1441. Terrine en serveerset Royal Doulton

Driedelige porseleinen vlees serveerset door Royal Doulton, decornaam Oriënt. Made in England, jaren 20. Hierbij een Franse keramieken polychroom gedecoreerde terrine, 20e eeuw.

1442. Kandelaren

Twee bronskleurige éénpits kandelaren. Vierde kwart 20e eeuw.

1443. Plafondlamp, Hala

Metalen plafondlamp met vijf bloemvormige aluminium lichtpunten door lichtfabrikant Hala, Zeist. Gemerkte lamp, jaren 90.

Huidig bod: € 15

1444. Paraplubak

Eikenhouten houtgestoken paraplubak gedecoreerd met vogels in de panelen. 19e eeuw.

Huidig bod: € 10

1445. Lot elpees

Elpees klassiek en pop uit de jaren 70/80.

Huidig bod: € 5

1446. Hanglamp, ontwerp Piet Boon voor Moooi

Hanglamp model Round Boon, ontwerp Piet Boon voor Moooi 2002.

1447. Hangoortafel, Engeland

Engelse hangoortafel met lade en groen lederen inleg bovenzijde. Tweede helft 20e eeuw.

1448. Slee

Hindelooper geschilderde houten slee, model arrenslee. Vierde kwart 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

1449. Lot elpees

Elpees met popmuziek uit de jaren 70/80.

Huidig bod: € 5

1450. Aquarel, Ben Hosman

Aquarel van een bloemstilleven door Ben Hosman (1919-2009), rechtsonder gesigneerd B. Hosman en gedateerd 1945

1451. Kom, China, Kangxi periode

Porseleinen handbeschilderde verte Imari kom met floraal decor en vogels. China, Kangxi periode, omstreeks 1700.

Huidig bod: € 5

1452. Kachel, Godin

Gietijzeren kachel met zwart geëmailleerde ombouw van het merk Godin, Brussel. België, omstreeks 1900.

Huidig bod: € 5

1453. Drankwagen, DDR

Drankwagen uit voormalig DDR, flessen onderin en glazen op het dienblad. Metaal, formica en riet. Oost-Duitsland, jaren 70.

Huidig bod: € 15

1454. Zilveren schrijfset

Sterling zilveren schrijfset in houten doos, Gasunie 25 jaar. Zilveren pennen en briefopener, gekeurd Z1 en 925. Set stamt uit 1988.

Huidig bod: € 30

1455. Theedoos, China

Chinese gelakt houten theedoos met twee tinnen theebussen met deksels en hoornen knopjes. Compleet met afsluitbaar slot en bijbehorende sleutel. Begin 1900.

Huidig bod: € 5

1456. Zilveren brievenopener

Djokja zilveren briefopener in de vorm van een Indonesisch mes. Heft in de vorm van Hanoman Vanara. Indonesië. Getoetst zilver, eerste helft 20e eeuw.

1457. Bestekcassette, Gero

Complete bestekcassette met verzilverd bestek van Gero uit de jaren 70. Bestaande uit vier opscheplepels, een soeplepel, een broodmes, een taartschep, twee sauslepels, twee vleesvorken, botermesje, drie servetringen, twaalf gebaksvorkjes, twaalf theelepels, negen grote soeplepels, negen dessertlepels, negen grote vorken, negen kleine vorken, negen grote messen en negen kleine messen

Huidig bod: € 40

1458. Theekisten

Twee houten theekistjes. Nederland, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 5

1459. Waxinelichthouders, Kosta Boda

Zes kristallen waxinelichthouders, modelnaam “Snowballs” ontworpen door Ann Wärff voor Kosta Boda, het ontwerp stamt uit 1973.

Huidig bod: € 5

1460. Etagèremeubel , Arts & Crafts

Zwart geëboniseerd Arts & Crafts etagèremeubel voorzien van gefacetteerd spiegelglas, met naamplaatje R. Maddox LTD, Shrewsbury. Engeland, eerste kwart 1900.

9725 CT Groningen