Veiling: Veiling 40 sessie 2, dinsdag 20 september 2022

503. Schilderij, Akoli

Kleurrijk schilderij met voorstelling van Afrikaanse figuren. Acrylverf op board, gesigneerd Akoli 61, 20e eeuw.

504. Masker, Angola

Afrikaans hout gestoken kilume (mannelijk) Kifwebe masker. Angola/Congo, 20e eeuw.

505. Schilderij, Bob Fernhout

Schilderij, portret van Bob Fernhout (1910-1987). Olieverf op linnen, rechtsonder gesigneerd, derde kwart 20e eeuw.

506. Schilderij

Schilderij met rivierlandschap. Olieverf op linnen, linksonder gesigneerd. Eerste kwart 20e eeuw.

507. Schilderij, Frans Jan van der Heide

Schilderij van zeegezicht met bomschuit op woeste zee, Frans Jan van der Heide (1934). Olieverfschilderij op paneel, rechtsonder gesigneerd F. van der Heide, 20e eeuw.

508. Beeld

Romantisch polystone beeld van liefdespaar, 20e eeuw.

509. Eetkamerstoelen, ontwerp Gerard van den Berg voor Montis

Vier leren eetkamerstoelen van ontwerper Gerard van den Berg, modelnaam Chaplin. Fabrikant Montis, jaren 80.

510. Klok, Art Deco

Houten Art Deco klok met chromen applicaties en bolpootjes. Duitsland, jaren 30.

511. Lot tin

Lot tin bestaande uit een kraantjespot met onderstel en spiritusbrander, een tinnen dekselpot, vaas, lepel en twee maatbekers. Gemerkt, 20e eeuw.

512. Beelden, Ghana

Twee gestoken houten beelden van voorouderlijk paar, Ghana, 20e eeuw.

513. Glagwa schild, Kameroen

Lederen Glagwa schild van de Kirdi-Wandala stam, Kameroen, Afrika. Voor ceremonieel gebruik, jacht, camouflage en bescherming bij gevechtshandelingen. Eerste helft 20e eeuw.

514. Schilderij

Schilderij van een winterlandschap naar Louis Apol. Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd, 20e eeuw.

515. Kroonluchter

Glazen kroonluchter met geslepen hangers, voorzien van vier lichtpunten. Jaren 50/60.

516. Schilderij, J. van Lieshout

Schilderij van fluit spelende Griek. Rechtsonder gesigneerd J. van Lieshout, 20e eeuw.

517. Album met poëzieplaatjes

Album gevuld met poëzieplaatjes en plaatjes met Disney, kabouters, Beatrice Potter en kunst. 20e eeuw.

518. Bureaulamp, Gepo Amsterdam

Vintage bruine metalen bureaulamp van Gepo Amsterdam. Jaren 70.

519. Meeuw, Vilca Italië

Grote kristallen meeuw, Vilca Italy Crystal Art Glass.

520. Openhaardset

Smeedijzeren openhaardset bestaande uit een standaard met tang, pook en schop. Vierde kwart 20e eeuw.

521. Vuurtoren

Houten vuurtoren. 20e eeuw.

522. Hanglamp, Art Deco

Gebronsde Art Deco hanglamp met albasten lampenkappen en lampenschaal, zeven lichtpunten. Jaren 20/30.

523. Beeld

Terracotta beeld van mannenhoofd, circa 1900.

524. Klok, Art Deco

Rechthoekige eikenhout met palissander Art Deco klok met Junghans uurwerk, circa 1930.

525. Ijsschoenen en leren beenkappen

Bruine leren ijs- of sneeuwschoenen met spikes en zwart leren beenkappen. Eerste helft 20e eeuw.

526. Lot koper en messing

Lot met messing emmer, schuimspaan en tang en koperen hengselkom. Begin 20e eeuw.

527. Miniatuurkastje en theekistje

Eikenhouten miniatuur kastje met messing beslag en drie laden en een mahoniehouten theekistje met marqueterie. 19e eeuw.

9725 CT Groningen