Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022

777. Lot houtsnijwerk

Lot van zes gestoken houten snijwerk waaronder apen en een hond, 20e eeuw.

778. Lot netsukes

Lot van zeven houten netsukes waaronder een insect, pad en hond, 20e eeuw.

779. Sierschotels

Vier porseleinen sierschotels met oriëntaalse decoratie. Aan de achterzijde gemerkt met Arabisch schrift en China. Vierde kwart 20e eeuw.

780. Aquarellen

Twee aquarellen in aardetinten op papier. Een aquarel verso vermelding “Zonder titel” , vierde kwart 20e eeuw.

781. Tekeningen

Twee tekeningen van een terrasscène en twee vrouwen. Gesigneerd. 20e eeuw.

782. Schilderij

Schilderij in neo-expressionistische stijl, acrylverf op linnen. Rechtsboven gesigneerd met B’86, vierde kwart 20e eeuw.

783. Schilderij, Dongelmans

Schilderij van een abstracte haan in pasteuze stijl. Linksonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

784. Tekening

Tekening van een dame met dienblad, houtskool/potlood op papier. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

785. Lithografieën, H.N. Werkman

Twee lithografieën van Hendrik Nicolaas Werkman uit de Chassidische legenden reeks. Vierde kwart 20e eeuw.

786. Schilderij

Schilderij van een hond, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

787. Wendingen 1921/1923

Twee uitgaven van het kunsttijdschrift Wendingen. Uitgave 4e jaar, 1921 nummer 4/5 betreffende architectuur en de uitgave 1923, serie 5, uitgave nummer 4, architectuur betreffende uitbreiding Plan Zuid Amsterdam.

788. Ets

Ets met boerenschuur en oprijlaan met berken. Rechtsonder gesigneerd en in het midden voorzien van titel, oplagenummer 50/75. Duitse school, tweede helft 20e eeuw.

789. Aquarel

Aquarel van een bloemstilleven. Rechtsonder gesigneerd met monogram LS, tweede helft 20e eeuw.

790. Schilderij Indonesië

Schilderij met Indonesische landschappelijke voorstelling met wassende vrouwen aan de rivier. Olieverf op board, ongesigneerd, 20e eeuw.

791. Schilderij

Schilderij, landschappelijk voorstelling met vrouw op landweg, olieverf op linnen. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

792. Schilderij

Schilderij, stadsgezicht met twee spelende muzikanten in naïeve stijl, olieverf op paneel. Linksonder gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

793. Schilderij

Zeegezicht olieverfschilderij. Rechtsonder gesigneerd. Belgische school, tweede helft 20e eeuw.

794. Heliogravure, Johannes Bosboom

Heliogravure van kerkinterieur Grote Kerk te Alkmaar van Johannes Bosboom (1817-1891). Rechtsonder gesigneerd Alkmaar Bosboom, jaar van uitgifte 1917.

795. Wandkastje met glas in lood

Eikenhouten wandkastje voorzien van glas in lood in het deurgedeelte in de kleuren groen, geel en helder. Eerste helft 20e eeuw.

796. Vaas, Ceramano West Germany

Grote Ceramano vaas, gedecoreerd met krijgers, paarden en strijdwagens. Gesigneerd aan de onderzijde decornaam Haina, Ceramano West Germany, Handarbeit en modelnummer 217. Jaren 60/70.

797. Lamp UV, Philips

Lichtstraler UV, fysiotherapeutische lamp van Philips, type nummer 11855. Ontwerp jaar 1940.

798. Bestekcassette Keltum, Koninklijke Gerritsen & Van Kempen

Compleet twaalfpersoons Keltum Juweliers pleet bestekset, Model P8 van Koninklijke Gerritsen & Van Kempen. Silverplate, in originele teakhouten bestekkast. 83 delige bestekset, derde kwart 20e eeuw.

799. Trenchcoat, Burberrys

Burberrys trenchcoat van de Engelse firma Burberry met kenmerkende Haymarket ruitstof aan de binnenkant. Betreft damesmodel maat 38/40 EU. Compleet met ceintuur. Made in England, jaren 80.

800. Lot zilver en plate

Lot zilver en plate waaronder een lepelvaasje, roomlepel en vorkjes, 20e eeuw.

801. Vaasje

Pâte de verre Art Nouveau stijl vaasje in bruingroene kleurschakering. Gemerkt aan de zijkant Daum, Nancy.

9725 CT Groningen