Veiling: Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022

628. Wandlamp, Hillebrand

Hillebrand wandlamp met melkglazen ronde bol en chromen armatuur, modelnummer 8765-111. Duitsland, jaren 70/80.

629. Personenweegschaal, Korona

Korona Elegance design mechanische personenweegschaal. Duitsland, jaren 90.

630. Plafondlamp

Rookglazen vintage bolplafondlamp, jaren 60/70.

631. Presse-papier, Caithness Glass

Presse-papier "Sands of Time", design Colin Terris voor Caithness Glass Limited Inveralmond Scotland. Gelimiteerde oplage nummer 147/200, jaartal 2000.

632. Zilveren roomkannetje en roomlepel

Zilveren roomkannetje en zilveren roomlepel, gemerkt, begin 20e eeuw.

633. Houtschaven

Vier verschillende houtschaven, begin 20e eeuw.

634. Zilveren bonbonschaaltje

Zilveren bonbonschaaltje met ajour rand met florale decoratie, gemerkt aan de onderzijde 830, midden 20e eeuw.

635. Lot snijwerk

Lot met vijf snijwerkjes waaronder vogels, kikkers, paard en hagedissen. 20e eeuw.

636. Schilderij, W. Spakman

Schilderij, boerderij in heidelandschap. Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd W. Spakman. 20e eeuw.

637. Karaf met glazen

Kristallen karaf, Cristallerie Harzviller met zes kristallen longdrinkglazen Cristallerie Boussu. België, 20e eeuw.

638. Gebakstel, Floris Meydam

Gebaksstel van Floris Meydam bestaande uit grote gebakschaal, zes gebaksbordjes en twaalf onderzetters. Modelnaam Libra, ontwerp jaar 1955. Uitvoering Glasfabriek Leerdam.

639. Nestschalen, A.D. Copier

Vijf nestschalen door Andries Dirk Copier, modelnaam Primula. Jaar van ontwerp 1955. Uitvoering glasfabriek Leerdam.

640. Nestschalen, Floris Meydam

Nestschalen van Floris Meydam, modelnaam Libra, jaar van ontwerp 1952. Uitvoering Glasfabriek Leerdam.

641. Voorraadblikken

Vier metalen okergele voorraadblikken met biezen, eerste kwart 20e eeuw.

642. Kaptafelspiegel

Bloemmahoniehouten kantelbare kaptafelspiegel met twee sieradenladen, eind 19e eeuw.

643. Mantelklok, Frankrijk

Franse mantelklok, twee soorten marmer en voorzien van geëmailleerde wijzerplaat met dubbele tijdsaanduiding. Eind 19e eeuw.

644. Kolommenklok, Frankrijk

Franse kollommenklok in twee soorten marmer, voorzien van geëmailleerde wijzerplaat en bronzen applicaties. Eind 19e eeuw.

645. Lot snijwerk

Lot met vier snijwerkjes waaronder een aap en hand, 20e eeuw.

646. Vazen

Drie verschillende blauwe oriëntaalse aardewerken vazen met florale en symmetrische decoratie. 20e eeuw.

647. Kom, Orrefors

Twee laags glazen kom met geslepen vensters, Orrefors Zweden. Niet gesigneerd, circa 1985.

648. Beeld

Betonnen beeld in terracotta kleur van staande vrouw in draperieën, 20e eeuw.

649. Beeld

Bronzen beeld van zittende jonge vrouw, aan de zijkant gesigneerd met TH 2004 oplagenummer 3/8.

650. Tuinbeeld

Gegoten betonnen tuinbeeld van knielend naakt, tweede helft 20e eeuw.

651. Lot boeken - architectuur

Lot met vier architectuur boeken; Palladio. Architecten als rivalen, Fantastische Architectuur en Unbuild Netherlands. 20e eeuw.

652. Lot boeken

Lot met vier boeken; Atlas van de Nederlandse kastelen, Alle Middeleeuwse Kerken, Wien Duitstalig boek over de stad en Forever Picasso, over de laatste jaren van de kunstenaar in het Engels. 20e eeuw.

9725 CT Groningen