Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022

937. Duiventil

Houten duiventil in huisvorm, midden 20e eeuw.

938. Bijzettafels

Twee bruin-witte vintage houten nesttafels, jaren 70.

939. Poppenhuis

Demontabel poppenhuis in koffer, jaren 70.

940. Vloerlamp, ontwerp Paolo Rizzatto voor Luceplan

Luceplan Costanzina vloerlamp met dimmer. Made in Italy, jaar van ontwerp 1986 door Paolo Rizzatto.

941. Plantenstandaard

Houten plantenstandaard met bolklauwpoten, vierde kwart 20e eeuw.

942. Vaas

Mondgeblazen kristallen donkerrode vaas met abstract decor, groot formaat. Gesigneerd, laatste kwart 20e eeuw.

943. BeoLab 2000, Bang & Olufsen

Bang & Olufsen BeoLab 2000, onderdeel van het Beolink systeem. Gefabriceerd tussen 1992 en 2006, ontwerper Anders Hermansen

946. Schilderij

Schilderij met abstracte blauwe bolvorm, op papier. Rechtsonder gesigneerd.20e eeuw.

947. Inkttekening

Inkttekening 20e eeuw.

948. Schilderij, Valkov

Schilderij van een bloemstilleven, olieverf op linnen. Rechtsonder gesigneerd Valkov, 20e eeuw.

949. Houtsnedes

Twee houtsnedes met abstracte voorstelling, gesigneerd en gedateerd.

840. Pentekening

Pentekening van Arc de Triomphe, gesigneerd.

839. Potloodtekening

Kleurrijke potloodtekening op papier. Gesigneerd, 20e eeuw.

838. Hanglamp

Messing hanglamp, model kasteellamp, met leeuwenkoppen en acanthusbladeren met glaspanelen voorzien van geëtst motief. 20e eeuw.

837. Schilderij, Franz Schaffner

Schilderij van een strandgezicht van Franz Schaffner (Hamburg 1875-1951) Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd F. Schaffner Hbg. Duitsland, tweede kwart 20e eeuw.

836. Koekoeksklok

Zuid-Duitse koekoeksklok, gedecoreerd met jachttaferelen, circa 1970.

834. Murano schenkkan

Murano millefiori schenkkannetje, toegeschreven aan Fratelli Toso, niet gemerkt.

835. Murano eieren

Twee Murano millefiori eieren, Italië, circa 1970.

901. Televisie, Loewe

Televisie 32 inch van het merk Loewe, type Bild 1.32. Serienummer 21944, type SL302 met afstandsbediening. Jaar 2016.

825. Murano eend

Murano millefiori eend met sticker, Italië, circa 1970.

826. Beeld, ontwerp Ingeborg Plockross-Irminger voor Bing & Grøndahl

Deens porseleinen beeldje ''Children Reading'' van de ontwerpster Ingeborg Plockross- Irminger voor Bing & Grøndahl, circa 1975.

827. Tegel Martinitoren Groningen, Westraven Utrecht

Tegel met voorstelling van de Martinitoren Groningen, Westraven Utrecht. Circa 1935.

829. Dekseldoos, Moser Karlsbad

Geslepen amethist kleurige dekseldoos. Niet gesigneerd, toegeschreven aan Moser Karlsbad.

828. Vaas, Peill & Putzler

Vintage vaas met geslepen en gematteerde delen, Peill & Putzler, circa 1975.

977. Hanglamp

Vintage teakhouten Scandinavische hanglamp met zes lichtpunten voorzien van roomkleurige glazen kapjes, jaren 60.

9725 CT Groningen