Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022

1005. Lot Japans porselein

Japans porselein waaronder eierschaal porselein uit de 19e en begin 20e eeuw.

1006. Penantkast Willem III

Mahoniehouten Willem III penantkast met geëboniseerde decoratieve elementen, tweedeurs kast met lade. Eind 19e eeuw.

1004. Wandmasker, ontwerp Arthur Möller voor Goebel

Biscuit porseleinen wandmasker "L'inconnue de La Seine.". Ontwerp Arthur Möller voor Goebel, 1935.

1007. Beeld

Beige geglazuurd aardewerken beeld van een zittende dame, circa 1950.

1008. Flessenopener

Vintage flessenopener met handvat van een slagtand wild zwijn, midden 20e eeuw.

1009. Dekselpot, China

Chinese dekselpot, cracked ice en pruimenbloesem decor, eerste helft 20e eeuw.

1010. Linnenkast, Biedermeier

Bloemmahoniehouten Biedermeier linnenkast, tweedeurs kast met vier planken en twee laden, 19e eeuw.

1011. Bijzettafel

Ronde bijzettafel met dubbele glasplaat en metalen poten, 21e eeuw.

1012. Bijzettafel

Chromen bijzettafel met glasplaat, vierde kwart 20e eeuw.

1013. Salontafel

Glazen salontafel met drie afzonderlijk draaibare tafeltjes met messingkleurig chromen onderstel. Vierde kwart 20e eeuw.

1014. Reiswekker, Junghans

Vintage inklapbaar metalen Junghans reiswekker, jaren 50.

1015. Versteend hout

Gepolijst brok versteend hout uit de Mioceen periode, circa 30 miljoen jaar oud.

1016. Vaasje, China

Eierschaal porseleinen vaasje met signatuur en merk van de maker, China, midden 20e eeuw.

1017. Tapijt

Hoogpolig vintage wollen tapijt in oranje kleur met rode kleuraccenten, jaren 70.

1018. Kapstok

Bruine Thonet stijl beukenhouten kapstok. Ongemerkt, jaren 70/80.

1019. Bureau, ontwerp André Cordemeijer voor Gispen

Metalen Gispen bureau, type 3803, met ladenblok voorzien van twee schuifladen. Ontwerp André Cordemeijer voor Gispen, jaren 60/70.

1020. Boekenmolen, Art Deco

Eikenhouten Art Deco boekenmolen, jaren 30/40.

1021. Boekenkast, Art Deco

Eikenhouten Art Deco tweedeurs boekenkast met facet geslepen ruitjes en messing beslag, jaren 20/30.

1022. Salontafel, ontwerp Morten Voss voor Fritz Hansen

Salontafel, model MV50 attitude lounge, ontworpen door Morten Voss voor Fritz Hansen 2007.

1023. Spaarpot vis

Geglazuurd aardewerken spaarpot in de vorm van een vis, midden 20e eeuw.

1024. Vaas, Art Nouveau

Vierkante kristallen Art Nouveau vaas met ruitslijpsel, circa 1900.

1025. Spiegel, Gründerzeit

Duitse Gründerzeit spiegel met opgelegd houtfineer, omstreeks 1900.

1026. Bureau

Beukenhouten bureau met brede lade, midden 20e eeuw.

1027. Twijfelaar

Eikenhouten twijfelaar met florale decoratie op voeteneinde, compleet met matrasbodem. Franse/Belgische herkomst, omstreeks 1900.

9725 CT Groningen