Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022

877. Gouden broche

14 karaats gouden broche, speld is onedel. Getoetst op goud, 20e eeuw.

878. Zilveren armband, China

Zilveren armband met turkoois, China, 20e eeuw.

879. Gouden halsketting

14 karaats gouden halsketting, gemerkt 585 en meesterteken, 20e eeuw.

880. Zilveren halssieraad

Modernistisch halssieraad, gemerkt minerva, lopende leeuw 1 (925/1000 zilver), jaarletter K (1970) en meesterteken.

881. Gouden armband

14 karaats gouden armband met extra schakel, gemerkt 585, 20e eeuw.

882. Zilveren halssieraad

Zilveren halssieraad, Finland. Gemerkt met 830, meesterteken, jaarletter F8 (1983) en andere tekens.

883. Armband

Schildpad armband met 14 karaats gouden versiering, begin 20e eeuw.

884. Gouden ring

14 karaats gouden ring met geslepen steen, gemerkt eikenblad, 20e eeuw.

885. Zilveren armband

Zilveren armband met diamant in gouden zetting, gemerkt 835 (835/1000 zilver), 20e eeuw.

886. Oorbellen

Twee paar oorbellen, een paar met parelmoer en zilver en het andere paar met een cultivé parel, 20e eeuw.

887. Bronzen hanger en ring

Modernistische bronzen hanger en ring. Hanger is gemerkt met E.H., ring is ongemerkt.

888. Zilveren collier

Zilveren modernistisch collier in Finse stijl. Gemerkt op de sluiting 925 en getoetst op zilver.

889. Gouden armband

14 karaats gouden schakelarmband. Gemerkt met eikenblad (1906-1953) gehalte 585/1000 en meesterteken Pieter Attema Leeuwarden Nederland, 20e eeuw.

890. Zilveren oorbellen

Moderne zilveren oorknoppen, gemerkt 925 en meesterteken H. Wöllenstein (Kunstgewerbliche werkstätten), Marburg Duitsland.

891. Ring, ontwerp Björn Weckström voor Lapponia

Modernistische ring van zilver en acryl, ontwerp Björn Weckström, model "Petrified Lake", Lapponia Finland. Gemerkt Sterling Finland, Lapponia Bjorn, jaarletter T7 (1972) en andere merken.

892. Zilveren broche

Moderne broche van bewerkt zilver. Gemerkt met zwaard 925 en meesterteken H. Wöllenstein (Kunstgewerbliche werkstätten), Marburg Duitsland, eind 20e eeuw.

893. Zilveren armband, ontwerp Björn Weckström voor Lapponia

Zilveren vintage klemarmband, ontwerp Björn Weckström, model "Ygol", Lapponia Finland, 1973. Gemerkt Sterling Finland, Lapponia Bjorn, jaarletter U7 (1973) en andere merken.

894. Armband

Vintage armband "psychedelic age", onedel materiaal.

895. Bronzen armband

Bronzen modernistische armband, ongemerkt maar toegeschreven aan Menno Meijer, 20e eeuw.

896. Zilveren roomkannetje en roomlepel

Zilveren roomkannetje en zilveren roomlepel, gemerkt, begin 20e eeuw.

897. Zilveren bonbonmandje

Verzilverde ajour bonbonmandje voorzien van guirlandes en medaillons met portretten. Aan de onderzijde gemerkt lopende leeuw 2 (835/1000) en meesterteken.

898. Zilveren tafelornament

Een Duits zilveren tafelornament in de vorm van een houtsnip met gespreide vleugels gemerkt 925 (925/1000 zilver). Circa 1900.

899. Zilveren tafelornament

Zilveren tafelornament in de vorm van een fazant, gemerkt, circa 1920.

900. Lot zilver

Lot met zilveren voorwerpen waaronder theelepels, vingerhoed, vork, roerlepel en servetringen, 20e eeuw.

901. Buffetkast

Eikenhouten buffetkast met facet geslepen spiegel, circa 1930.

9725 CT Groningen