Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022
1005. Lot Japans porselein
Japans porselein waaronder eierschaal porselein uit de 19e en begin 20e eeuw.
1006. Penantkast Willem III
Mahoniehouten Willem III penantkast met geëboniseerde decoratieve elementen, tweedeurs kast met lade. Eind 19e eeuw.
1004. Wandmasker, ontwerp Arthur Möller voor Goebel
Biscuit porseleinen wandmasker "L'inconnue de La Seine.". Ontwerp Arthur Möller voor Goebel, 1935.
1007. Beeld
Beige geglazuurd aardewerken beeld van een zittende dame, circa 1950.
1008. Flessenopener
Vintage flessenopener met handvat van een slagtand wild zwijn, midden 20e eeuw.
1009. Dekselpot, China
Chinese dekselpot, cracked ice en pruimenbloesem decor, eerste helft 20e eeuw.
1010. Linnenkast, Biedermeier
Bloemmahoniehouten Biedermeier linnenkast, tweedeurs kast met vier planken en twee laden, 19e eeuw.
1011. Bijzettafel
Ronde bijzettafel met dubbele glasplaat en metalen poten, 21e eeuw.
1012. Bijzettafel
Chromen bijzettafel met glasplaat, vierde kwart 20e eeuw.
1013. Salontafel
Glazen salontafel met drie afzonderlijk draaibare tafeltjes met messingkleurig chromen onderstel. Vierde kwart 20e eeuw.
1014. Reiswekker, Junghans
Vintage inklapbaar metalen Junghans reiswekker, jaren 50.
1015. Versteend hout
Gepolijst brok versteend hout uit de Mioceen periode, circa 30 miljoen jaar oud.
1016. Vaasje, China
Eierschaal porseleinen vaasje met signatuur en merk van de maker, China, midden 20e eeuw.
1017. Tapijt
Hoogpolig vintage wollen tapijt in oranje kleur met rode kleuraccenten, jaren 70.
1018. Kapstok
Bruine Thonet stijl beukenhouten kapstok. Ongemerkt, jaren 70/80.
1019. Bureau, ontwerp André Cordemeijer voor Gispen
Metalen Gispen bureau, type 3803, met ladenblok voorzien van twee schuifladen. Ontwerp André Cordemeijer voor Gispen, jaren 60/70.
1020. Boekenmolen, Art Deco
Eikenhouten Art Deco boekenmolen, jaren 30/40.
1021. Boekenkast, Art Deco
Eikenhouten Art Deco tweedeurs boekenkast met facet geslepen ruitjes en messing beslag, jaren 20/30.
1022. Salontafel, ontwerp Morten Voss voor Fritz Hansen
Salontafel, model MV50 attitude lounge, ontworpen door Morten Voss voor Fritz Hansen 2007.
1023. Spaarpot vis
Geglazuurd aardewerken spaarpot in de vorm van een vis, midden 20e eeuw.
1024. Vaas, Art Nouveau
Vierkante kristallen Art Nouveau vaas met ruitslijpsel, circa 1900.
1025. Spiegel, Gründerzeit
Duitse Gründerzeit spiegel met opgelegd houtfineer, omstreeks 1900.
1026. Bureau
Beukenhouten bureau met brede lade, midden 20e eeuw.
1027. Twijfelaar
Eikenhouten twijfelaar met florale decoratie op voeteneinde, compleet met matrasbodem. Franse/Belgische herkomst, omstreeks 1900.
9725 CT Groningen