Kavels zoeken

108 - Tegels

Veertien ingelijste antieke tegels.

Antiek € 40 - € 80 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

110 - Klok, Kohler

Staande Art Deco klok, Kohler circa 1930.

Klokken € 200 - € 300 (Minimumbod: € 120,00)

Bekijk kavel

612 - Zilveren kandelaar Van Kempen & Begeer

Zilveren Louis XIV-stijl kandelaar. Van Kempen & Begeer, Voorschoten, 1975.

Zilver € 600 - € 900 (Startprijs: € 300,00)

Bekijk kavel

96 - Salontafel

Antiek € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

613 - Zilveren kandelaar Van Kempen & Begeer

Zilveren Louis XIV-stijl vijflichts kandelaar. Van Kempen & Begeer, Voorschoten, 1975

Zilver € 800 - € 1200 (Startprijs: € 400,00)

Bekijk kavel

583 - Schilderij

Schilderij, portret van oude man, olieverf op doek. Linksboven gesigneerd, circa 1800.

Kunst € 280 - € 550 (Startprijs: € 140,00)

Bekijk kavel

109 - Lampenvoet

Zwarte messing versierde lampvoet, midden 20e eeuw.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

584 - Schilderij Tak

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Tak.

Kunst € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

456 - Houten standaarden, China, 20e eeuw

Houten standaarden, China, 20e eeuw, rosewood en andere houtsoorten.

Aziatica € 60 - € 120 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

112 - Foto's Gemeentelijk Abattoir Amsterdam

Elf albumine foto's van diverse ruimten in het Gemeentelijk Abattoir van Amsterdam. Alle foto's gemonteerd op karton. Drie stuks, getuige een merkje rechtsonder op het karton, van de hand van Alex Bratsch, Stadhouderskade 82 (periode 1901-1913), de andere acht stuks uit dezelfde periode en iets groter.

Fotografie € 200 - € 300 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

115 - Metalen vliegtuig, verchroomd

Curiosa € 40 - € 80 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

113 - Foto’s Abattoir Amsterdam

Drie ingelijste foto's met betrekking tot het Gemeentelijk Abattoir van Amsterdam, alle gelijst achter glas.

Fotografie € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

117 - Wandborden, Koninklijke Tichelaar Makkum

Lot met vier wandborden, Koninklijke Tichelaar Makkum.

Antiek € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

114 - Glasnegatieven Gemeentelijk Abattoir Amsterdam

Klein formaat glasnegatieven met afbeeldingen van het Gemeentelijk Abattoir Amsterdam, (tenminste deels) ontwikkeld bij D. van Kreveld. Periode: circa 1930.

Bekijk kavel

614 - Zilver, een stel kandelaars, Portugal

Zilver, een stel kandelaars met verzwaarde voet, 2e helft 20 e eeuw, Portugal. Gemerkt: Portugese zilvermerken voor 925/ 1000 zilver.

Zilver € 180 - € 220 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

615 - Zilveren theeservies

Zilveren theeservies bestaande uit theepot, suikerpot, melkkan gemerkt met Engelse leeuw en anker (Birmingham) en jaarletter G (1931) en dienblad gemerkt 800.

Zilver € 600 - € 900 (Startprijs: € 550,00)

Bekijk kavel

119 - Verzilverde schaal met opgezette bloemen

Verzilverde schaal met opgezette bloemen, 20e eeuw, geen merken.

Antiek € 20 - € 40 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

718 - Figuren Fabeltjeskrant

Figuren Fabeltjeskrant, jaren 60.

Speelgoed € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

458 - Porseleinen vazen met prunus decoratie, China

Porseleinen vazen met prunus decoratie, China, 20e eeuw.

Aziatica € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

120 - Delfts bord

Delfts bord 17e/18e eeuw.

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

459 - Kommen, zeebodem vondsten, China, Ming periode

Vijf kommen, zeebodem vondsten, China, 15e/16e eeuw, Ming periode. Gevonden voor de kust van Indonesië.

Aziatica € 280 - € 450 (Startprijs: € 140,00)

Bekijk kavel

121 - Delfts bord

Delft bord met Wanli decoratie, 17e eeuw.

Bekijk kavel

122 - Vaas met opgelegde glasstukken, Bernard Heesen

Vaas met opgelegde glasstukken, Bernard Heesen, Oude Horn, 20e eeuw.

Design € 60 - € 120 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

719 - Speelgoedauto’s

Lot vinyl en plastic speelgoed auto's.

Speelgoed € 20 - € 40 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

123 - Glazen schaal, Bohemen

Glazen schaal met geëtst decor, Bohemen, ca. 1930. Gesigneerd met A.D. Copier Leerdam maar het is geen werk van deze ontwerper.

Design € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd