Veiling: Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022

553. Lot netsukes

Lot met zes houtgestoken netsukes waaronder foo dog, muizen, padden, kreeft en Chinese man. 20e eeuw.

554. Soldeerbouten

Lot van vier soldeerbouten waaronder een Zweedse Max Sievert bout en een Phoebus No 123 made in Austria. Eerste helft 20e eeuw.

555. Collectezakken

Vier Kerkelijke collectezakken met eikenhouten handgrepen, tweede helft 20e eeuw.

556. Borrelglazen

Acht moderne borrelglazen, 21e eeuw.

557. Karaf, Peill & Putzler

Glazen dikwandige karaf, Peill & Putzler, Duitsland, midden 20e eeuw.

558. Dromedarissen

Drie dromedarissen waarvan een leren exemplaar en twee stoffen exemplaren, 20e eeuw.

559. Inktpot

Porseleinen frenologie inktpot naar L.N. Fowler, eind 20e eeuw.

560. Bustes, G. Ruggeri

Twee polystone bustes op marmeren basement. Ippocrate en Galileo, sculpteur G. Ruggeri, Made in Italy, eind 20e eeuw.

561. Karaf, JDF Design Portugal

Kristallen karaf Peninsula JDF Design met gegraveerde afbeelding van zeilklipper, Portugal 1998.

562. Lot messen bakeliet

Lot met acht verschillende sets messen met bakelieten heft en hierbij een set messen met houten heft. Tweede/derde kwart 20e eeuw.

563. Lot bakeliet

Lot bakeliet bestaande uit een Franse sigaren box, asbakken, bureaubakjes en flitser. Tweede/derde kwart 20e eeuw.

564. Lot bakeliet

Lot bakeliet waaronder eierdopjes met onderbord, scheerapparaat, asbak en onderzetters en crèmekleurige dekseldoos. Tweede kwart 20e eeuw.

565. Lot bakeliet

Lot bakeliet bestaande uit twee asbakken, kledinghaken. deurknoppen en Sikkens asbak. Tweede kwart 20e eeuw.

566. Lot bakeliet

Lot bakeliet waaronder bureaubakjes, eierdopjes set met onderbord, asbak en stempelapparaat. Tweede/derde kwart 20e eeuw.

567. Lot bakeliet

Lot bakeliet waaronder een sigarenetui, asbakken en twee eierdopjes set met onderbord. Midden 20e eeuw.

568. Lot bakeliet

Lot bakeliet met sigaretten doos, asbak, trekkoord stortbak, telefoonhoorn, bakje, fitting en scheermes. Tweede/derde kwart 20e eeuw.

569. Schilderij, H.J. van der Graaf

Schilderij met trekschuit, olieverf op linnen. Rechtsonder gesigneerd H.J v.d. Graaf, eerste helft 20e eeuw.

570. Schilderijlijst

Klassieke goudkleurige lijst, houten basis met verguld gipsen opleg, 19e eeuw.

571. Schilderij

Abstract compositie, olieverf op board in de kleuren wit, blauw en rood. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd. 1970.

572. Wagenschot

Siciliaans houten polychroom beschilderd wagenschot van een boerenwagen. Circa 1900.

573. Pasteltekening

Pasteltekening met Noord Afrikaanse voorstelling. Rechtsonder gesigneerd, 20ste eeuw.

574. Schilderij

Schilderij met kleurrijk bloemstilleven, olieverf op paneel. Anoniem, 20e eeuw.

575. Schilderij, Tineke Hartman

Schilderij van meisje met pop, Tineke Hartman. Olieverfschilderij op linnen, 21e eeuw.

576. Kraantjespot

Tinnen kraantjespot met onderstel, rood geschilderd met sterren. Eind 19e eeuw, spiritusbrander van recentere datum.

577. Notarislamp

Klassieke uitvoering van de notaris bureaulamp met groene glazen kap en messingkleurige armatuur. Vierde kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen