureauklokje gedecoreerd met eikenbladeren en eikels. Frankrijk, omstreeks 1880.

70. Theekommen en schotels, China, Chienlung periode

Twee porseleinen famille rose theekommen en schotels, Mandarijnen decoratie. China, Chienlung periode, 18 eeuw.

71. Aquarel Parijs

Aquarel van de Notre Dame met de Pont d’Archevêché te Parijs. Rechtsonder gesigneerd, linksonder vermelding Aquarelle Original, Frankrijk, derde kwart 20e eeuw.

72. Schaal, China, Qianlong periode

Chinees porseleinen schaal gedecoreerd met landschappelijk decor omringd door een rand met floraal motief. Qianlong periode, 18e eeuw.

73. Theekommen en schotels, China, Kangxi periode

Drie Chinees porseleinen theekommen en schotels gedecoreerd met botanisch decor. Kangxi periode, begin 18e eeuw.

74. Kettingen, Afrika

Drie kralen kettingen waaronder een Afrikaanse handbeschilderde stenen kralenketting en twee Zuid-Afrikaanse kralenkettingen met bolvormige elementen. 20e eeuw.

75. Schemerlamp, Auguste Mouzin et Cie

Keramieken Art Deco lampenvoet door Auguste Mouzin et Cie, Wasmuel. Aan de onderzijde gemerkt A.M.C. Belgium, en modelnummer 32. België, jaren 30.

76. Vogel, Oiva Toikka

Lichtblauwe vogel naar ontwerp van Oiva Toikka, modelnaam "Sky curlew" en uitgevoerd door Iittala Finland. Gesigneerd aan de onderzijde O. Toikka, Nuutajärvi en sticker Iittala, ontwerp 2005

77. Ugentarium

Romeins blauwglazen ugentarium (zalf flesje) met iriserende kleurwerking. Periode 2e - 5e eeuw na Christus. Provenance: Antiques from a Princely Collection, Bonhams (London) Februari 2024.

78. Vaas, Koninklijke Tichelaar Makkum

Porseleinen vaas/object met hoofd voorzien van blauwe druipglazuur. Aan de achterzijde gemerkt met Koninklijke Tichelaar symbool en Makkum. 21 eeuw.

79. Icoon, Rusland

Russische icoon met de Heilige Moeder en Jezus op houten paneel, deels verguld. Rusland, 19e eeuw.

80. Vaas, Michaela Frey

Messing vaas naar een ontwerp van Michaela Frey, oorspronkelijk uitgevoerd in porselein door Kayser Porzellan. Jaren 70/80.

9725 CT Groningen