Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022

802. Bijbel met zilveren slot

Bijbel inclusief Psalmen met zilveren sluiting, gedateerd 1836.

803. Klassiek beeld

Klassieken gipsen beeld van dame in draperieën. Op de sokkel gesigneerd met B.S. 59, tweede helft 20e eeuw.

804. Lot boeken

Twee Nederlandse Bijbels en vier Psalmboeken. Tevens een uitgave van Fables van Jean De La Fontaine (Franstalig). 19e/20e eeuw.

805. Boeddha

Zittende Boeddha bronskleurig gepatineerde metaallegering, 20e eeuw.

806. Wandblaker

Messing wandblaker gedecoreerd met een veldheer en dameshoofd, 19e eeuw.

807. Klok, Wuba

Eikenhouten Wuba klok in Engelse stijl. Met messing en verzilverde wijzerplaat en vermelding Tempus Fugit “ de tijd vervliegt”. Quartz uurwerk. Vierde kwart 20e eeuw.

808. Kist

Sarcofaagvormige kist met aan de voorzijde een blauw-witte afbeelding van vrouw en profile, binnenkant bekleed. 21e eeuw.

809. Tijdschriften- Ons Amsterdam

Serie ingebonden tijdschriften Ons Amsterdam, jaaruitgave 1-6 en 12-14. Extra register op de jaargangen 1-50. Serie startte in 1949.

810. Lot speelgoed

Lot met kinderspeelgoed waaronder jig-saw, domino, vispel, plaatjesblokken puzzel en klok, 20e eeuw.

811. Lepelrek en kaarsenstandaards

Hindeloper lepelrek met hout gestoken boven en onderzijde, voorzien van florale-en vogeldecoratie. Drie bijpassende tinnen lepels en twee messing kandelaars. 19e eeuw.

812. Kraantjespot

Tinnen kraantjespot, zwart gelakte kan met decoratie van goudkleurige aren, bloemen en vlinders met parelmoerinleg, 19e eeuw.

813. Lot boeken Nederlands-Indië

Lot met vijf boeken betreffende Nederlands-Indië, waaronder Atjeh door H.C. Zentgraaff, Indie in Woord en Beeld, de Indische Bodem uit 1926 en Route Atlas Lloyd Rotterdam. Tweede kwart 20e eeuw.

814. Lot muziekboeken

Lot met muziekboeken voor muziekeducatie voor zowel instrument als gezang. Met stukken van Schubert, Bach, Händel en overige. Tweede helft 20e eeuw.

815. Ets

Ets op papier met de titel "Grosses Altes Haus", oplage 26/50. Rechtsonder gesigneerd, Duitse school, 1979.

816. Aquarel, A.W. Schreuder

Aquarel van de Hooge der Aa tijdens het Groningen Welvaart evenement door Abramine Willy Schreuder (1922-2012). Aquarel op papier, rechtsonder gesigneerd A.W. Schreuder ‘95.

817. Lamp

Rode glazen lamp, in het midden taps toelopend met een lichteffect van doorschijnende witte punten. Vierde kwart 20e eeuw.

818. Vaas

Lichtblauwe glazen vaas met golvende rand, 21e eeuw.

819. Schaal, K.P.C de Bazel

Kobaltblauwe tienkantig persglazen schaal, ontwerp K.P.C. de Bazel, uitvoering Glasfabriek Leerdam. Circa 1920.

820. Murano schaal

Murano kristallen schaal in groen/okerkleurige/heldere kleur. Mazegga, Venetië. Italië, jaren 70.

821. Murano vaas

Glazen Murano vaas in kleurrijke gekamde geel/rood/groene glasblaastechniek. Mondgeblazen, jaren 60/70.

822. Vaas

Bruine mondgeblazen vaas met spikkeleffect en helderkleurige werveling/band in het glas. Vierde kwart 20e eeuw.

823. Bekers, Opale France

Zes kleurrijke opaalglazen bekers/mokken van Opale, Frankrijk. Fabrikant Arcopal, jaren 60.

824. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder porseleinen kommen en borden, een theeservies, damast lakens en kruikje. 20e eeuw.

825. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een karaf, lampetstel, herdenkingskruik en glas. 20e eeuw.

826. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder lijstwerk, silverplate kandelaars, bestek en doosjes. 20e eeuw.

9725 CT Groningen