Veiling: Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022
503. Schilderij, Akoli
Kleurrijk schilderij met voorstelling van Afrikaanse figuren. Acrylverf op board, gesigneerd Akoli 61, 20e eeuw.
504. Masker, Angola
Afrikaans hout gestoken kilume (mannelijk) Kifwebe masker. Angola/Congo, 20e eeuw.
505. Schilderij, Bob Fernhout
Schilderij, portret van Bob Fernhout (1910-1987). Olieverf op linnen, rechtsonder gesigneerd, derde kwart 20e eeuw.
506. Schilderij
Schilderij met rivierlandschap. Olieverf op linnen, linksonder gesigneerd. Eerste kwart 20e eeuw.
507. Schilderij, Frans Jan van der Heide
Schilderij van zeegezicht met bomschuit op woeste zee, Frans Jan van der Heide (1934). Olieverfschilderij op paneel, rechtsonder gesigneerd F. van der Heide, 20e eeuw.
508. Beeld
Romantisch polystone beeld van liefdespaar, 20e eeuw.
509. Eetkamerstoelen, ontwerp Gerard van den Berg voor Montis
Vier leren eetkamerstoelen van ontwerper Gerard van den Berg, modelnaam Chaplin. Fabrikant Montis, jaren 80.
510. Klok, Art Deco
Houten Art Deco klok met chromen applicaties en bolpootjes. Duitsland, jaren 30.
511. Lot tin
Lot tin bestaande uit een kraantjespot met onderstel en spiritusbrander, een tinnen dekselpot, vaas, lepel en twee maatbekers. Gemerkt, 20e eeuw.
512. Beelden, Ghana
Twee gestoken houten beelden van voorouderlijk paar, Ghana, 20e eeuw.
513. Glagwa schild, Kameroen
Lederen Glagwa schild van de Kirdi-Wandala stam, Kameroen, Afrika. Voor ceremonieel gebruik, jacht, camouflage en bescherming bij gevechtshandelingen. Eerste helft 20e eeuw.
514. Schilderij
Schilderij van een winterlandschap naar Louis Apol. Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd, 20e eeuw.
515. Kroonluchter
Glazen kroonluchter met geslepen hangers, voorzien van vier lichtpunten. Jaren 50/60.
516. Schilderij, J. van Lieshout
Schilderij van fluit spelende Griek. Rechtsonder gesigneerd J. van Lieshout, 20e eeuw.
517. Album met poëzieplaatjes
Album gevuld met poëzieplaatjes en plaatjes met Disney, kabouters, Beatrice Potter en kunst. 20e eeuw.
518. Bureaulamp, Gepo Amsterdam
Vintage bruine metalen bureaulamp van Gepo Amsterdam. Jaren 70.
519. Meeuw, Vilca Italië
Grote kristallen meeuw, Vilca Italy Crystal Art Glass.
520. Openhaardset
Smeedijzeren openhaardset bestaande uit een standaard met tang, pook en schop. Vierde kwart 20e eeuw.
522. Hanglamp, Art Deco
Gebronsde Art Deco hanglamp met albasten lampenkappen en lampenschaal, zeven lichtpunten. Jaren 20/30.
524. Klok, Art Deco
Rechthoekige eikenhout met palissander Art Deco klok met Junghans uurwerk, circa 1930.
525. Ijsschoenen en leren beenkappen
Bruine leren ijs- of sneeuwschoenen met spikes en zwart leren beenkappen. Eerste helft 20e eeuw.
526. Lot koper en messing
Lot met messing emmer, schuimspaan en tang en koperen hengselkom. Begin 20e eeuw.
527. Miniatuurkastje en theekistje
Eikenhouten miniatuur kastje met messing beslag en drie laden en een mahoniehouten theekistje met marqueterie. 19e eeuw.
9725 CT Groningen