Kavels zoeken

79 - Koperen doofpot en tinnen kraantjeskan

Antieke koperen doofpot met messing deksel en rood met sterren beschilderde kraantjespot circa 1900.

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

86 - Lot divers porselein

Drie porseleinen beelden een gemerkt W&A GDR 1952 (East German Grafenthal Lippelsdorf porcelain), een gemerkt JHR K. Tutter (Karl Tutter voor Hutschenreuter).

Curiosa € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

88 - Lot divers aardewerk

Divers lot aardewerk waaronder een herdenenkingsbord en -tegel.

Bekijk kavel

89 - Blikken en een kaptafelset

Twee oude blikken en een kaptafelset in doos begin 20e eeuw.

Bekijk kavel

90 - Lot beelden

Drie verschillende vrouwen figuren van porselein en aardewerk allen 20e eeuw.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

91 - Japans lakwerk met waaiers

Twee Japans lakwerk dozen een met waaier en een losse waaier uitgevoerd met parelmoer.

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

92 - Karaffen en glazen

Twee karaffen, vijf portglazen en een bewerkt glas begin 20e eeuw.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

94 - Accordeon

Zeshoekige houten accordeon begin 20e eeuw made in Germany.

Muziekinstrumenten € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

95 - Gero bestek

Groot lot Gero bestek.

Bekijk kavel

96 - Divers lot porselein

Lot divers porselein waaronder een tabakspot, bloembak, kabouters en dierfiguren.

Bekijk kavel

97 - Divers lot porseleinen beelden

Divers lot porseleinen beelden van mens en dier figuren begin 20e eeuw.

Bekijk kavel

99 - Bronzen bellen

Twee bronzen bellen de grootste bel is aan twee kanten gedecoreerd met een engel en onder aan de rand met een gebloemd motief eerste helft 20e eeuw.

Bekijk kavel

44 - Divers lot porselein

Vier biscuit porseleinen beelden, een kan en een vaas begin 20e eeuw.

Bekijk kavel

434 - Lot porselein

Lot van twee porseleinen likeurflessen, een in de vorm van een hond, een in de vorm van en ganzenhoeder en een beeld van van een vrouw.

Antiek € 20 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

411 - Boheems kristallen vaas

Boheems kristallen vaas met in rood gelaagd kristal geslepen motieven eerste helft 20e eeuw.

Antiek € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

414 - Antieke pop

Antieke pop met porseleinen hoofd gemerkt (zie foto).

Bekijk kavel

41 - Beelden en lampenvoeten

Drie porseleinen beelden en twee lampenvoeten.

Bekijk kavel

43 - Natuurstenen objecten met fossielen Mesozoïcum, 20e eeuw

Natuurstenen objecten met fossielen Mesozoïcum, 20e eeuw.

Bekijk kavel

58 - Rozenhouten beeld Shou Lao, China, eerste helft 20e eeuw

Rozenhouten beeld Shou Lao, China, eerste helft 20e eeuw

Aziatica € 80 - € 160 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

61 - Porseleinen vazen, Kanton famille rose, China, ca. 1920

Porseleinen vazen, Kanton famille rose, China, ca. 1920

Bekijk kavel

65 - Tinnen doos met decor draken, China, ca. 1900

Tinnen doos met decor draken, China, ca. 1900.

Aziatica € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

75 - Porseleinen beeld en houten onderzetters, Japan / China, 20e eeuw

Porseleinen beeld en houten onderzetters, Japan / China, 20e eeuw Een beeld en drie standaards.

Aziatica € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

76 - Celadon aardewerk vazen en schalen,Zuid Korea, 20e eeuw

Celadon aardewerk vazen en schalen, Zuid Korea, 20e eeuw

Aziatica € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

152 - Porseleinen borden en een deksel, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Zeven borden en een deksel.

Bekijk kavel

155 - Porseleinen kommen en schotels, China, 18e en 19e eeuw

Porseleinen kommen en schotels, China, 18e en 19e eeuw

Bekijk kavel