Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022

902. Linnenkast

Mahonie op grenen gefineerde linnenkast met een deur, lijkende op een secretaire. Circa 1900.

903. Penantkast

Hollandse wortelnotenhouten penantkast met tollen, spiegels en vaashouders. Circa 1870.

904. Ladekast

Dubbel gebogen eikenhouten ladekast met ramskop beslag. Eerste helft 20e eeuw.

905. Ladekast

Eiken gefineerde ladekast, circa 1965.

906. Hangkast met spiegel

Eikenhouten hangkast met facet geslepen spiegel, begin 20e eeuw.

907. Bureau

Teakhout gefineerd bureau met metalen poten, circa 1970.

908. Rolluik bureau

Eikenhouten rolluik bureau, eerste helft 20e eeuw.

909. Rolluik bureau

Eikenhouten rolluik bureau, Schotland, gemerkt Angus Manstrie. Begin 20e eeuw.

910. Commode

Eikenhouten commode met wit marmeren blad. Begin 20e eeuw

911. Eetkamertafel

Eetkamertafel met chromen onderstel en glazen plaat. Eind 20e eeuw.

912. Kapstok

Palissander houten kapstok met spiegel, circa 1970.

913. Fauteuil

Bruine Art Deco skaileren club fauteuil met stoffen zitting. Eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen