1421. Schilderij, Ernst Vijlbrief
Schilderij met collage elementen door Ernst Vijlbrief (1934-2010), olieverf en collage op linnen. Verso gemonogrammeerd. Jaren 60/70.
Collectie Galerie Muskee Groningen.
1422. Tekening, Thim Muskee
Tekening, damesportret door Thim Muskee, houtskool op papier. Ongesigneerd, 21e eeuw.
1423. Schilderij, Espen Greger Hagen
Schilderij in graffiti stijl van een indiaan door Espen Greger Hagen (Trondheim 1964-2008 Amsterdam). Gemengde techniek op doek, links gesigneerd. Eind 20e eeuw. Collectie Galerie Muskee Groningen.
Huidig bod: € 5
1424. Beeldjes, Goebel
Goebel Hummel keramieken beeldjes, een dirigent en ganzenhoedster genummerd 129 en 47. Duitsland, jaren 50/60.
1425. Vaas
Aardewerken vaas met taps toelopen opening voorzien van zoutglazuur. Aan de onderzijde gesigneerd, jaren 70/80.
1426. Schilderij, Volkmar Schulz-Rumpold
Schilderij gebaseerd op een werk van Andy Warhol door Volkmar Schulz-Rumpold (Berlijn, 1956). Gemengde techniek op papier. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2019.
1427. Lot sieraden
Lot verschillende sieraden waaronder twee in hanger gemonteerde zilveren munten. Edel en onedel, 20e eeuw
Huidig bod: € 5
1428. Lot zilver
Lot zilver bestaande uit een vierkant pepermuntdoosje gemerkt meesterteken, lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter I (1893). Een rond pepermuntdoosje gemerkt met meesterteken J.F. Smets Amsterdam, lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter Z (1834). Hierbij een kristallen parfumfles met zilveren dop, gemerkt met zwaardje, 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
1429. Van Nelle blik
Van Nelle koffie- en theewinkeldisplay blik, opent aan de voorkant met twee deurtjes. Eerste helft 20e eeuw.
Huidig bod: € 50
1430. Zilveren sieraden
Lot zilver met twaalf verschillende ringen, drie verschillende broches, een hanger en een set oorhangers met schelp. 20 eeuw.
Huidig bod: € 15
1431. Lot etnografica, Afrika
Gevlochten rieten schalen en kruik. Afrika, 20e eeuw.
1432. Presse-papier, FM Konstglas Ronneby
Blauwe kristallen druppelvormige presse-papier in Sommerso techniek door FM Konstglas Ronneby, Zweden. Aan de onderzijde gemonogrammeerd Fn, jaren 60.
Huidig bod: € 15
1433. Dekseldoosje en beeldje
Swarovski kristallen ringen dekseldoosje met bloemenvorm dekselknop uit 1996. Tevens een Murano stijl beeldje van een eend in blauw-groene kleurschakering. 20e eeuw.
1434. Kommen, Japan
Twee Japanse porseleinen rijstkommen met deksel, handbeschilderd decor met waterplanten en karper. Meerdere malen gemerkt, Japan, midden 20e eeuw.
1435. Lot zilver
Lot zilver bestaande uit een zakhorloge, een vergulde Zeeuwse broche, een Zeeuwse drie knopen broche, een camee hanger/broche met marcasiet, een ronde broche met maansteen, een gulden munthanger met ketting en manchetknopen. 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
1436. Schilderij, L. Hartman
Schilderij; landschappelijk met platbodem en molen door L. Hartman, olieverfschilderij op triplex. Rechtsonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.
1437. Halskettingen
Schelpen halsketting en een tribale huwelijksketting, leder met schelpen uit Papoea-Nieuw-Guinea. 20e eeuw.
1438. Halsketting, Marokko
Marokkaanse Berber halsketting. Eind 20e eeuw.
Huidig bod: € 5
1440. Lot zilver
Lot zilveren munthangers waaronder drie tien gulden munten uit 1970 en een tien gulden munt uit 1973, twee rijksdaalders uit 1959 en 1964, een gulden uit 1929 en een armband met een Maria Theresia Thaler. 20e eeuw.
Huidig bod: € 30
9725 CT Groningen