Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022

852. Gouden halsketting met hanger

14 karaats gouden halsketting met een zilver vergulde hanger in de vorm van een opengewerkte bol met gekleurde stenen, 20e eeuw. Hanger is gemerkt 925 en halsketting gemerkt 585.

853. Zilveren soezenmand

Zilveren soezenmand met ajour gezaagde rand met florale decoratie. Gemerkt met lopende leeuw 2 (835/1000), minerva, meesterteken V met halve maan Hendrik Jacobus Valk (Van Kempen) en jaarletter I (1943).

854. Zilveren broodmand

Zilveren broodmand met florale motieven. Gemerkt met lopende leeuw 2 (835/1000), minerva, meesterteken HH Zilverfabriek H. Hooijkaas Schoonhoven en jaarletter J (1969).

855. Zilveren kaarsenstandaard

Vijflichts kaarsenstandaard uitgevoerd in sterling zilver, gemerkt 925 en drie onduidelijke keuren. Italië, midden 20e eeuw.

856. Zilveren theeservies

Engels zilveren theeseries bestaande uit theepot op komfoor, melkkan, suikerpot op een dienblad. Gemerkt 835 (835/1000 zilver), z2 en DA+. Eerste helft20e eeuw.

857. Horloge, Jacob Jensen

Horloge van Jacob Jensen, model JJ650. Titanium met saffierglas, voorzien van quartz uurwerk. 21e eeuw.

858. Horloge, Seiko

Dameshorloge van Seiko uit de Lassale lijn met datumaanduiding, quartz uurwerk. Vierde kwart 20e eeuw.

859. Halskettingen en oorbellen

Moderne halsketting met bijpassende oorclips in geanodiseerd metaal en een ketting met geslepen zwarte gitten stenen. 20e/21e eeuw.

860. Halskettingen

Twee handgemaakte halskettingen van verschillende natuurlijke materialen, een ketting gemerkt Fi-Va (Fietje Pieters), 20e eeuw.

861. Oorbellen

Twee paar oorbellen. Een paar moderne bewerkte zilveren oorbellen, gemerkt zwaard 925 en meesterteken D. Steinmeijer, Velsen Nederland. En een paar vintage roodkoperen verzilverde (deels afgesleten) oorbellen, ongemerkt.

862. Halskettingen

Twee halskettingen van verschillende natuurlijke materialen, 20e eeuw.

863. Halsketting met hanger

Ketting met grote labradoriet hanger in Sterling zilver vatting, 925 gemerkt. Vierde kwart 20e eeuw.

864. Halssieraad

Modernistische rubberen halssieraad, ontwerp Annemieke Broenink, 21e eeuw.

865. Halsketting en armband

Parelketting en parelarmband van cultivé parels met bijbehorende doos en certificaat. Tweede helft 20e eeuw.

866. Lot oorbellen

Lot modernistische oorbellen, 20e eeuw.

867. Gouden dameshorloge

18 karaats wit gouden dames horloge met diamanten circa 0,18 ct.

868. Gouden ring met diamant

14 karaats wit gouden ring met diamant 0,8 ct, gemerkt met eikenblad en meesterteken, 20e eeuw.

869. Gouden ring met diamant

14 karaats gouden ring met diamant circa 0,46 ct, getoetst op goud, 20e eeuw.

870. Zilveren collier met hanger

Zilveren design collier met hanger. Gemerkt met zwaard 835 en meesterteken Menno Meijer, Gouda Nederland, 2e helft 20e eeuw.

871. Gouden ring met diamant

18 karaats gouden ring met diamant 1,48 ct, getoetst op goud, 20e eeuw.

872. Gouden ring met cultivé parel en diamant

14 karaats gouden ring met cultivé parel en twee diamanten van circa 0,08 ct. Gemerkt met eikenblad, 20e eeuw.

873. Gouden ring met diamant

14 karaats wit gouden ring met diamant in totaal 1,08 ct. Twee diamanten 0,32 ct, achtendertig diamanten 0,01 ct en twee diamanten 0,01 ct en twee diamanten 0,02 ct. Getoetst op goud, 20e eeuw.

874. Zilveren bonbonschaaltje

Zilveren bonbonschaaltje met ajour rand met florale decoratie, gemerkt aan de onderzijde 830, midden 20e eeuw.

875. Zilveren armband

Zilveren design armband, gemerkt 835 en meesterteken Menno Meijer, Gouda Nederland, 2e helft 20e eeuw.

876. Zilveren halsketting met hanger, ontwerp Björn Weckström voor Lapponia

Zilveren design halsketting met hanger, ontwerp Björn Weckström (1935), model "Barbarella", Lapponia Finland, 1970. Gemerkt Sterling Finland, Lapponia Bjorn, jaarletter T7 (1970) en andere merken.

9725 CT Groningen