Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022
960. Stereomeubel
Vintage palissander houten verrijdbare stereomeubel uit de jaren 60.
959. Serveerwagen
Vintage palissander houten serveerwagen uit de jaren 60.
962. Serveerwagen
Gelakte vintage serveerwagen met glas, metaal en hout. Jaren 50.
963. Vloerlamp
Vintage staande vloerlamp, verstelbaar in hoogte en lichtbundel, jaren 60.
965. Kendi, Indonesië
Indonesische messing kendi, gegraveerde voorstellingen rondom, begin 20 eeuw.
964. Offerschalen, Thailand
Twee metalen Thaise offerschalen, midden 20e eeuw.
966. Klok
Vintage elektrische klok in werkende staat, circa 1960.
967. Plafondlampen, Art Deco
Twee plafondlampen Art Deco, een lamp gemaakt door Thabur Den Haag.
968. Borden, ontwerp Bjorn Wiinblad voor Rosenthal
Drie borden uit de serie "Sinbad'", ontwerp Bjorn Wiinblad. Gemaakt bij Rosenthal, begin jaren 70.
969. Borden, Japan
Twee Japanse cloisonné borden met vogels in een zeldzame roze kleur, circa 1900.
970. Servethouders, Lindshammer
Tien vintage kristallen servethouders, Lindshammer Zweden, circa 1970.
971. Fruitschaal, ontwerp Lars Hellsten voor Orrefors
Zware fruitschaal van Orrefors, model Corona. Ontwerp Lars Hellsten voor Orrefors, 1980.
972. Fruitschaal, ontwerp Lars Hellsten voor Orrefors
973. Bord, Indonesië
Antiek gegraveerd bord, decor met Wajangfiguren. Java Indonesië, circa 1890.
974. Echtpaar, Indonesië
Kasongan echtpaar van rode klei, Java Indonesië, 20e eeuw.
878. Schilderij
Schilderij van Franse havenstad, linksonder gesigneerd. Frankrijk, jaren 50/60.
879. Presse-papiers
Twee glazen presse-papiers. Gesigneerd, omstreeks 2000.
880. Presse-papier
Presse-papier in opdracht gemaakt. Gesigneerd door maker en vermelding Hazewinkel 1998.
881. Sigarendoos
Schildpad sigarendoos met zilveren montuur en plaat met vermelding sigaren, circa 1900.
882. Plafondlamp
Plafondlamp met porseleinen fitting en melkglazen bol, rond 1900.
884. Schilderij, R. Picyns
Schilderij op linnen van circusvoorstelling met clown. Rechtsonder gesigneerd R. Picyns, tweede helft 20e eeuw.
975. Samsonite koffer
Vintage Samsonite koffer uitgevoerd in bruin leer. Canada, omstreeks 1955.
976. Snuff bottles, China
Set van vier gedecoreerde glazen snuff bottles, decors met vogels, tijger en geisha. China 20e eeuw.
9725 CT Groningen