1401. Beeld, Juul Kortekaas
Beeld van een tulp uitgevoerd in messing en lood op granieten basement door Juul Kortekaas (1950 Beuningen). Gesigneerd op op de bladsteel, begin 21e eeuw.
Provenance: Galerie & Beeldentuin La Lanka, Gorredijk.
1402. Eieren
Acht hardstenen eieren in diverse grootte. Afrika, 21e eeuw.
1403. Dekselpot, Mobach
Keramieken dekselpot gedecoreerd met zebra’s door Mobach, Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 216. Ontwerp Bouke en Klaas Mobach, gefabriceerd in de periode 1950-1965.
Huidig bod: € 20
1404. Bloemen
Metalen met kralen geregen kunstbloemen in metalen standaard met glazen buis, 21e eeuw.
1405. Dekselvaas, Zuid-Afrika
Keramieken dekselvaas voorzien van een craquelé optiek glazuur en gedecoreerd met vissen, deels een metalen band en deksel. Zuid Afrika, begin 21e eeuw.
1406. Schilderij, Judith Neet
Schilderij van een stilleven getiteld “Venkel” door Judith Vermeeren-Neet (1947). Olieverfschilderij op paneel. Rechtsonder gesigneerd Judith Neet en gedateerd 2008.
Huidig bod: € 5
1407. Sabel, Ethiopië
Infanterie sabel met beschreven lemmet in lederen schede. Ethiopië, eerste kwart 20e eeuw.
1408. Vaas
Aardewerken sang de boeuf geglazuurde vaas. Anoniem, 21e eeuw.
Huidig bod: € 5
1409. Plastiek
Keramieken plastiek gedecoreerd met bloempjes uit metaal, keramieken schijfjes en kralen. Anoniem, eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
1410. Zakhorloge
Zakhorloge, gemerkt Right-Time Watch. Swiss Made, midden 20e eeuw.
1411. Gouden broche en ketting
14 karaat gouden broche, gemerkt 585 en 14 karaat gouden ketting met granaathanger, gemerkt 585. 20e eeuw.
Huidig bod: € 70
1412. Sieradendoosje met inhoud
Sieradendoosje gevuld met dameshorloge, armbanden, broches, lintjes, manchetknopen, halsketting en knopen. Edel en onedel, 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
1413. Zilveren mokkalepeltjes
Zes zilveren mokkalepeltjes met getordeerde steel in bijbehorend etui. Gekeurd zwaardje en meesterteken P.S.3. Begin 1900.
1414. Gouden ring
Bewerkte 14 karaat gouden ring met simili, gemerkt met eikenblad. Omstreeks 1900.
Huidig bod: € 35
1415. Gouden ringen
Drie 14 karaat gouden ringen waarvan een ring met een diamant, gemerkt 585. Eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 70
1416. Lot zilver
Lot zilver bestaande uit een petit fours schep gemerkt meesterteken, lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter I (1918), een petit fours schep gemerkt meesterteken, lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter Z (1909), een kroketschep gemerkt meesterteken, lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter N (1948) en een olijflepel gemerkt met zwaardje en meesterteken.
1417. Keu met tas
Demontabele keu met zwarte zadellederen houder. Eind 20e eeuw.
1418. Manchetknopen
Twee goud en zilveren manchetknopen in gordiaanse knoop model. Getoetst 14 karaat, tussenstukje zilver gemerkt 830. Midden 20e eeuw.
Huidig bod: € 40
1419. Rembrandt Harmensz. van Rijn: Hundert Handzeichnungen
Uitgave Rembrandt Harmensz. van Rijn: Hundert Handzeichnungen. Losbladig in linnen map, omstreeks 1920.
1420. Schilderij, Ernst Vijlbrief
Schilderij met collage elementen door Ernst Vijlbrief (1934-2010), olieverf en collage op linnen. Verso gesigneerd. Jaren 70/80.
Collectie Galerie Muskee Groningen.
9725 CT Groningen