Kavels zoeken

619 - Dienblad

Mahoniehouten dienblad, circa 1920.

Verkocht voor € 20,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

618 - Zaanse klok

Notenhouten Hollandse Zaanse klok, circa 1970.

Verkocht voor € 20,00

Klokken Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

614 - Gipsen wandsokkels

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

612 - Houten kist met ronde deksel

Houten kist met ronde deksel en messing banden.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

611 - Wandlamp, Dijkstra

Wandlamp, ontwerp Dijkstra jaren 70. De kap is van kunststof, in een beige kleur. De wandlamp is ontworpen in Mushroom design, kenmerkend voor Mid Century Atomic design.

Verkocht voor € 30,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1014 - Bestekset, James Lodge Sheffield

Verzilverde bestekset in originele doos. Gemerkt James Lodge Sheffield, circa 1930.

Verkocht voor € 10,00

Antiek Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

609 - Philips warmtelamp, Charlotte Perriand

Philips warmtelamp "Cocotte", ontworpen door Charlotte Perriand in de jaren 50.

Verkocht voor € 20,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1019 - Melkbus, melkfabriek De Ommelanden

Melkbus van melkfabriek De Ommelanden Groningen, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

606 - Gipsen beelden Mozart

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1023 - Houten masker Jambo, Kenia

Verkocht voor € 10,00

Etnografica Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

605 - Lot curiosa

Verkocht voor € 5,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

604 - Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. de Graaf

Schilderij olieverf op doek, gesigneerd J. (Jochem) de Graaf

Verkocht voor € 10,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1029 - Bord Goebel en dekselpot

Verkocht voor € 10,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

601 - Schilderij, B. Long

Kleurrijk acryl schilderij, jaren '60. Linksonder gesigneerd B. Long.

Verkocht voor € 10,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1036 - Chromen hanglamp

Chromen designlamp met drie spots, jaren 60/70.

Verkocht voor € 50,00

Design Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

600 - Accordeon Sybilla Brand

Accordeon sibylla-brand met houten koffer en leren draagriemen.

Verkocht voor € 20,00

Muziekinstrumenten Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1040 - Bakelieten prullenbakken, België

Twee bakelieten Art Deco prullenbakken voor de Belgische staat, circa 1930.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

598 - Schilderij

Verkocht voor € 5,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

595 - Kledingrekken

Drie winkel kledingrekken.

Verkocht voor € 40,00

Curiosa Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1050 - Spekstenen theeservies, China

Spekstenen theeservies, China, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Aziatica Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

594 - Lot racewagens

Lot racewagens BMW Williams F1 Team.

Verkocht voor € 20,00

Speelgoed Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

1301 - Tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt.

Verkocht voor € 10,00

Tapijten Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

596 - Olielampen

Drie stenen olielampen.

Verkocht voor € 20,00

AziatIca Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

589 - Tekening Ineke Keikes

Tekening Ineke Keikes-Huizing. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1993.

Niet verkocht

Kunst Startprijs: € 5,00

Bekijk kavel

586 - Kalenderposter, Henk Rongen

Kalenderposter, Kontrast Henk Rongen, 1977.

Verkocht voor € 5,00

Kunst Minimumbod: € 5,00

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd

Waardevolle spullen in huis? Mail ons! Eventueel kunnen wij ook een woning bezemschoon opleveren.

Contact


Groningen
Veilinghuis Klinkhamer
Vechtstraat 45
9725 CT Groningen

Kampen
Veilinghuis Klinkhamer
Gasthuisstraat 10
8261 BS Kampen

Telefoonnummer
050-5532122