Veiling: Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022

653. Zilveren munten

Lot met tien Nederlandse zilveren munten, een Wilhelmina rijksdaalder uit 1933, zeven Juliana rijksdaalders en twee vijftig gulden munten uit 1984 ter gelegenheid van 400 jaar Willem van Oranje.

654. Bijzettafels

Twee doorzichtig rookplexiglazen nesting design bijzettafels, jaren 70.

655. Bijzettafels

657. Duiventil

Houten duiventil in huisvorm. Midden 20e eeuw.

658. Hangvitrine

Mahoniehouten tweedeurs hangvitrinekast, tweede helft 19e eeuw.

659. Hangvitrine

Hangvitrinekast, wortelnotenhoutfineer met twee planken, 19e eeuw.

660. Lot boeken

Lot met zeven boeken; Het Uiver Albbum, Geschiedenis van Java, Romans en Novellen van Dr. Jan ter Brink, Illustratief Teekenen op het zwarte bord I en II en een Duitstalig boek over de Franse Revolutie. 20e eeuw.

661. Lot boeken - kunst en architectuur

Lot met vijf boeken betreffende Wiener Archtektur 1860-1930 in het Duits , Guide to Art Nouveau style in het Engels, Geperst glas uit Leerdam, Art Nouveau architectuur in Den Haag en Wien 1900.

662. Lot glaswerk

Lot glaswerk met conisch gevormde glazen en coupes, 20e eeuw.

663. Lot curiosa

Lot curiosa met een Balinees masker, wajangpop en Russische matroesjka’s. 20e eeuw

664. Lot curiosa

Lot curiosa met koper, messing en tin. Onder meer kraantjespot, kandelaars, bakje en maatbeker., begin 20e eeuw.

665. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een tinnen dienblad, wijnfleshouder, tinnen kannetje, twee sauskommen, Zuid-Amerikaans vlechtwerk en twee gevlochten hoeden. 20e eeuw.

666. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer schelpen, flesjes, kettingen, dominostenen en beeldjes. 20e eeuw.

667. Lot curiosa

Lot curiosa met een metalen poppen bed, messing dekselpot, bakblik, cloisonné tegel en beeldjes. 20e eeuw.

668. Lot curiosa

Lot curiosa met acht Meissen porseleinen theekopjes, porseleinen theeservies van J.J. Hakte en Chinees porselein. 19e/20e eeuw.

669. Lot linnengoed

Lot met damast en linnengoed waaronder tafelkleden, servetten en vier jurkjes. Eerste helft 20e eeuw.

670. Lot lijstwerk en fotolijsten

Lot lijstwerk met serie van zes ingelijste gravures van Arnemuiden, Gapinge, Aagtekerk, Waarden en Oostersouburg, kopergravure Praag en zilverkleurige lijstjes. Hierbij twee ronde wijnflesonderzetters. 20e eeuw.

671. Lot curiosa

Lot curiosa met speelgoed, beeldje, iconen, groene jaren 70 bureaulamp en houten wanddecoratie. 20e eeuw.

672. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder stempels en letters voor drukzetwerk en tinnen figuren, 20e eeuw.

673. Lot speelgoed

Lot met kinderspeelgoed waaronder jig-saw, domino, vispel, plaatjesblokken puzzel en klok, 20e eeuw.

674. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een aardewerken tabakspot, emaille kan en zoutbak, 20e eeuw.

675. Schilderijlijst

Goudkleurige schilderijlijst met als basis een houten frame met gipsen opbouw met florale decoratie, 20e eeuw.

676. Salontafel

Kunststoffen bruine bijzettafel/salontafel, aan de onderzijde gemerkt. Jaren 70.

677. Bijzettafel

Gebeitste vierkante beukenhouten bijzettafel met laden, eind 20e eeuw.

678. Bijzettafels

Vijf doorzichtige plexiglazen bijzettafels, circa 1970.

9725 CT Groningen