Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022

827. Icoon, Rusland

Russische handgeschilderde icoon met afbeelding van de heilige Olga, grootvorstin van Kiev, verso gesigneerd. Anno 1997.

828. Icoon, Rusland

Russische handgeschilderde icoon met afbeelding van de heilige Panteleimon, beschermheilige van artsen en vroedvrouwen. Verso gedecoreerd en gesigneerd, jaartal 1997.

829. Icoon, Rusland

Russische handgeschilderde icoon met afbeelding van Heilige Maria met Jezus. Verso gesigneerd, anno 1997.

830. Kleuren dia's, Japan

Acht dozen gevuld met Japanse kleuren dia’s waaronder Berg Fuji, naakte Japanse dames en andere Japanse bezienswaardigheden. Japan, 1960

831. Fruitschaal, Alessi

Roestvrijstalen fruitschaal van Alessi, uit de Alfra collectie. Italië, jaren 60.

832. Vazen, Holmegaard

Twee gulvvazen, Holmegaard, een olijfgroene en een donkergroene met opaline binnenzijde. Denemarken, tweede helft 20e eeuw.

833. Mariabeeld

Religieus Maria met Jezus beeld, polychroom beschilderd gips. Frankrijk, eerste helft 20e eeuw.

834. Hyacintvazen

Zes glazen hyacintvazen in diverse kleuren, 20e eeuw.

835. Schaal, Glasfabriek Leerdam

Fumékleurige glazen fruitschaal van Glasfabriek Leerdam, derde kwart 20e eeuw.

836. Asbakken, Helit Germany

Vier stapelbare kunststof asbakken in paars en wit. Ontwerp Walther Zeischeigg door Helit gefabriceerd. Modelnummer 84005, Duitsland, jaren 70.

837. Vazen, W. J. Rozendaal

Twee Art Deco W.J. Rozendaal vazen. Vaas model "Rob" in lilakleur en een fumékleurige vaas met horizontale belijning. Kristalunie Maastricht, jaren 30.

838. Lot horloges

Zeven horloges waaronder Festina, Oozoo, Skyline en Q&Q. Quartz uurwerken, vierde kwart 20e eeuw.

839. Lot tin

Lot tin bestaande uit een kraantjespot met onderstel en spiritusbrander, gemerkt bord en schaal en een oriëntaalse theepot, 20e eeuw.

840. Modelboot

Houten model zeesleepboot genaamd "Zwarte Zee". Oorspronkelijke sleper gebouwd in 1963 door Smit's Scheepswerven te Kinderdijk. Jaren 70/80.

841. Lot aardewerk, De Sphinx

Aardewerken fragment van Sphinx servies Maastricht. Vier kommen, een saucière, soepkom en kop en schotel. Tevens een herdenkingsbeker 25-jarig huwelijk Juliana en Bernhard. Jaren 60.

842. Dressoir, ontwerp Johannes Andersen voor Uldum Mobelfabrik

Palisanderhouten dressoir van Johannes Andersen, gefabriceerd door Uldum Mobelfabrik. Denemarken, derde kwart 20e eeuw.

843. Dressoir, ontwerp Rudolf Glatzel voor Fristho

Rio palissanderhouten dressoir uitgevoerd door Meubelfabriek Fristho, Franeker. Ontwerp Rudolf Glatzel, modelnaam: GDR-230. Jaren 60.

844. Eetkamertafel, Fristho

Palissanderhouten design eetkamertafel naar ontwerp van Inger Klingenberg. Uitgevoerd door meubelfabriek Fristho, Franeker. Modelnaam: Eetkamertafel 160, jaren 60.

845. Zilveren theepot

Zilveren theepot met handvat. Gemerkt aan de onderzijde met lopende leeuw 1 (925/1000 zilver), meesterteken PP Pieter Pieterse Amsterdam, Bonebakker en zoon en twee onduidelijke tekens. Eind 19e eeuw.

846. Zilveren broche, Art Deco

Zilveren Art Deco broche met groene en heldere geslepen stenen. Gemerkt met Franse everzwijnkop (800/1000 zilver) en meesterteken.

847. Bril en hanger

Bril met 14 karaats gouden montuur en 14 karaats gouden hanger, brilmontuur en hanger zijn getest, 20e eeuw.

848. Lot zilver

Lot zilver waaronder een bonbonmandje, borstel en eierdopje, gemerkt, 20 eeuw.

849. Zilveren gebaksvorkjes, S. van Osenbruggen & zoon Amsterdam

Twaalf zilveren gebaksvorkjes in een 830 gehalte zilver. Originele doos van S. van Osenbruggen & zoon, Kalverstraat, Amsterdam. Eerste helft 20e eeuw.

850. Gouden halsketting met medaillon

14 karaats gouden halsketting met een antiek verguld medaillon van onedel metaal. Halsketting gemerkt 585 en meesterteken, 20e eeuw.

851. Zilveren collier

Zilveren collier met middenstuk, hoofdsteen onyx en daaromheen strass stenen, 21e eeuw. Collier is gemerkt 925.

9725 CT Groningen