Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022

652. Boek, Gustave Dore - Don Quijote von der Mancha 1893

Miguel de Cervantes Saavedra; Gustave Dore - Leben und Thaten des scharfsinnigen Edlen Don Quijote von der Mancha. Leipzig: Th. Knaur, 1893. Vijfde druk. 2 delen in 1 band. Gebonden in linnen met gestempeld voorplat. Met vele fraaie illustraties van Gustave Dore.

653. Dames kostuum

Tweedelig dames kostuum, lange gestreepte rok en geblokt jasje met schoot. Circa 1900.

654. Dames kostuum

Tweedelig dames kostuum, lange groen/brons kleurige rok met kort jasje met schootje. Circa 1900.

655. Beeld, Art Deco

Art Deco beeldje van een gestileerde flamingo op marmeren basement, gepatineerde witmetaallegering. Jaren 30/40.

656. Beeld man

Aardewerken beeld van man met pet, gedeeltelijk geglazuurd. Laatste kwart 20e eeuw.

657. Stereokijker

Houten stereokijker met vijfenvijftig stereofoto’s, jaren 20.

658. Kopergravure, Iven Besoet

Kopergravure van Den Haag, Loodsduinseweg met Westeinderbrug van Iven Besoet (1720-1769) en uitgegeven omstreeks 1761 door Hendrik Florenz Scheurleer.

659. Schilderij, Gerard Ernens

Schilderij met bloemstilleven van Gerard Ernes (1935-2000), olieverfschilderij op linnen. Gedateerd via certificaat van echtheid 1980.

660. Schilderij, W. Carbin

Schilderij, olieverf op doek. Wilhelmine (Mien) Carbin-Gips (1897-1975). Links onder gesigneerd en gedateerd 1946.

661. Karaf en glazen

Helder groene glazen karaf met vijf kristallen groene wijnglazen met floraal slijpsel, 20e eeuw.

662. Aquarel

Aquarel van akker met boerderij omgeven door bomen. Rechtsonder gesigneerd Johan Dijkstra, 20e eeuw.

663. Schilderij

Oriëntaalse handgeschilderde voorstelling van Sultan ten paleize. Op textiel, 20e eeuw.

664. Lot kristal

Lot van vier geslepen kristallen objecten waaronder een karaf, koektrommel met onderschaal en dekselpot op staande voet. Einde 19de eeuw/20e eeuw.

665. Boeken - Swatow en Chine Ancienne

Twee boeken, een uitgave van het Fries Museum, "Swatow" over Víetnamees aardewerk van Barbara Harrisson uit 1979 en "Chine Ancienne" over de Tang Dynastie van Mauricio Scarpari uit 2000 .

666. Zijdeschildering, Japan

Zijdeschildering, aquarel op zijde met gedicht, botanische voorstelling met motvlinder. Gesigneerd, Japan eind 19e eeuw.

667. Tekening, Scheffers

Tekening, Scheffers. Tweede helft 20e eeuw.

668. Papiervouw object

Papiervouwkunst, gebruikmakend van de Gouden Gids op zwart houten basement. Begin 21e eeuw.

669. Vazen, Japan

Twee Japanse Arita porseleinen vazen gedecoreerd met vogels en florale motieven. Eind 19e eeuw.

670. Gravure Groningen

Gravure van de Stad Groningen in vogelvlucht, titel Groeninghen. Uit comm. rer. germ. liber. Kaart van P. Bertius omstreeks 1680.

671. Lot been

Lot van vier benen voorwerpen waaronder vlinder, olifant en libelle. 20e eeuw.

672. Vaas, Era Pottery

Art Deco aardewerken vaas met handbeschilderde florale decoratie. Aan de onderzijde modelnummer en ERA Ware Pottery, British. Jaren 30/40.

673. Dienblad en kaarsenstandaards, Hindeloopen

Dienblad en drie kaarsenstandaards beschilderd in Hindelooper schildertraditie met florale decoratie, 20e eeuw.

674. CD klok radio, TEAC

TEAC Radio CD Klok combinatie in Art Deco vormgeving. Type SL-D910, omstreeks 2008.

675. Bureaulamp

Bureaulamp met zittende teckel op boek. Polystone, vierde kwart 20e eeuw.

676. Lot been

Lot been bestaande uit twee hangers, een briefopener en een lijstje met florale decoratie. Begin 20e eeuw.

9725 CT Groningen