Veiling: Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
702. Lot servies, Art Deco
Porseleinen Art Deco servies met florale decoratie, bestaande uit een onder andere een koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot en twaalf kop-en-schotels. Eerste helft 20e eeuw.
703. Ets Martinitoren Groningen
Ets van Martinitoren Groningen met omliggende bebouwing. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd, jaren 30.
704. Kunststof kippen
Twee kippen gemaakt van draagbare plastic tasjes. Gemaakt in township Kaapstad, Zuid Afrika, 21e eeuw.
705. Wandlamp
Design chromen wandlamp met melkglazen kap en glazen tussenliggende schijven, 21e eeuw.
706. Beeld, Jean de Roncourt
Art Deco bronskleurig gepatineerd beeld “Le Guetteur” op marmeren basement, zinklegering, van Jean de Roncourt. Frankrijk, jaren 30.
707. Prisma’s
Twee helder kristallen handgeslepen prisma’s. Vierde kwart 20e eeuw.
708. Overlaarzen Wehrmacht
Overlaarzen Duitse Wehrmacht voor invasie van Rusland (Operatie Barbarossa), gemaakt uit leer en vilt. In de zool gestanste 30, correspondeert met maat 42/43. Tweede kwart 20e eeuw.
709. Modelboot Franse viskotter
Houten model van een Franse viskotter, met messing naamplaatje met vermelding “Chalutier le Marignan. Concarneau 1970”. Op vast basement. Eind 20e eeuw.
710. Sanni Yakuma masker, Sri Lanka
Houten Sanni Yakuma masker. Herkomst Sri Lanka, jaren 70.
711. Lot spelletjes
Lot met spellen waaronder Bruintje Beer spel, solitaire, kwartetspellen en scrabble. Tweede en derde kwart 20e eeuw.
712. Vazen
Vier porseleinen wit geglazuurde vazen, waaronder Scherzer en Gerold Porzellan, Bavaria. Tweede helft 20e eeuw.
713. Cliché stempels
Metalen cliché stempels, drukkerij benodigdheden. Eerste helft 20e eeuw.
714. Lot curiosa
Lot curiosa bestaande uit een messing kraantjeskan, strijkijzer, koperen doofpot en ketel. Circa 1900.
716. Boek - The Complete History of the World
Boek The Complete History of the World, uitgave van The Times door Richard Overy. Uitgave uit 2015.
717. Backgammon spel met inhoud
Backgammon speeldoos inclusief damschijven, schaakstukken en dominostenen. Eerste helft 20e eeuw.
718. Tapijt
Handgeknoopt oosters tapijt, tweede helft 20e eeuw.
720. Baluchi bidkleed
Handgeknoopt wollen Baluchi bidkleed, 20e eeuw.
721. Art Deco spiegel, F. Muus
Franse Art Deco facet geslepen spiegel met tinnen omlijsting voorzien van geometrische patronen, houten basis. Gesigneerd F. Muus. Jaren 30.
722. Kelim tapijt
Handgeknoopt wollen Kelim tapijt in heldere kleuren, 20e eeuw.
723. Kraantjespotten
Twee tinnen kraantjespotten met spiritusbrander, tweede helft 20e eeuw.
724. Spiegel
Spiegel met goudkleurige omlijsting, tweede helft 20e eeuw.
725. Cliché stempels en muntstempels
Zes stempels waaronder muntstempels Nederland en België en cliché stempels. Eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen