1264. Beugeltas, Art Deco
Art Deco gehaakte damestas met beugel uitgevoerd in celluloid, in kartonnen doos, jaren 20.
1265. Bloempotten, China
Vijf porseleinen bloempotten op verschillende grootte, floraal gedecoreerd. China, vierde kwart 20e eeuw.
1266. Dekselpot
Porseleinen famille verte dekselpot met botanisch decor van courgettes. China, eerste kwart 20e eeuw.
1268. Boeken - Geschiedenis van Groningen
Drie hardcover delen van de Geschiedenis van Groningen door M.G.J. Duijvendak e.a. in doos, totaal 1200 bladzijden. Uitgegeven door Waanders te Zwolle in 2009.
1269. Damestassen
Drie lederen damestassen waaronder een bruine tas gemerkt “ I Medici Florence” en een lederen multomap gemerkt Claudio Ferrici. Eind 20e eeuw.
1270. Plaatjesalbums
Convoluut van dertien verschillende plaatjesalbums waaronder Jac. P. Thijsse, Vogeljaar en Vogelzang, De Vecht, Bosch en Duinen, Bloemen in onze Tuin.
1271. Tafelstuk
Een blauwglazen tafelstuk op metalen voet met restanten van vergulding. Geen merktekens, datering eind 19e eeuw.
1272. Vaas, China
Chinees polychroom beschilderde porseleinen vaas met landschappelijk decor met hofdames. Republiek periode, midden 20e eeuw.
1273. Papierbak
Papierbak van geperforeerd wit metaal op zwart basement in Wiener Werkstätte stijl. Jaren 60.
1277. Servies Société Céramique
Keramieken theeservies van Société Céramique te Maastricht, decornaam Landschap. Set bestaande uit een serveerschaal, twaalf kop -en schotels, theepot, koffiepot, melkkannetje, suikerpot, bekers en gebaksbordjes met een zwart landschappelijk decor. Aan de onderzijde gemerkt, tweede kwart 20e eeuw.
1278. Servies Société Céramique
Keramieken theeservies van Société Céramique te Maastricht, decornaam Boerenhoeve. Set bestaande uit acht kop -en schotels, theepot, melkkannetje en melkschenkkan met een zwart landschappelijk decor. Aan de onderzijde gemerkt, tweede kwart 20e eeuw.
1279. Schilderijlijst
Zwarte houten schilderijlijst met gouden opstaande bies, 20e eeuw.
1280. Kelim
Wollen handgeweven kelim met geometrische motieven. Iran, 20e eeuw.
1281. Hanglamp, Art Deco
Art Deco hanglamp met bronskleurig montuur en melkglazen lampenkap. Jaren 30.
1282. Schilderij
Schilderij in Romantische School van een classicistisch gebouw met bomenpartij. Olieverfschilderij op linnen. Anoniem, eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen