1284. Spiegel
Houten spiegel met goudkleurig lijst met florale bies. Gefacetteerd spiegelglas, begin 1900.
1285. Theekast
Eikenhouten beglaasde theekast met floraal Art Deco houtsnijwerk staande op Queen Anne poten. Jaren 30.
1286. Salontafel, H. Pander & Zonen
Mahoniehouten salontafel met intarsia met geometrische motieven door meubelfabriek Hollandia, H. Pander & Zonen, Den Haag en Amsterdam. Aan de onderzijde twee maal gemerkt met vermelding van nummer L8491. Omstreeks 1915.
1287. Mecki, Steiff
Verzameling speelgoed Mecki dieren, vijf grote stoffen en deels rubberen dieren en zeven kleinere dieren. Gefabriceerd door speelgoedfabrikant Steiff. Duitsland, jaren 60.
1288. Sgabello stoel
Mahoniehouten Sgabello stoel, een halstoel met houtsnijwerk. Italië, 20e eeuw.
1289. Curiosa
Curiosa met polychroom Duits porseleinen peper- en zoutstel, stoffer en blik, verzilverd karaf glas en theezakjesglas, strooi- en suikerlepel, porseleinen peper- en zoutstel en dekselpotje en twee Hollandse handbeschilderde bordjes Makkum en Harlingen. 20e eeuw.
1290. Houtsnijwerk, India
Hindoeïstische gestoken houten tempel paneel met Ganesh verering. India, midden 20e eeuw
1292. Paraplustandaard, Gino Colombini
Beige kunststoffen paraplustandaard met chromen montuur naar ontwerp van Gino Colombini en uitgevoerd door Kartell. Modelnummer 4610-50. Made in Italy, jaar van ontwerp 1965.
1293. Hanglamp, Stilux
Vintage, in hoogte verstelbare hanglamp, metaal met plexiglazen lampenkap door lampenfabrikant Stilux, Milaan. Italië, jaren 60/70.
1294. Hanglamp, Art Deco
Art Deco hanglamp met messing montuur en melkglazen lampenkap. Jaren 30.
1296. Curiosa
Convoluut curiosa met messing wandkandelaar, strijkbout, vijzel met stamper, metalen koffiepot met melkkan, servethouder, tinnen strooier, beker en dekseldoosje. 20e eeuw.
1297. Hoge hoed
Zwarte beverbonten hoge hoed J. Van der Kam, Leeuwarden, met bijpassende doos. Manchetten met manchetknopen en een paar handschoenen. Midden 20e eeuw.
1298. Naturalia
Twee Indonesische gevlochten mandjes gevuld met schelpen, een struisvogel en emoe ei, 20e eeuw.
1299. Pleet
Convoluut pleet met verzilverde onderzetters, serveerschalen, kommen, borden, broodschaal en een kandelaar. 20e eeuw.
1300. Zeehond, Art Deco
Art Deco gematteerd persglazen beeld van zeehond. Tsjechoslowakije, jaren 30-50.
1301. Ets, Edwin Brandt
Ets getiteld "Riet (2)" door Edwin Brandt (1942). Linksonder gesigneerd E. Brandt en gedateerd 1981, rechtsonder vermelding eigen druk en oplagenummer 18/30.
1302. Grafische druk, Sjouke Heins
Grafische druk van grazende koeien voor een boerderij door Sjouke Heins (1948-2020). Rechtsonder gesigneerd Heins, gedateerd 1998 en vermelding van het oplagenummer 91/200.
1303. Schilderij
Schilderij van een zeegezicht bij zwaar weer, olieverfschilderij op linnen. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
9725 CT Groningen