1481. Koffie- en theeservies, Villeroy & Boch
Porseleinen 56-delig koffie- en theeservies van Villeroy & Boch, decor Vieux Luxembourg. Bestaande uit een koffiepot, een theepot, een theelicht, een melkkan, een suikerpot, een roomkan, acht theekop-en-schotels thee, twaalf koffiekop-en-schotels koffie, een grote koffiemok, een taartbord met twaalf taartbordjes, een taartschepje, een ovalen opdienschaaltje, opdienschaal petit four en twaalf petit four schaaltjes en een asbakje. België, 21e eeuw.
1482. Hoorn, Chantilly
Messing hoorn gemerkt Chantilly. Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.
1483. Dieren, Steiff
Convoluut van dertien miniatuur dieren van Steiff. Duitsland, tweede helft 20e eeuw.
1484. Teddyberen, Steiff
Vijf Steiff teddybeertjes waaronder Petty en Teddy 1926, vier beren met gouden Knopf in het oor. Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.
1485. Beeld
Cire perdue gegoten bronzen beeld voorstellende de Barmhartige Samaritaan. Beeld op groter formaat. Anoniem, 20e eeuw.
1486. Teddybeer, Steiff
Zes teddybeertjes van Steiff waaronder meerdere Teddy Clowns, gemerkt met gouden Knopf in het oor. Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.
1487. Teddyberen, Steiff
Drie Steiff teddybeertjes waaronder een Classic 1905 Richard Steiff, een roze en witte beer. Alle drie beren met gouden Knopf in het oor. Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.
1488. Speelgoed
Speelgoed; interieur voor poppenhuis en drie houten blokken dozen. Midden 20e eeuw.
1489. Sneeuwpop, Steiff
Sneeuwpopje van Steiff, gemerkt met gouden Knopf aan de zijkant. Duitsland, eind 20e eeuw.
1490. Crucifix, Josef Anton Stocker
Glasmozaïek crucifix van Josef Anton Stocker, gemerkt Roma. Italië, omstreeks 1900.
1491. Beren, Steiff
Twee ijsbeertjes en een wit beertje van Steiff, gemerkt met gouden Knopf in het oor. Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.
1492. Pikhouweel, Felix Ralling Hammerwerk
Pikhouweel, model Himalaya pickles Kuno Rainer, van Felix Ralling Hammerwerk Fulpmes. Gemerkt en Made in Austria, tezamen met lederen beschermingshoes. Dit model stamt qua ontwerp uit de jaren 30.
1493. Vogels, Steiff
Elf Steiff vogeltjes, waaronder pinguïns, kuikens en zwaan, meerdere gemerkt met gouden Knopf en label. Duitsland, tweede helft 20e eeuw.
1494. Nanking kom, China
Chinese porseleinen Nanking kom met famille verte decor van draak, griffioen en onsterfelijken met craquelé glazuur. Republiek Periode, 1912-1949.
1495. Theekopjes en schotels, China
Vier Chinees porseleinen famille rose theekopjes en schotels met floraal decor. China, 18e eeuw.
1496. Kop-en-schotels, China, Kangxi periode
Drie porseleinen Kangxi kop-en-schotels met Imari kleurenpalet voorzien van een decor van een tuin met vogel in een boom. Omstreeks 1710.
1497. Vogels, Steiff
Negen Steiff vogeltjes waaronder een raaf en specht. Velen met gouden Knopf en label. Duitsland, tweede helft 20e eeuw.
1498. Trekpotje, China, Kangxi periode
Chinees porseleinen handbeschilderd trekpotje uit de Kangxi periode. China, 18e eeuw.
1499. Lot Steiff en Schuco
Dieren van Steiff met een Timothy Q. muis, een aap en teddy clown beer. Tevens een haas Biggo Bello met geluid van Schuco. Duitsland, tweede helft 20e eeuw.
1500. Theekommen, China, Kangxi periode
Zes Chinese theekommen uit de Kangxi periode, kapucijner achterzijde en handgeschilderde Imari decoratie aan de binnenzijde. 18e eeuw.
9725 CT Groningen