21. Klok, Art Nouveau

Bronskleurige Art Nouveau klok met originele sleutel, eerste kwart 20e eeuw.

22. Gouden ring met saffier en diamant

14 karaat witgouden cluster ring met circa 0.50 ct briljant geslepen saffier en circa 0.65 ct briljant geslepen diamant G/VS. Goudgehalte 585/1000-14 karaat witgoud, eind 20e eeuw.

23. Beeld, John Mulvey

Bronzen beeld getiteld “Fighting bulls” op marmeren basement door John Mulvey (1939). Aan de voorzijde plaatje met naamsvermelding, titel en datering 1978.

24. Schilderij, Van Dulmen Krumpelman

Schilderij van een Drents dorpsgezicht, straat met kinderen door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987). Olieverfschilderij op linnen, linksonder gesigneerd vDulmen. Jaren 60/70.
Collectie Galerie Muskee Groningen.

25. Schaakspel, Egypte

Messing schaakspel in Egyptische vormgeving met donker en groen gepatineerde spelstukken. Egypte, begin 21e eeuw.

26. Karaf met glaasjes, Art Deco

Art Deco amberkleurig geslepen karaf naar ontwerp van Rudolf Hlousek (1909-1992) tezamen met acht likeurglaasjes. Glaasjes niet behorend bij de karaf, kleur iets afwijkend, aan de onderzijde gemerkt Tsjechoslowakije, omstreeks 1930.

27. Schilderij, Hans Boer

Schilderij met abstracte compositie, zonder titel door Hans Boer (Amsterdam 1947), alkydverf op linnen. Verso informatie AL14/16 38 en signering met datering 2014/16.

28. Gouden ring met diamanten

14 karaat witgouden ring met vijf diamanten fijn wit, VS1, in totaal circa 0.8 ct. Gemerkt 585, 20e eeuw.

29. Aquarel, Reinhart Dozy

Tekening met potlood en waterverf getiteld "Pierrot en Colombine in een liefdesscène" door Reinhart Dozy (Nijmegen, 28 september 1880 – Elp, 27 januari 1947). De tekening komt uit de serie Reinhart Dozy & de Commedia dell' Arte, periode 1913-1919. Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.

Bijgeleverd de uitgave Reinhart Dozy & de Commedia dell' Arte.

30. Beeld, Koos van Bruggen

Perenhouten beeld van een vrouw door Koos van Bruggen (1914-1979). Aan de onderzijde gemonogrammeerd vB met datering 1972.

31. Fauteuil, ontwerp Arnold Madsen & Henry Schubell voor Bovenkamp

Teakhouten fauteuil in Scandinavische stijl naar ontwerp van Arnold Madsen & Henry Schubell en gefabriceerd door Bovenkamp in 1968.

32. Schilderij, Paul van Zoelen

Schilderij van een geabstraheerd landschap door Paul van Zoelen (1958), olieverf en pigment op linnen. Verso naamsvermelding en datering 2003.

33. Art Nouveau vaas, Nimy

Art Nouveau keramieken vaas met wijnrood marmereffect glazuur onderzijde en lustre glazuur bovenzijde. Aan de onderzijde gemerkt Nimy en vermelding van modelnummer 3. België, eerste kwart 20e eeuw.

34. Art Deco beeld, Hertwig & Co.

Keramieken Art Deco handbeschilderd beeld van dame met barzoi door Hertwig & Co. Katzhütte (Thüringen). Gemerkt aan de onderzijde met E50 en vermelding van modelnummer 399. Duitsland, jaren 30.

35. Fotolithografie, Sol LeWitt

Fotolithografie van Sol LeWitt uit de serie “Brushstrokes: Horizontal and Vertical”, plate #14. Rechtsonder met potlood gesigneerd en links vermelding van oplagenummer 23/25. Jaar van publicatie 1996.

Provenance: factuur Kunsthandel & Galerie De Vries, Leeuwarden.

36. Zilveren miskelk in foudraal

Rooms-Katholieke verguld zilveren miskelk met pateen, lepeltje en stola in originele foedraal. Gemerkt meesterteken van de Gebroeders van Roosmalen te Utrecht, lopende leeuw 2, minervakop met B (Utrecht) en jaarletter F (1940).

37. Vaas, Art Nouveau

Art Nouveau keramieken vaas met klaproos decor. Aan de onderzijde vermelding modelnummer 33, Frankrijk/Oostenrijk omstreeks 1900.

38. Noh masker, Japan

Houten Noh masker met beweegbare onderkaak, onderdeel van het Noh theater. Japan, midden 20e eeuw.

39. Schilderij, Hans Boer

Schilderij met abstracte compositie, zonder titel door Hans Boer (Amsterdam 1947), alkydverf op linnen. Verso informatie AL11-33 en signering met datering 2011.

40. Theekommen en schotels, China, Kangxi periode

Vijf Chinees porseleinen kapucijner theekommen met blauw-wit schildering binnenzijde met vlakverdelingen en florale decors, één kom gedecoreerd met vogels. Tezamen met zes floraal gedecoreerde schotels. Kangxi periode begin, 18e eeuw.

9725 CT Groningen