Live: Veiling 28 sessie 1 Live

Kavels zoeken

445 - Schilderij, olieverf op doek

Stilleven "gemberpot met bloemen", olieverf op doek, rechts onder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

446 - Draadkruk Pastoe, Cees Braakman en Adriaan Dekker

Witte draadkruk van Pastoe, model KM05, met zwarte zitting,. Ontworpen door Cees Braakman en Adriaan Dekker.

Design € 90 - € 180 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

447 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Medema

Schilderij, landschap, olieverf op doek, linksonder gesigneerd Medema, midden 20e eeuw.

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

483 - Keramiek pompoen Susan Brännström

Keramiek pompoen Susan Brännström, Denemarken (1944). Opleiding academie voor Schone Kunsten in Wenen.

Toegepaste kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

485 - Serveerwagen

Serveerwagen met twee legplanken van gehard melkglas en op wielen.

Design € 40 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

451 - Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw. Onduidelijk gesigneerd.

Kunst € 60 - € 90 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

452 - Plastiek aardewerk

Bolvormig plastiek van aardewerk.

Toegepaste kunst € 20 - € 30 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

457 - Klok Rhythm Japan Alarm 2 Jewels

Rhythm Space Age jaren '70 klok, mechanisch met alarm.

Design € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

461 - Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw

Schiderij, schilder onbekend, 20e eeuw.

Bekijk kavel

462 - Bijzettafel, designer Eileen Grey

Bezettafel verstelbaar in hoogte glas met chromen poten, ontwerp Eileen Grey, tweede helft 20e eeuw.

Design € 120 - € 200 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

467 - Schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Nico Schiffers

Schilderij "Portret Jongeman", olieverf op paneel waarbij de kleur van het hout is gebruikt in het portret, links onder gesigneerd Nico Schiffers (1912-1985). Schiffers was beeldhouwer, schilder, tekenaar en lid van vereniging De Kring (Hilversum).

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

469 - Schilderij, olieverf op board, 20e eeuw

Schilderij, kunstenaar onbekend, 20e eeuw.

Kunst € 49 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

470 - Aquarel H.W. van Dulmen Krumpelman

Aquarel "heideveld met vennetje" Drenthe 1961 Heinrich Wilhelm van Dulmen Krumpelman (1911-1982). Telg uit de bekende kunstschildersfamilie van Dulmen-Krumpelman. Rechtsonder gesigneerd.

Bekijk kavel

471 - Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, "Landschap met bollenvelden en molen", olieverf op paneel, in barokke lijst, midden 20e eeuw.

Kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

475 - Lot H. N. Werkman

A. Schaalma (red.) Uit de Blauwe Schuit. [Groningen], Wolters Noordhoff, [1995]. Folio linnen doos met daarin een tekstboekje en 7 facsimile druksels van H. N. Werkman. Hierbij een groot folio map met daarin 12 (van de 20) Chassidische legenden van Werkman in facsimile (incompleet) en een boek over de Chassidische legenden van Werkman [totaal: 3].

Kunst € 50 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

478 - Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek "Touareg op kameel", signatuur onbekend. Saudi-Arabie 1978.

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

480 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Otter

Schilderij, "Stadsgezicht", olieverf op doek, Roel Otter (1892-1966) Joure, linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Kunst € 60 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

481 - Schilderij, olieverf op doek

Schilderij "herfst boslandschap", olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

482 - Schilderij, olieverf op hardboard, gesigneerd John Bevort

Schilderij "duinlandschap", John Bévort, olieverf op hardboard, rechtsonder gesigneerd. Bévort (1917-1996) volgde zijn opleiding bij Chris Agterberg en G. Nijenhuis in Utrecht. Woonde en werkte in Noord Holland, vlak bij de duinen, stond bekend als "de Schoorlse schilder", tweede helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

487 - Thonet stoelen

Twee Thonet stoelen, deze stoelen zijn in Polen gemaakt bij Bentwood Factory Cosmos. Gemaakt onder licentie van Thonet.

Design € 40 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

497 - Vaas plateel Gouda Holland

Plateel vaas Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw.

Toegepaste kunst € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

499 - Lot diverse rotan meubelen van Rohé, Noordwolde

Rotan meubelen bestaande uit drie stoelen, een kinderstoel, drie bijzettafels en een plantenstandaard. Rohé Noordwolde Dirk van Sliedregt '50 - '60 jaren.

Design € 120 - € 200 (Startprijs: € 200,00)

Bekijk kavel

500 - Thonet stoelen

Bekijk kavel

501 - Schilderij, olieverf op paneel, naar Blommers Haagse school

Schilderij, olieverf op paneel, naar Blommers Haagse school, begin 20e eeuw.

Bekijk kavel

503 - Stoel, Gispen model 207

Industriële buisframe stoel, met zwevende armleggers. Ontworpen door W. H. Gispen.

Bekijk kavel