Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022

733. Spaartonnetje, Groninger Steenfabriek ADCO

Zeldzaam boerengroen spaartonnetje, Groninger Steenfabriek ADCO. Niet gemerkt, circa 1935. Afgebeeld in het boek ADCO, pagina 108 art. 1213.

807. Vaas, Zweden

Vintage Zweedse keramiek vaas met decor van vissen. Merk niet goed leesbaar.

808. Schenkkan, Mobach

Handgedraaide schenkkan met polychrome decoratie, circa 1935.

830. Vaas, Reymyre Zweden

Vaas met een geëtst decor van spelende kinderen, gematteerd glas en geslepen delen. Gesigneerd aan de voorzijde, circa 1900.

831. Plateelvaas vaas, Art Nouveau

Vaas met Art Nouveau decoratie uit ca. 1925, gemerkt aan de onderzijde. Gemaakt bij Ivora of Plateelbakkerij Zuid-Holland, circa 1925.

832. Bierkroezen

Antieke Duitse gres bierkroezen met spreuken en tinnen monteringen, circa 1910-1920.

833. Kom

Glazen kom, niet gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw.

885. Beolab 3500, Bang & Olufsen

Bang & Olufsen BeoLab 3500, onderdeel van Beolink systeem. Ontwerper David Lewis, eerste fabricagejaar 1997.

886. Luidsprekers Bang & Olufsen

Twee Bang & Olufsen luidsprekers, model BeoLab 4. Eventueel te gebruiken als computer luidsprekers. Ontwerper David Lewis, vanaf 2005 gefabriceerd.

887. Gitaar, Fazley

Elektrische gitaar van het merk Fazley, vintage series, 21e eeuw.

922. Gitaar, Harley Benton

Elektrische gitaar van het merk Harley Benton, model Les Paul, 21e eeuw.

923. Gitaar, Fazley

Elektrische gitaar van het merk Fazley, Classic Series. 21e eeuw.

924. Gitaar, Harley Benton

Elektrische gitaar van het merk Harley Benton, Standard Series, 21e eeuw.

925. Gitaar, Harley Benton

926. Gitaar, Harley Benton

Elektrische gitaar van Harley Benton, BS-20 Rock series, 21e eeuw.

927. Gitaar, Harley Benton

Elektrische gitaar van het merk Harley Benton, model BS-20 Rock series, 21e eeuw.

928. Gitaar, Stagg

Elektrische gitaar van het merk Stagg, model jazz gitaar, 21e eeuw.

929. Gitaar, Fazley

Fazley Classic Series Telecaster elektrische gitaar, Bigsby licensed, 21e eeuw.

930. Gitaarkoffer, Thomann

Gitaarkoffer van het merk Thomann, 21e eeuw.

932. Renaissance kast

Hollandse Renaissance kast. Een eiken vierdeurs kolomkast met twee kleine deuren met een enkel, rijk versierd middenpaneel in de bovenkast en twee grotere deuren met dubbele, centraal geplaatste panelen in de onderkast. 18e eeuw.

931. Gitaarkast, Samick

Gitaarkast van merk Samick, 21e eeuw.

933. Secretaire

Houten tweedeurs secretaire met rijkelijk gestoken kuif. Tweedeurs opberggedeelte aan de onderzijde, 19e eeuw.

934. Halvemaan tafel

Halvemaan tafel voorzien van mahoniefineer, met lade voorzien van marqueterie. Eind 19e eeuw.

935. Tafel, China

Chinese houten tafel, sidetable met drie laden voorzien van bronskleurig beslag. 20e eeuw.

936. Bouwpakket Spitfire 40, Phoenix Models

Phoenix Models Oracover Spitfire 40 bouwpakket, vliegtuig voor radiografische besturing. Spanwijdte vleugels 139 cm. Vierde kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen