1264. Beugeltas, Art Deco

Art Deco gehaakte damestas met beugel uitgevoerd in celluloid, in kartonnen doos, jaren 20.

1265. Bloempotten, China

Vijf porseleinen bloempotten op verschillende grootte, floraal gedecoreerd. China, vierde kwart 20e eeuw.

1266. Dekselpot

Porseleinen famille verte dekselpot met botanisch decor van courgettes. China, eerste kwart 20e eeuw.

1267. Schrijfkist

Eikenhouten schrijfkist, begin 1900.

1268. Boeken - Geschiedenis van Groningen

Drie hardcover delen van de Geschiedenis van Groningen door M.G.J. Duijvendak e.a. in doos, totaal 1200 bladzijden. Uitgegeven door Waanders te Zwolle in 2009.

1269. Damestassen

Drie lederen damestassen waaronder een bruine tas gemerkt “ I Medici Florence” en een lederen multomap gemerkt Claudio Ferrici. Eind 20e eeuw.

1270. Plaatjesalbums

Convoluut van dertien verschillende plaatjesalbums waaronder Jac. P. Thijsse, Vogeljaar en Vogelzang, De Vecht, Bosch en Duinen, Bloemen in onze Tuin.

1271. Tafelstuk

Een blauwglazen tafelstuk op metalen voet met restanten van vergulding. Geen merktekens, datering eind 19e eeuw.

1272. Vaas, China

Chinees polychroom beschilderde porseleinen vaas met landschappelijk decor met hofdames. Republiek periode, midden 20e eeuw.

1273. Papierbak

Papierbak van geperforeerd wit metaal op zwart basement in Wiener Werkstätte stijl. Jaren 60.

1274. Kamelenzakken

Vijf handgeknoopte wollen kamelenzakken, 20e eeuw.

1275. Gewei

Hertengewei met schedel op houten wandplaat, 20e eeuw.

1276. Hoorns

Hoorns van een bok op houten wandplaat., 20e eeuw.

1277. Servies Société Céramique

Keramieken theeservies van Société Céramique te Maastricht, decornaam Landschap. Set bestaande uit een serveerschaal, twaalf kop -en schotels, theepot, koffiepot, melkkannetje, suikerpot, bekers en gebaksbordjes met een zwart landschappelijk decor. Aan de onderzijde gemerkt, tweede kwart 20e eeuw.

1278. Servies Société Céramique

Keramieken theeservies van Société Céramique te Maastricht, decornaam Boerenhoeve. Set bestaande uit acht kop -en schotels, theepot, melkkannetje en melkschenkkan met een zwart landschappelijk decor. Aan de onderzijde gemerkt, tweede kwart 20e eeuw.

1279. Schilderijlijst

Zwarte houten schilderijlijst met gouden opstaande bies, 20e eeuw.

1280. Kelim

Wollen handgeweven kelim met geometrische motieven. Iran, 20e eeuw.

1281. Hanglamp, Art Deco

Art Deco hanglamp met bronskleurig montuur en melkglazen lampenkap. Jaren 30.

1282. Schilderij

Schilderij in Romantische School van een classicistisch gebouw met bomenpartij. Olieverfschilderij op linnen. Anoniem, eerste helft 20e eeuw.

1283. Lessenaar

Houten geëboniseerde lessenaar op driespant. Begin 1900

9725 CT Groningen