Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
677. Borden, melkkan en theepot
Lot met vier tinnen borden, een tinnen melkkan en een tinnen theepot (Kamphof, Zwolle). 19e/20e eeuw.
678. Hoedendoos met hoed en handschoenen
Lederen hoedendoos met hoge hoed van de Firma Albert B. Timmerman, Leiden. Hierbij een paar handschoenen. Jaren 20/30.
679. Bronzen beslag
Bronzen beslag bestaande uit zes stukken voorzien van eikenblad decoratie en rozen decoratie. Eerste helft 20e eeuw.
680. Schilderij
681. Likeurkelder, Italië
Houten likeurkelder met bronzen beslag, geschikt voor drie karaffen. Gesigneerd aan de onderzijde met SU Italy. Omstreeks 1910.
682. Aquarel
Aquarel van bloemstilleven. Linksonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.
683. Tafellampen
Twee moderne tafellampen met melkglazen kap, 21e eeuw.
684. Schaal
Kristallen hengselschaal met overlay in paarse kleur voorzien van geslepen vogel. Vierde kwart 20e eeuw.
685. Lot kinderboeken
Lot met tien kinderboeken waaronder Versjes van lang geleden, Sprookjes van Andersen, Hans en Grietje en De Bloem en het Bijtje. 20e eeuw.
686. Kommen, Societé Ceramique Maestricht
Vier kommen, kleur rood van de Societé Ceramique Maaetricht. Modelnaam Tea Drinker, eerste helft 20e eeuw.
687. Wandmasker
Aardewerken wandmasker van vrouwengezicht, lippen geglazuurd. Ongesigneerd, 21e eeuw.
688. Tekening, Vivian Westerman
Tekening, Vivian Westerman New Orleans. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1990.
689. Papierkunst
Papierkunstwerk in lijst. Ongesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.
690. Spijkerbol, A.D. Copier
Helderglazen spijkerbol, ontwerp Andries Dirk Copier voor Glasfabriek Leerdam. Jaren 50/60.
691. Lectuurtafel
Vintage chromen lectuurtafel met houten bovenblad, jaren 70.
692. Lot Hindeloopen
Hinderlooper schilderwerk met twee dienbladen, spiegel met kledingborstel en koektrommel, 20e eeuw.
693. Houtsnijwerk panelen
Twee gestoken eikenhouten panelen met afbeeldingen van moeder met kinderen, waarvan één aan de borst en vrouw met boek en kruis. Panelen zijn uit de 18e eeuw.
694. Vazen
Zes aardewerken vazen waarvan enkele aan de onderzijde gemerkt met een B. Tweede helft 20e eeuw.
695. Tafellamp
Messing tafellamp met vintage lampenkap. Derde kwart 20e eeuw.
696. Schilderij, L.P. Versteeg
Schilderij, olieverf op doek, Leonard Pieter Versteeg (1901-1993). Linksonder gesigneerd. Jaren 50/60.
697. Theestoof, Biedermeier
Biedermeier mahoniehouten theestoof met messing binnenbak, binnenbak is voorzien van koperen vaste bovenplaat. 19e eeuw.
698. Mantelklok, Frankrijk
Franse marmeren mantelklok met bronzen Caesar, witte wijzerplaat met Romeinse cijfers. Omstreeks 1880.
700. Dekselpot, Potterie Kennemerland
Aardewerken dekselpot van Potterie Kennemerland, Velsen, ontwerp E. Snel. Aan de onderzijde gemerkt met KTP Velsen, Holland. Modelnummer 70. VV, schilder J.G. van Vliet. Gefabriceerd tussen 1929-1932.
701. Vazen, Daalderop
Twee messing Amsterdamse School vazen van Daalderop, Tiel. Staan vermeld in de catalogus van 1929 onder nummer 50 10 157. Gemerkt KMD, Daalderop, made in Holland, jaren 30.
9725 CT Groningen