Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022

727. Qum tapijt

Handgeknoopt zijden Qum tapijt. Perzisch, tweede helft 20e eeuw.

728. Yalameh loper

Handgeknoopte wollen Yalameh loper in blauw/rood/witte kleurschakering, 20e eeuw.

729. Karaf met glazen

Kristallen karaf met sterling zilveren hals uiteinde en zes geslepen kristallen glazen met sterling zilveren voet. Glazen met verschillende hoogte. Merktekens Sterling 925, CBZ (Firma C. Bos & Zonen, Amsterdam), jaarletter D (1988), Nederlandse leeuw en Minerva.

730. Kaptafel spiegel

Barokke kaptafel spiegel in tripliek vorm, jaren 50/60.

731. Bureaulamp, Hustadt Leuchten Arnsberg

Bruine telescopische design tafellamp van Hustadt Leuchten Arnsberg, modelnummer 3011/01. Voor bolletje met bajonetfitting. Jaren 70.

732. Bidkleed

Handgeweven oosters bidkleed, midden 20e eeuw.

733. Bank

Driezitsbank met originele beige stof en teakhouten armsteunen, jaren 60.

734. Lange Lijs servies

Porseleinen Lange Lijs servies bestaande uit theepot met zes theekopjes, vier koffiekopjes, vier theekommen en twee bekers, compleet met zestien schotels. Gemerkt aan de onderzijde met Chinese karakters, Nederlands, Maastricht. Eind 19e, begin 20e eeuw.

735. Lepelrek met tinnen lepels

Eikenhouten handbeschilderd lepelrek met twaalf tinnen lepels. HK (Hendrik Kamphof, Zwolle) gemerkte lepels, 19e eeuw.

736. Deurklinken en huisnummer

Twee metalen deurklinken en bronskleurig huisnummer 68, 20/21e eeuw.

737. Spiegel

Facetgeslepen spiegel met bruine-en goudkleurige omlijsting. Vierde kwart 20e eeuw.

738. Lot aardewerk Makkum

Zeven aardewerken borden, Makkum. Waaronder vier wandborden, voornamelijk Tichelaar, 20e eeuw.

739. Vaas Zenith en schaal

Vaas van Zenith, modelnummer 1910 uit de jaren 70 en een vierkante schaal gedecoreerd met huizen, bomen en zon. Aan de achterzijde gemerkt Heleen. 21e eeuw.

740. Vazen en dekselschaal

Aardewerken tweekleurige dekselschaal Erica (Hoogezand) en drie wit geglazuurde vazen waaronder KPM Bavaria. Tweede helft 20e eeuw.

741. Oliebrander

Bronzen oliebrander met drie brandpunten. India/Pakistan, eerste helft 20e eeuw.

742. Spiegel

Spiegel met donkere omlijsting met florale motieven. Eerste helft 20e eeuw.

743. Modelboot

Metalen model van een platbodem zeilboot. Midden 20e eeuw.

744. Heriz tapijt

Handgeknoopt wollen Heriz tapijt in donkerrode en blauwe kleurschakeringen. Begin midden 20e eeuw.

745. Spiegel, Amsterdamse School

Amsterdamse School gehamerd koperen spiegel met gefacetteerd spiegelglas in de stijl van Conrad Fehn. Omstreeks 1930.

746. Netsukes

Lot van vijf gestoken houten netsukes waaronder een zeemeermin, schildpad en manfiguren, 20e eeuw.

747. Lot snijwerk

Lot gestoken houten snijwerk waaronder een libelle en peulen, 20e eeuw.

748. Schilderij

Schilderij van een strandgezicht met duinen, meisje en zeemeeuwen, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd, jaren 70/80.

749. Hanglamp, Art Deco

Art Deco koperen hanglamp met getamponneerd kleurglas, jaren 30/40.

750. Lot been

Lot been bestaande uit schildpadden, vlinder en libelle, 20e eeuw.

751. Netsukes

Twee uit tagua noot gesneden netsukes, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen