1441. Terrine en serveerset Royal Doulton
Driedelige porseleinen vlees serveerset door Royal Doulton, decornaam Oriënt. Made in England, jaren 20. Hierbij een Franse keramieken polychroom gedecoreerde terrine, 20e eeuw.
1442. Kandelaren
Twee bronskleurige éénpits kandelaren. Vierde kwart 20e eeuw.
1443. Plafondlamp, Hala
Metalen plafondlamp met vijf bloemvormige aluminium lichtpunten door lichtfabrikant Hala, Zeist. Gemerkte lamp, jaren 90.
Huidig bod: € 15
1444. Paraplubak
Eikenhouten houtgestoken paraplubak gedecoreerd met vogels in de panelen. 19e eeuw.
Huidig bod: € 10
1445. Lot elpees
Elpees klassiek en pop uit de jaren 70/80.
Huidig bod: € 5
1446. Hanglamp, ontwerp Piet Boon voor Moooi
Hanglamp model Round Boon, ontwerp Piet Boon voor Moooi 2002.
1447. Hangoortafel, Engeland
Engelse hangoortafel met lade en groen lederen inleg bovenzijde. Tweede helft 20e eeuw.
1448. Slee
Hindelooper geschilderde houten slee, model arrenslee. Vierde kwart 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
1449. Lot elpees
Elpees met popmuziek uit de jaren 70/80.
Huidig bod: € 5
1450. Aquarel, Ben Hosman
Aquarel van een bloemstilleven door Ben Hosman (1919-2009), rechtsonder gesigneerd B. Hosman en gedateerd 1945
1451. Kom, China, Kangxi periode
Porseleinen handbeschilderde verte Imari kom met floraal decor en vogels. China, Kangxi periode, omstreeks 1700.
Huidig bod: € 5
1452. Kachel, Godin
Gietijzeren kachel met zwart geëmailleerde ombouw van het merk Godin, Brussel. België, omstreeks 1900.
Huidig bod: € 5
1453. Drankwagen, DDR
Drankwagen uit voormalig DDR, flessen onderin en glazen op het dienblad. Metaal, formica en riet. Oost-Duitsland, jaren 70.
Huidig bod: € 15
1454. Zilveren schrijfset
Sterling zilveren schrijfset in houten doos, Gasunie 25 jaar. Zilveren pennen en briefopener, gekeurd Z1 en 925. Set stamt uit 1988.
Huidig bod: € 30
1455. Theedoos, China
Chinese gelakt houten theedoos met twee tinnen theebussen met deksels en hoornen knopjes. Compleet met afsluitbaar slot en bijbehorende sleutel. Begin 1900.
Huidig bod: € 5
1456. Zilveren brievenopener
Djokja zilveren briefopener in de vorm van een Indonesisch mes. Heft in de vorm van Hanoman Vanara. Indonesië. Getoetst zilver, eerste helft 20e eeuw.
1457. Bestekcassette, Gero
Complete bestekcassette met verzilverd bestek van Gero uit de jaren 70. Bestaande uit vier opscheplepels, een soeplepel, een broodmes, een taartschep, twee sauslepels, twee vleesvorken, botermesje, drie servetringen, twaalf gebaksvorkjes, twaalf theelepels, negen grote soeplepels, negen dessertlepels, negen grote vorken, negen kleine vorken, negen grote messen en negen kleine messen
Huidig bod: € 40
1458. Theekisten
Twee houten theekistjes. Nederland, eind 19e eeuw.
Huidig bod: € 5
1459. Waxinelichthouders, Kosta Boda
Zes kristallen waxinelichthouders, modelnaam “Snowballs” ontworpen door Ann Wärff voor Kosta Boda, het ontwerp stamt uit 1973.
Huidig bod: € 5
1460. Etagèremeubel , Arts & Crafts
Zwart geëboniseerd Arts & Crafts etagèremeubel voorzien van gefacetteerd spiegelglas, met naamplaatje R. Maddox LTD, Shrewsbury. Engeland, eerste kwart 1900.
9725 CT Groningen