Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022

960. Stereomeubel

Vintage palissander houten verrijdbare stereomeubel uit de jaren 60.

959. Serveerwagen

Vintage palissander houten serveerwagen uit de jaren 60.

962. Serveerwagen

Gelakte vintage serveerwagen met glas, metaal en hout. Jaren 50.

961. Plantentafel

Antieke plantentafel, ca. 1900.

963. Vloerlamp

Vintage staande vloerlamp, verstelbaar in hoogte en lichtbundel, jaren 60.

958. Keukenstoelen

Zes vintage keukenstoelen uit ca. 1960,

965. Kendi, Indonesië

Indonesische messing kendi, gegraveerde voorstellingen rondom, begin 20 eeuw.

964. Offerschalen, Thailand

Twee metalen Thaise offerschalen, midden 20e eeuw.

966. Klok

Vintage elektrische klok in werkende staat, circa 1960.

967. Plafondlampen, Art Deco

Twee plafondlampen Art Deco, een lamp gemaakt door Thabur Den Haag.

968. Borden, ontwerp Bjorn Wiinblad voor Rosenthal

Drie borden uit de serie "Sinbad'", ontwerp Bjorn Wiinblad. Gemaakt bij Rosenthal, begin jaren 70.

969. Borden, Japan

Twee Japanse cloisonné borden met vogels in een zeldzame roze kleur, circa 1900.

970. Servethouders, Lindshammer

Tien vintage kristallen servethouders, Lindshammer Zweden, circa 1970.

971. Fruitschaal, ontwerp Lars Hellsten voor Orrefors

Zware fruitschaal van Orrefors, model Corona. Ontwerp Lars Hellsten voor Orrefors, 1980.

972. Fruitschaal, ontwerp Lars Hellsten voor Orrefors

973. Bord, Indonesië

Antiek gegraveerd bord, decor met Wajangfiguren. Java Indonesië, circa 1890.

974. Echtpaar, Indonesië

Kasongan echtpaar van rode klei, Java Indonesië, 20e eeuw.

878. Schilderij

Schilderij van Franse havenstad, linksonder gesigneerd. Frankrijk, jaren 50/60.

879. Presse-papiers

Twee glazen presse-papiers. Gesigneerd, omstreeks 2000.

880. Presse-papier

Presse-papier in opdracht gemaakt. Gesigneerd door maker en vermelding Hazewinkel 1998.

881. Sigarendoos

Schildpad sigarendoos met zilveren montuur en plaat met vermelding sigaren, circa 1900.

882. Plafondlamp

Plafondlamp met porseleinen fitting en melkglazen bol, rond 1900.

884. Schilderij, R. Picyns

Schilderij op linnen van circusvoorstelling met clown. Rechtsonder gesigneerd R. Picyns, tweede helft 20e eeuw.

975. Samsonite koffer

Vintage Samsonite koffer uitgevoerd in bruin leer. Canada, omstreeks 1955.

976. Snuff bottles, China

Set van vier gedecoreerde glazen snuff bottles, decors met vogels, tijger en geisha. China 20e eeuw.

9725 CT Groningen