Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022

700. Murano vaas

Hoge vaas in cognac kleur, in mal geblazen en met uitgekogeld pontil, circa 1970.

701. Satsuma kom, Japan

Duizend gezichten kom met krijgers en Geisha's, Japan, circa 1920.

702. Vaas, Frantisek Vizner

Glazen vaas met gecontroleerd aangebrachte bellen met lichtgroene kern. Ontwerp Frantisek Vizner en uitgevoerd bij Sklo, circa 1965.

703. Dekseldoos, ontwerp Ljubisa Misic voor Goebel

Keramieken dekseldoos, ontworpen door Ljubisa Misic en uitvoering Duitse fabrikant Goebel. circa 1985.

704. Gemberpot, China

Hand gedraaide en geschilderde gemberpot, voorstelling een watergezicht, onderzijde gemerkt. China, 19e eeuw.

705. Borstelset, Klaas Dijkstra Sneek

Borstelset met de hand gehamerd, voorstelling waterpoort en stadswapen Sneek. Plaat gesigneerd.

706. Beeld dansend paar

Geglazuurd en gegoten beeld van een dansend paar, in de stijl van Ditmar Urbach, Tsjechoslowakije, circa 1940.

707. Klankschaal, Tibet

Kleine Tibetaanse klankschaal met Boeddhistische motieven en originele gesneden houten hamer. Tibet, circa 1980.

708. Theekistje

Houten theekistje met parelmoer en originele binnen deksel, circa 1930.

709. Zilveren silent butler

Een silent butler of asbakleger, 2e gehalte zilver (835/1000) met ebbenhouten steel, 20e eeuw.

710. Kruithoorn

Kruithoorn van leer, koper en ijzer. Voor het laden van musketten met kruit, 18e/19e eeuw.

711. Vaas, Kosta Boda

Katten vaas met gecontroleerde banen, Kosta Boda. Toegeschreven aan Vicke Lindstrand. niet gesigneerd, circa 1965

712. Murano schaal

Vrij geblazen schaal met goudfolie en kleurpoeders ingelegd. Toegeschreven aan Barovier & Toso.

713. Bord, China, Chienlung periode

Handgeschilderd Chinees bord met landschap decoratie. Te dateren in de Chienlung periode, 18e eeuw.

714. Keukenblikken

Keukenblikken uit de jaren 30, Nederland. Bedrukt geweest met goudverf maar door gebruik eraf gesleten. De Art Deco stickers van latere datum. Koffieblik met extra sluitring.

715. Bierpul

Kristallen bierpul met een tinnen montering en figuurtje, amandel geslepen, Duitsland, circa 1900.

716. Murano vaas, Barovier & Toso

Murano vaas met goudpoeder en spijkertechniek. Techniek en ontwerp Barovier & Toso, circa 1975

717. Vaas, Art Deco

Mondgeblazen Art Deco vaas met handgeschilderde goudaccenten. Frankrijk, circa 1930

718. Vaas, Holmegaard

Kobalt blauwe vaas, ontwerp Otto Brauer voor Kastrup-Holmegaard. Jaren 60.

719. Vaas, China

Chinese vaas met decor van vogels en bloemen, Republiek periode.

720. Gemberpotten, China

Twee handgeschilderde famille rose gemberpotten, een met origineel deksel. Gemerkt aan de onderzijde, 20e eeuw.

721. Murano schaal

Murano schaal met gecontroleerd aangebrachte rode-en blauwe banen, circa 1970.

722. Rokersset RIO Tiel, ontwerp Jan Ulrich

Tinnen Art Deco rokersset van de ontwerper Jan Ulrich, RIO Tiel, circa 1930.

723. Vaas, China

Craquelé vaas met landschap decoratie en visser. Geen merktekens, China, eerste helft 20e eeuw.

724. Parfumbrander, Limoges Frankrijk

Een lampje en/of parfumbrander, Chinoiserie. Gemerkt Limoges France, circa 1930.

9725 CT Groningen