Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022

677. Borden, melkkan en theepot

Lot met vier tinnen borden, een tinnen melkkan en een tinnen theepot (Kamphof, Zwolle). 19e/20e eeuw.

678. Hoedendoos met hoed en handschoenen

Lederen hoedendoos met hoge hoed van de Firma Albert B. Timmerman, Leiden. Hierbij een paar handschoenen. Jaren 20/30.

679. Bronzen beslag

Bronzen beslag bestaande uit zes stukken voorzien van eikenblad decoratie en rozen decoratie. Eerste helft 20e eeuw.

680. Schilderij

681. Likeurkelder, Italië

Houten likeurkelder met bronzen beslag, geschikt voor drie karaffen. Gesigneerd aan de onderzijde met SU Italy. Omstreeks 1910.

682. Aquarel

Aquarel van bloemstilleven. Linksonder gesigneerd Kees Verwey, tweede helft 20e eeuw.

683. Tafellampen

Twee moderne tafellampen met melkglazen kap, 21e eeuw.

684. Schaal

Kristallen hengselschaal met overlay in paarse kleur voorzien van geslepen vogel. Vierde kwart 20e eeuw.

685. Lot kinderboeken

Lot met tien kinderboeken waaronder Versjes van lang geleden, Sprookjes van Andersen, Hans en Grietje en De Bloem en het Bijtje. 20e eeuw.

686. Kommen, Societé Ceramique Maestricht

Vier kommen, kleur rood van de Societé Ceramique Maaetricht. Modelnaam Tea Drinker, eerste helft 20e eeuw.

687. Wandmasker

Aardewerken wandmasker van vrouwengezicht, lippen geglazuurd. Ongesigneerd, 21e eeuw.

688. Tekening, Vivian Westerman

Tekening, Vivian Westerman New Orleans. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1990.

689. Papierkunst

Papierkunstwerk in lijst. Ongesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.

690. Spijkerbol, A.D. Copier

Helderglazen spijkerbol, ontwerp Andries Dirk Copier voor Glasfabriek Leerdam. Jaren 50/60.

691. Lectuurtafel

Vintage chromen lectuurtafel met houten bovenblad, jaren 70.

692. Lot Hindeloopen

Hinderlooper schilderwerk met twee dienbladen, spiegel met kledingborstel en koektrommel, 20e eeuw.

693. Houtsnijwerk panelen

Twee gestoken eikenhouten panelen met afbeeldingen van moeder met kinderen, waarvan één aan de borst en vrouw met boek en kruis. Panelen zijn uit de 18e eeuw.

694. Vazen

Zes aardewerken vazen waarvan enkele aan de onderzijde gemerkt met een B. Tweede helft 20e eeuw.

695. Tafellamp

Messing tafellamp met vintage lampenkap. Derde kwart 20e eeuw.

696. Schilderij, L.P. Versteeg

Schilderij, olieverf op doek, Leonard Pieter Versteeg (1901-1993). Linksonder gesigneerd. Jaren 50/60.

697. Theestoof, Biedermeier

Biedermeier mahoniehouten theestoof met messing binnenbak, binnenbak is voorzien van koperen vaste bovenplaat. 19e eeuw.

698. Mantelklok, Frankrijk

Franse marmeren mantelklok met bronzen Caesar, witte wijzerplaat met Romeinse cijfers. Omstreeks 1880.

699. Bontjas

Dames bontjas, maat 42, jaren 60/70.

700. Dekselpot, Potterie Kennemerland

Aardewerken dekselpot van Potterie Kennemerland, Velsen, ontwerp E. Snel. Aan de onderzijde gemerkt met KTP Velsen, Holland. Modelnummer 70. VV, schilder J.G. van Vliet. Gefabriceerd tussen 1929-1932.

701. Vazen, Daalderop

Twee messing Amsterdamse School vazen van Daalderop, Tiel. Staan vermeld in de catalogus van 1929 onder nummer 50 10 157. Gemerkt KMD, Daalderop, made in Holland, jaren 30.

9725 CT Groningen