Kavels zoeken

Visplank

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Venetiaans masker

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Soepterrine

Chinees export porseleinen soepterrine, circa 1900.

Aziatica Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Portret

Portret van een edelman.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Tafel

Biedermeier ronde salontafel.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Lot porselein

Lot Chinees porselein.

Aziatica Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Lot Adams servies, Engeland

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Lot curiosa

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Bureaulamp

Vintage witte knikarm bureaulamp.

Design Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Houten ornament

Hand gestoken gepolychromeerd houten ornament, régence stijl. Circa 1900.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Luidspreker

Phillips luidspreker met bakelieten zenderschakelaar van De Draadomroep. Circa 1960.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Schoenpoets set

Noord Afrikaanse, hout met beslagenmessing, draagbare bewerkte schoenpoetsset. Eerste helft 20e eeuw.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Wijntafel

Notenhouten wijntafel met geschulpt blad.

Curiosa. Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Kaarttafel

Mahoniehouten opklapbare Biedermeier kaarttafel. Eind 19e eeuw.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Eetkamer stoelen

Vier notenhouten eetkamerstoelen. Eind 19e eeuw.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Lot lp's

Divers lot langspeelplaten.

Langspeelplaten Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Lot medische curiosa

Lot medische curiosa.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Thonet kinderstoel

Thonet kinderstoel met webbing zitting en rugleuning. Eerste helft 20e eeuw.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Stoelen

Set van zes zwart metalen eetkamerstoelen met stoffen zitting.

Design Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Prent wereldkaart

Reproductie van oude wereldkaart.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Poster

Poster in lijst.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Kist

Eikenhouten kist met snijwerk aan de voor- en achterkant. Circa 1900.

Antiek Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Merklap 1973

Geborduurde merklap, gedateerd 1973.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

Gouache

Gouache, bloemstilleven. Eerste helft 20e eeuw.

Curiosa Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel