Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
902. Linnenkast
Mahonie op grenen gefineerde linnenkast met een deur, lijkende op een secretaire. Circa 1900.
903. Penantkast
Hollandse wortelnotenhouten penantkast met tollen, spiegels en vaashouders. Circa 1870.
904. Ladekast
Dubbel gebogen eikenhouten ladekast met ramskop beslag. Eerste helft 20e eeuw.
906. Hangkast met spiegel
Eikenhouten hangkast met facet geslepen spiegel, begin 20e eeuw.
907. Bureau
Teakhout gefineerd bureau met metalen poten, circa 1970.
908. Rolluik bureau
Eikenhouten rolluik bureau, eerste helft 20e eeuw.
909. Rolluik bureau
Eikenhouten rolluik bureau, Schotland, gemerkt Angus Manstrie. Begin 20e eeuw.
910. Commode
Eikenhouten commode met wit marmeren blad. Begin 20e eeuw
911. Eetkamertafel
Eetkamertafel met chromen onderstel en glazen plaat. Eind 20e eeuw.
912. Kapstok
Palissander houten kapstok met spiegel, circa 1970.
913. Fauteuil
Bruine Art Deco skaileren club fauteuil met stoffen zitting. Eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen