Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022

752. Snijwerk

Lot van vier uit tagua noot gesneden snijwerkjes waaronder een vogel, bok, en muis. 20e eeuw.

753. Netsukes

Lot met zes verschillende houten netsukes in de vorm van verschillende dierfiguren, meerdere gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

754. Bijzettafel, Pilastro

Bijzettafel met teakhouten bovenblad en metalen lectuurbak. Pilastro, jaren 60.

755. Lot netsukes en snijwerk

Lot van zeven houten netsukes waaronder padden, slak met kikker en kip met kuiken. 20e eeuw.

756. Lot snijwerk

Drie uit tagua noot gesneden dierfiguren, eind 20e eeuw.

757. Lot been

Lot met elf uit been gesneden kralen in de vorm van dierfiguren, 20e eeuw.

758. Icoon, Rusland

Russische handgeschilderde icoon met afbeelding met de Heilige Maria met Jezus. Vierde kwart 20e eeuw.

759. Vaas Plateelbakkerij Zuid-Holland en waxinelichthouder Cor Unum

Aardewerken vaas van Koninklijke Plateelbakkerij Zuid Holland, decor Flevo en een aardewerken waxinelichthouder van Cor Unum, Holland. Jaren 60/70.

760. Icoon, Rusland

Russische handgeschilderde icoon met afbeelding van Maria en Jezus. Vierde kwart 20e eeuw.

761. Icoon, Rusland

Russische handgeschilderde icoon met afbeelding van de Heilige Maria en Jezus. Vierde kwart 20e eeuw.

762. Presse-papier, Caithness Glass

Presse-papier "Millennium Fantasy", design Colin Terris voor Caithness Glass Limited Inveralmond Scotland. Gelimiteerde oplage nummer 360 van de 500.

763. Presse-papier, Caithness Glass

Presse-papier "Sands of Time", design Colin Terris voor Caithness Glass Limited Inveralmond Scotland. Gelimiteerde oplage nummer 147 van de 200. Jaartal 2000.

764. Presse-papier Caithness Glass

Presse-papier "Millennium Dancer", design Colin Terris voor Caithness Glass Limited Inveralmond Scotland. Gelimiteerde oplage nummer 295 van de 650. Omstreeks 2000.

765. Waxinelichthouder, Caithness Glass

Waxinelichthouder in blauwe kleur, Caithness Glass, handcrafted in Scotland. Laatste kwart 20e eeuw.

766. Schilderij

Schilderij van een tekenende jongeman, olieverf op paneel. Linksonder gesigneerd. 19e eeuw.

767. Slot

Handgesmeed ijzeren slot met sleutel, 19e eeuw.

768. Stopflessen

Drie glazen stopflessen met deksel, inhoud inclusief. Eerste helft 20e eeuw.

769. Dekselpot, De Sphinx

Art Deco dekselpot, decoratie “Ellen” met initialen schilder AM. De Sphinx, Maastricht, gedateerd 1925

770. Lot netsukes

Lot met negen houten netsukes waaronder vogels, bok en schildpad, 20e eeuw.

771. Lot netsukes

Lot van zeven houten netsukes waaronder een bezem met muis, emmer met kikker en geit. 20e eeuw.

772. Beelden Orchestra Classica, Cleve Art-Line

Beelden Orchestra Classica, Cleve Art-Line, 21e eeuw.

773. Lot netsukes

Lot van zeven houten netsukes waaronder een paddestoel, tijger en apen. 20e eeuw.

774. Beelden Orchestra Classica, Cleve Art-Line

775. Ets, Bosboom

Ets van het interieur van de Portugese Synagoge te Amsterdam van Johannes Bosboom (1817-1891), postume druk. Rechtsonder gesigneerd J. Bosboom & P.L. Goudman. Aqu. Fort. Omstreeks 1910.

776. Beelden Orchestra Classica, Cleve Art-Line

9725 CT Groningen