Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022

627. Beeld

Gestoken houten beeld van Heilige Maria en kindje Jezus. Groot formaat, 20e eeuw.

628. Ets, Hans van Dokkum

Ets van Utrecht met Domtoren, Hans van Dokkum (1908-1995). Rechtsonder gesigneerd met potlood, oplagenummer 185/200.

629. Netsukes

Vier uit tagua noot gesneden netsukes, eind 20e eeuw.

630. Beeld Belgische leeuw

Terracotta beeld van Belgische leeuw staand op de nationale vlag, geheel op marmeren basement. Eerste kwart 20e eeuw.

631. Wierookbrander, China

Messing wierookbrander gedecoreerd met draken. Gemerkt aan onderzijde, China, 20e eeuw.

632. Wandconsoles

Twee wandconsoles met polychrome beschildering voorzien van vrouwenhoofdjes, eind 20e eeuw.

633. Tekening, Chris Lebeau

Tekening (gemengde techniek) van een duinlandschap, Joris Johannes Christiaan Lebeau (1878-1945). Rechtsonder met potlood gesigneerd Chris Lebeau 1915.

634. Lot vazen

Aardewerken ambachtelijke platte vazen in aardetinten. Gesigneerd met B., vierde kwart 20e eeuw.

635. Lot alcoholische versnaperingen

Lot van zeven flessen, waaronder twee flessen jenever Hooghoudt, Groningen en Nobeltje, Ameland. Twee flessen Italiaanse rode wijn en twee Franse rode wijn en een fles rode Port van Kopke.

636. Litho, Théophile Alexandre Steinlen

Litho, Concert du Conservatoire, van Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923). Gedrukt in 1916.

637. Platte vazen

Twee aardeweken schijfvazen met beige en groene glazuur. Aan de onderzijde gemerkt met monogram en Nietap.

638. Lot glaswerk

Lot van zestien drinkglazen, dertien wijnglazen gemerkt op de voet. Tweede helft 20e eeuw.

639. Schilderij, Arnout van Gilst

Schilderij, olieverf op doek, van Arnout van Gilst (1898-1982) met de Ronde Lutherse Kerk aan de Singel te Amsterdam. Rechtsonder gesigneerd, 20e eeuw.

640. Suikerpot, Mobach

Suikerpot met schotel van Mobach, Utrecht. Bovenop de deksel een gestileerde eekhoorn. Aan de onderzijde gesigneerd met Mobach, jaren 50.

641. Vaas, Morit

Aardewerken beschilderde vaas met afbeelding van een persoon met hoed en potten. Handgemaakt Peru, gesigneerd Morit, jaren 50.

642. Ets, Charles Donker

Ets van muur met dakgoot, Charles Donker (Utrecht, 1940). In de plaat voorzien van titel, rechtsonder met potlood gesigneerd.

643. Krijttekening

Krijttekening van portret in abstracte uitvoering. Linksonder onduidelijk gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.

644. Zeefdruk, Fabian

Zeefdruk met de titel “Politie pet”. In het midden gesigneerd Fabian en voorzien van oplagenummer 18/200, anno 2000

645. Krijttekening

Hollandse school pasteltekening op papier. Linksonder onduidelijk gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

646. Maatbekers

Lot van acht tinnen maatbekers. Meerdere gemerkt aan de onderzijde, 19e eeuw.

647. Aquarel, Etsujin

Kimono ontwerp, Etsujin (1857-1936), Japanse school met atelier stempel, omstreeks 1920.

648. Tekening, Sierhuis

Tekening van straatscène met personen. Linksonder gesigneerd met potlood Sierhuis, tweede helft 20e eeuw.

649. Houtsnede, J. Schuddeboom

Houtsnede van John Schuddeboom (1908-1994) met de titel "Werkende boer". Linksonder gesigneerd in de plaat met monogram JS en gesigneerd met potlood. Oplage 57/100, jaren 30.

650. Kruitbus

Messing kruitbus aan een ketting met afbeelding van Madonna met kind en ridder te paard, 20e eeuw.

651. Lot wijn

Drie flessen Château Richard 2002 en drie flessen Sauternes witte wijn bestaande uit Château Haut-Caplane 1989, een Sauternes witte wijn van Château Romer du Hajot uit 1983 en Sauternes witte wijn Château Lamothe uit 1990.

9725 CT Groningen