1244. Beeld, Afrika
Serpentine hardstenen beeld van een “Denker”. Afrika, 21e eeuw.
1248. Schilderij, S. Rieborn
Schilderij van een interieur met kat. Olieverfschilderij op triplex, rechtsonder gesigneerd S. Rieborn. Midden 20e eeuw.
1249. Aquarel
Aquarel van Hollands landschap met molen. Midden onderin gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
1250. Aquarel
Aquarel van een boerderij met pad en hond. Rechtsonder gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.
1251. Bloempotjes, Hannie Mein
Drie aardewerken bloempotjes met vlinder en gestileerd decor van Hannie Mein (Utrecht 1933-2003 Vinkega). Aan de onderzijde gemonogrammeerd HM, jaren 70.
1252. Schilderij
Schilderij van spelende kinderen met hondje, olieverfschilderij op linnen. Anoniem, 19e eeuw.
1253. Dieren Fabeltjeskrant
Zes stoffen Fabeltjeskrant figuren met onder meer Meneer de Uil, Gerrit de Postduif en Meneer de Raaf. Alle dieren gelabeld met vermelding van 1968.
1254. Schilderij
Schilderij van een winterlandschap met schaatsers en molen, olieverfschilderij op paneel. Anoniem, eerste helft 20e eeuw.
1255. Film- en fotocamera
Een Yashica-A 120 mm fotocamera en een Paillard Bolex dubbele 8 mm filmcamera, inclusief handgreep en documentatie. Jaren 60.
1256. Bweldjes Kuifje
Vijf kunsthars beeldjes van Kuifje (Tin Tin), uitgegeven door Herge-Moulinsart. Titels: Au pays de soviets, Aut Tibet, Les Picaros, Les Cigares du Pharon en een los figuur van Kuifje. Schaalmodellen 1 op 43, België, 21e eeuw.
1257. Dekseldoosjes en pijpenstaander, Ravelli
Twee keramieken dekseldoosjes en een pijpenstander in donkerbruine kleurslag met crèmekleurige details gefabriceerd door Ravelli te Valkenburg, midden jaren 50. Aan de onderzijde gesigneerd en vermelding van modelnummer 233.
1258. Art Deco plafondlampen, Thabur
Twee Art Deco plafondlampen door Thabur, Den Haag met bakelieten montuur. Groene lamp model Tulp. Jaren 30.
1259. Poppen, Duitsland
Twee poppen; een kleine celluloid pop van König Wernicke 21/40, Duitsland, jaren 30 en een Duitse pop met handbeschilderd porseleinen hoofd, onderbenen en handen. Midden 20e eeuw.
1260. Keramiek, Azië
Convoluut Aziatisch keramiek; porseleinen polychroom beschilderde Chinese theepot, theekopjes, vaasjes, Chinees porseleinen Imari vaasje met goudaccenten en een Japans Satsuma vaasje. 20e eeuw.
1261. Ansichtkaarten
Convoluut ansichtkaarten met het Koningshuis, losse ansichtkaarten nationaal en internationaal, ansichtkaartenmapjes Frankrijk, Duitsland en meer. 20e eeuw.
1262. Mand
Rotan mand of tijdschriftenhouder in kikker vorm. Toegeschreven aan de Franse ontwerper Olivier Cajan, jaren 60/70.
1263. Onderzetters, Kristalunie
Houten dekseldoos met twaalf glazen onderzetters door de Kristalunie, Maastricht. Jaren 50/60.
9725 CT Groningen