Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022
733. Spaartonnetje, Groninger Steenfabriek ADCO
Zeldzaam boerengroen spaartonnetje, Groninger Steenfabriek ADCO. Niet gemerkt, circa 1935. Afgebeeld in het boek ADCO, pagina 108 art. 1213.
807. Vaas, Zweden
Vintage Zweedse keramiek vaas met decor van vissen. Merk niet goed leesbaar.
808. Schenkkan, Mobach
Handgedraaide schenkkan met polychrome decoratie, circa 1935.
830. Vaas, Reymyre Zweden
Vaas met een geëtst decor van spelende kinderen, gematteerd glas en geslepen delen. Gesigneerd aan de voorzijde, circa 1900.
831. Plateelvaas vaas, Art Nouveau
Vaas met Art Nouveau decoratie uit ca. 1925, gemerkt aan de onderzijde. Gemaakt bij Ivora of Plateelbakkerij Zuid-Holland, circa 1925.
832. Bierkroezen
Antieke Duitse gres bierkroezen met spreuken en tinnen monteringen, circa 1910-1920.
833. Kom
Glazen kom, niet gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.
885. Beolab 3500, Bang & Olufsen
Bang & Olufsen BeoLab 3500, onderdeel van Beolink systeem. Ontwerper David Lewis, eerste fabricagejaar 1997.
886. Luidsprekers Bang & Olufsen
Twee Bang & Olufsen luidsprekers, model BeoLab 4. Eventueel te gebruiken als computer luidsprekers. Ontwerper David Lewis, vanaf 2005 gefabriceerd.
887. Gitaar, Fazley
Elektrische gitaar van het merk Fazley, vintage series, 21e eeuw.
922. Gitaar, Harley Benton
Elektrische gitaar van het merk Harley Benton, model Les Paul, 21e eeuw.
923. Gitaar, Fazley
Elektrische gitaar van het merk Fazley, Classic Series. 21e eeuw.
924. Gitaar, Harley Benton
Elektrische gitaar van het merk Harley Benton, Standard Series, 21e eeuw.
925. Gitaar, Harley Benton
926. Gitaar, Harley Benton
Elektrische gitaar van Harley Benton, BS-20 Rock series, 21e eeuw.
927. Gitaar, Harley Benton
Elektrische gitaar van het merk Harley Benton, model BS-20 Rock series, 21e eeuw.
928. Gitaar, Stagg
Elektrische gitaar van het merk Stagg, model jazz gitaar, 21e eeuw.
929. Gitaar, Fazley
Fazley Classic Series Telecaster elektrische gitaar, Bigsby licensed, 21e eeuw.
930. Gitaarkoffer, Thomann
Gitaarkoffer van het merk Thomann, 21e eeuw.
932. Renaissance kast
Hollandse Renaissance kast. Een eiken vierdeurs kolomkast met twee kleine deuren met een enkel, rijk versierd middenpaneel in de bovenkast en twee grotere deuren met dubbele, centraal geplaatste panelen in de onderkast. 18e eeuw.
931. Gitaarkast, Samick
Gitaarkast van merk Samick, 21e eeuw.
933. Secretaire
Houten tweedeurs secretaire met rijkelijk gestoken kuif. Tweedeurs opberggedeelte aan de onderzijde, 19e eeuw.
934. Halvemaan tafel
Halvemaan tafel voorzien van mahoniefineer, met lade voorzien van marqueterie. Eind 19e eeuw.
935. Tafel, China
Chinese houten tafel, sidetable met drie laden voorzien van bronskleurig beslag. 20e eeuw.
936. Bouwpakket Spitfire 40, Phoenix Models
Phoenix Models Oracover Spitfire 40 bouwpakket, vliegtuig voor radiografische besturing. Spanwijdte vleugels 139 cm. Vierde kwart 20e eeuw.
9725 CT Groningen