1361. Piëdestal met cache-pot, Plateelbakkerij Zuid-Holland
Keramieken piëdestal met bijpassende cache-pot en schotel door Plateelbakkerij Zuid-Holland, decornaam Papaver. Aan de onderzijde gemerkt met vermelding Papaver 121 en initiaal plateelschilder. Gouda, jaren 30.
1362. Geweer
Mauser-Vergueiro grendelgeweer, ontworpen in 1904 door José Alberto Vergueiro. Midden 20e eeuw
1363. Schoolkaart Zuiderzee
Schoolkaart van de “Afsluiting en gedeeltelijke droogmaking van de Zuiderzee” uitgegeven door de Stichting School en Bedrijf, Den Haag in 1959.
1364. Theekast
Eikenhouten rondom beglaasde theekast met los dienblad. Jaren 20/30.
1365. Zilveren munten
Zilveren munten bestaande uit drie zilveren 10 gulden munten uit 1970 en twee zilveren guldens uit 1967 en 1968.
1366. Zilveren fotolijst
Sterling zilveren fotolijst, gemerkt 925. Jaren 70/80.
1367. Schoolkaart WOII
Schoolkaart getiteld “Laatste gevecht aan de Grebbelinie”; Huzaren en Marechaussee's verdedigen het viaduct te Rhenen, Mei 1940. Midden 20e eeuw.
1368. Zilveren tabakspot en komfoor
Zilveren tabakspot en pijpkomfoor. Voorzien van meerdere keuren, jaarletter X (1857).
1369. Schoolkaart Curaçao
Schoolkaart getiteld “Koenoekoelandschap met landhuis. Curaçao” uitgegeven door Dijkstra's uitgeverij te Zeist. Midden 20e eeuw.
1370. Vaas, Roger Guérin
Geglazuurde aardewerken vaas naar ontwerp en uitgevoerd door Roger Guérin, Bouffioulx. Aan de onderzijde gemerkt met vermelding modelnummer B11. Vervaardigd in België jaren 40.
1371. Beeldjes
Drie keramieken beeldjes van muizen, een porseleinen beeldje Royal Copenhagen, gemerkt Denmark en modelnummer 511 en twee aardewerken beeldjes gemerkt SB Amsterdam. 20e eeuw.
1372. Lot zilver
Convoluut zilver bestaande uit twee vaasjes, een zoutvaatje, twee parfumflesjes en een lepel. Voorzien van verschillende keuren, 20e eeuw.
1373. Schoolkaart Rotterdam
Schoolkaart getiteld “Het havengebied van Rotterdam gedurende de tweede wereldoorlog” en “Het havengebied van Rotterdam in de huidige tijd”. Jaren 60.
1374. Beelden, Afrika
Twee houten beelden van groepen Afrikaanse vrouwen. Botswana, begin 21e eeuw.
1375. Noh masker, Japan
Houten Noh masker met beweegbare onderkaak, onderdeel van het Noh theater. Japan, eerste helft 20e eeuw.
1376. Vaas, Johan van Loon
Matzwart geglazuurde porseleinen vaas met oren naar ontwerp van Johan van Loon, gefabriceerd door Rosenthal Germany, uit de Studio-Line. Aan de onderzijde gemerkt en genummerd. Duitsland, jaren 80/90.
1377. Klokkast
Franse vruchtenhouten klokkast voor comtoiseklok. Frankrijk, eind 19e eeuw.
1378. Theekast
1380. Vloerlamp, Duitsland
Vintage Duitse vloerlamp met verchroomde lampenvoet en plexiglazen beige lampenkap. Vermelding DBGM Pat. Angemeldet, (Duitsland), jaren 70.
9725 CT Groningen