Live: Veiling 28 sessie 1 Live

Kavels zoeken

544 - Vitrinekast

Hollands wortelnoten hang vitrine kast met kuif en glazen ruitjes aan de voor-en zijkant. Midden 20e eeuw.

Curiosa € 80 - € 140 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

545 - Gemberpotten

Twee Chinese gemberpotten met koperen deksel, circa 1900.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

554 - Tegeltableau

Vierpas tegeltableau met spinnenkop-hoekmotief. Omlijst, 19e eeuw.

Antiek € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

555 - Majolica schotel

Majolica schotel, beschilderd met een blauw-wit decor.

Aardewerk € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

556 - Horloge Pontiac Nageur antimagnetique

Horloge Pontiac Nageur antimagnetique, champagne kleurige wijzerplaat met seconden aanduiding, zwart lerenband in juweliersdoos.

Sieraden € 140 - € 210 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

557 - Klarinet met toebehoren

Oefen klarinet met toebehoren.

Muziekinstrument € 60 - € 90 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

558 - Divers lot met Ronson-en Zippo aansteker

Vier aanstekers waaronder een Ronson en Zippo aansteker, sigarettendraaier, pijp en een houten kist.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

559 - Divers lot curiosa

Divers lot waaronder manchetknopen, kettingen en doosjes.

Curiosa € 40 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

489 - Zilveren theelepels, roomlepels, suikerscheppen en suikertang

Divers lot zilver met theelepels, borrellepels, roomlepel, botermesje, suikerscheppen en een suikertang.

Curiosa € 60 - € 90 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

495 - Imari borden

Drie Japans Imari borden 19e eeuw.

Aziatica € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

504 - Zilver en divers. Lot (14 x) waaronder 3 vaasjes, kurkentrekker en een ring. o.a Nederlands.

Divers lot zilver waaronder een ring, drie vaasjes, servetringen, kurkentrekker en kaarsenstandaard.

Curiosa € 140 - € 190 (Startprijs: € 120,00)

Bekijk kavel

509 - Dolce & Gabbana horloge

Horloge Dolce & Gabbana in orginele doos.

Design € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

511 - Verzilverd bestek Argental

Bestek van Argental bstaande uit zeven grote lepels, zes grote vorken, vier kleine vorken en vijf kleine lepels.

Curiosa € 40 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

517 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Wolhoff

Schilderij, "Poortje Deventer" Jan Wolhoff geboren 26 maart 1881 Rotterdam en overleden 10 augustus 1941 te Utrecht. Op 24 maart 1931 vertrokken de schilders Wolhoff (vader en dochter) met hun gezin naar Heerde. Daar stond Jan Wolhoff te boek als kunstschilder en beeldhouwer.

Kunst € 60 - € 120 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

516 - Lot diverse vazen

Vijf vaasjes waaronder Copier Leerdam tincraquele.

Curiosa € 60 - € 90 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

527 - Imari schaal en vazen, Japan, 19e eeuw

Imari schaal en vazen, Japan, 19e eeuw

Bekijk kavel

536 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W.B. van Marle

Schilderij "Bloemstilleven", gesigneerd W.B. van Marle.

Kunst € 60 - € 90 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

540 - Imari vazen, Japan, 19e eeuw

Drie Imari vazen, Japan, 19e eeuw

Bekijk kavel

543 - Kutani borden met decor van Shishi, Japan, 19e eeuw

Borden met decor van Shishi, Japan, Kutani, 19e eeuw

Aziatica € 40 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

546 - Glazen karaffen

Vier glazen karaffen, begin 20e eeuw.

Bekijk kavel

548 - Kobaltblauwe persglazen schaal, K.P.C. de Bazel Leerdam

Een kobaltblauwe tienkantige persglazen schaal, ontwerp K.P.C. de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam.

Toegepaste kunst € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

549 - Dekselpotten, China, tweede helft 20e eeuw

Dekselpotten, China, tweede helft 20e eeuw

Aziatica € 40 - € 60 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

550 - Stereoset Bang & Olufson Beomaster 6500 7-delig, designer Jacob Jensen jaren '90

Bang & Olufson Beomaster 6500 7-delig, ontwerp Jacob Jensen jaren '90.

Design € 600 - € 1200 (Startprijs: € 650,00)

Bekijk kavel

551 - Schilderij, olieverf op board, gesigneerd A. Torie

Albert Torie (1896-1969), "Havengezicht Meppel", olieverf op board. Gesigneerd links onderin "A. Torie". Albert Torie woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in Meppel. Behoorde tot de oprichters van de Drentse Schilders en van het Drents Schildersgenootschap.

Kunst € 160 - € 240 (Startprijs: € 160,00)

Bekijk kavel

552 - Satsuma vazen en lampenvoet, Japan, eerste helft 20e eeuw

Satsuma vazen en lampenvoet, Japan, eerste helft 20e eeuw.

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel