Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022

702. Lot servies, Art Deco

Porseleinen Art Deco servies met florale decoratie, bestaande uit een onder andere een koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot en twaalf kop-en-schotels. Eerste helft 20e eeuw.

703. Ets Martinitoren Groningen

Ets van Martinitoren Groningen met omliggende bebouwing. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd, jaren 30.

704. Kunststof kippen

Twee kippen gemaakt van draagbare plastic tasjes. Gemaakt in township Kaapstad, Zuid Afrika, 21e eeuw.

705. Wandlamp

Design chromen wandlamp met melkglazen kap en glazen tussenliggende schijven, 21e eeuw.

706. Beeld, Jean de Roncourt

Art Deco bronskleurig gepatineerd beeld “Le Guetteur” op marmeren basement, zinklegering, van Jean de Roncourt. Frankrijk, jaren 30.

707. Prisma’s

Twee helder kristallen handgeslepen prisma’s. Vierde kwart 20e eeuw.

708. Overlaarzen Wehrmacht

Overlaarzen Duitse Wehrmacht voor invasie van Rusland (Operatie Barbarossa), gemaakt uit leer en vilt. In de zool gestanste 30, correspondeert met maat 42/43. Tweede kwart 20e eeuw.

709. Modelboot Franse viskotter

Houten model van een Franse viskotter, met messing naamplaatje met vermelding “Chalutier le Marignan. Concarneau 1970”. Op vast basement. Eind 20e eeuw.

710. Sanni Yakuma masker, Sri Lanka

Houten Sanni Yakuma masker. Herkomst Sri Lanka, jaren 70.

711. Lot spelletjes

Lot met spellen waaronder Bruintje Beer spel, solitaire, kwartetspellen en scrabble. Tweede en derde kwart 20e eeuw.

712. Vazen

Vier porseleinen wit geglazuurde vazen, waaronder Scherzer en Gerold Porzellan, Bavaria. Tweede helft 20e eeuw.

713. Cliché stempels

Metalen cliché stempels, drukkerij benodigdheden. Eerste helft 20e eeuw.

714. Lot curiosa

Lot curiosa bestaande uit een messing kraantjeskan, strijkijzer, koperen doofpot en ketel. Circa 1900.

715. Vaas

Dubbellaags donkerpaarse glazen vaas, 21e eeuw.

716. Boek - The Complete History of the World

Boek The Complete History of the World, uitgave van The Times door Richard Overy. Uitgave uit 2015.

717. Backgammon spel met inhoud

Backgammon speeldoos inclusief damschijven, schaakstukken en dominostenen. Eerste helft 20e eeuw.

718. Tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt, tweede helft 20e eeuw.

719. Mir tapijt

Handgeknoopt wollen Mir tapijt, 20e eeuw.

720. Baluchi bidkleed

Handgeknoopt wollen Baluchi bidkleed, 20e eeuw.

721. Art Deco spiegel, F. Muus

Franse Art Deco facet geslepen spiegel met tinnen omlijsting voorzien van geometrische patronen, houten basis. Gesigneerd F. Muus. Jaren 30.

722. Kelim tapijt

Handgeknoopt wollen Kelim tapijt in heldere kleuren, 20e eeuw.

723. Kraantjespotten

Twee tinnen kraantjespotten met spiritusbrander, tweede helft 20e eeuw.

724. Spiegel

Spiegel met goudkleurige omlijsting, tweede helft 20e eeuw.

725. Cliché stempels en muntstempels

Zes stempels waaronder muntstempels Nederland en België en cliché stempels. Eerste helft 20e eeuw.

726. Mir tapijt

9725 CT Groningen