Veiling: Veiling 33 sessie 1
243. Kaart van Friesland, Pauwenkaart
Frisia Occidentalis, kaart van Friesland. Handgekleurde kopergravure. Met inzetkaartje van het antieke Frisia uit de tijd van de romeinse keizer Augustus: Antiquae Frisiae situs sub Augusto imperatore, ut fertor. Vervaardigd door Sibrandus Leonis Leovardiensisen uitgegeven door Abraham Ortelius in de latijnse editie van de atlas: 'Theatrum orbis terrarum'. Gedrukt door Plantijn in Antwerpen 1579.
11. Kamergemak
Biedermeier kamergemak/stilletje, een mahoniehouten kastje voor po. Eind 19e eeuw.
147. Lot porselein
78. Bestekset Zilmeta, Gero
6-persoons bestekset van Gero Zilmeta in orginele bestekcassette.
266. Glas-in-loodraam
Glas-in-loodraam van bakkerij H. Liefkes Den Haag.
223. Lepels en dessertmesjes
Twee bestekcassettes met verzilverd bestek. Circa 1930.
273. Klokstel, Frankrijk
Frans marmeren driedelig klokstel, met messing ornementen en geflankeerd door op dezelfde manier versierde kandelaren. Circa 1900.
176. Pendule, Junghans
Een Junghans klok met ingelegde palissander kast. De gewelfde kast heeft een messing gebonden voorrand en Art Nouveau inlegwerk, circa 1910.
37. Naaitafel
Rechthoekige naaitafel met lade, eind 20e eeuw.
67. Shell Tox insecticide verstuiver
Shell Tox insecticide verstuiver, uit de periode 1930-1950.
171. Glazen object
Rookglazen object, ontwerper onbekend. Circa 1960.
135. Duitse helm M16
Bijzonder grote koperen Duits helm, model M16. Vermoedelijk ter decoratie van de kazerne poort, circa 1915.
56. Fauteuil
Leren fauteuil met geplooide rugleuning, tweede helft 20e eeuw.
280. Stoelen, ontwerp Svante Schöblom voor Overman
60. Bolkroonluchter
Twaalfarmige koperen bolkroonluchter, eerste helft 20e eeuw.
278. Hanglamp
Messing Jugendstil petroleum hanglamp. Circa 1910.
285. Stoelen
Zes Louis Philippe stoelen met gestoken kroon. Eind 19e eeuw.
113. Foto’s Abattoir Amsterdam
Drie ingelijste foto's met betrekking tot het Gemeentelijk Abattoir van Amsterdam, alle gelijst achter glas.
114. Glasnegatieven Gemeentelijk Abattoir Amsterdam
Klein formaat glasnegatieven met afbeeldingen van het Gemeentelijk Abattoir Amsterdam, (tenminste deels) ontwikkeld bij D. van Kreveld. Periode: circa 1930.
9725 CT Groningen