Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022

725. Bowlstel met zilveren knop

Geslepen kristallen bowlstel met een zilveren knop, met originele lepel en onderbord.

726. Vaas

Boheemse vaas met gecontroleerd uitgevoerde banen, circa 1980.

727. Art Deco beeldje, Gustav Adolf Daumiller

Klein gegoten metalen Art Deco beeldje van naakt met groene patina, Gustav Adolf Daumiller (1876-1962). Gemerkt aan de achterzijde Daumiller, eerste helft 20e eeuw.

728. Zilveren hanger

Zware hanger met een glazen object met diverse kleurstellingen. 1e gehalte zilver (925/1000), meesterteken aanwezig, circa 1980.

729. Winkelblik Haga Sneek

Hoog winkelblik van Haga fijne boter-drabbelkoeken, Sneek. Voorstelling Waterpoort in Sneek, circa 1925.

730. Nestkommen, Zaalberg Holland

Driedelige set kommen van de firma Zaalberg Zoeterwoude, alle kommen zijn gemerkt.

731. Vaas

Grote vintage lava vaas met de hand aangebrachte decoratie. Duitsland, circa 1960.

732. Vaas, Groninger steenfabriek ADCO

Vaas, ADCO, gemerkt met de oude stempel van de Groninger steenfabriek. Modelnummer 1012.

734. Vaas, ontwerp Willem Wagenfeld voor WMF

Staalblauwe vrijgeblazen vaas. Ontwerp Willem Wagefeld, uitgevoerd bij WMF. Duitsland, circa 1958.

735. Nietmachine

Antieke gietijzeren nietmachine, G.A. Dorbecker Bremen/Gebruder Brehmer Leipzig. Circa 1910, plank van latere datum.

736. Tegel Vindicat Groningen, Westraven Utrecht

Kleine tegel met wapen van Vindicat Atque Polit, studentenvereniging in Groningen, Westraven Utrecht. Uitgave mogelijk gedaan door Jacobs KG Groningen (Jakobs/Kanis en Gunnink koffie).

737. Dienblad

Een geëmailleerd dienblad/schaal met expressief decor, circa 1970.

738. Zilveren bonbonschaaltje

Duits bonbonschaaltje, gemerkt 800 AK, 20e eeuw.

739. Vaas, Sklo Borske

Glazen Pop Art vaas met ingeblazen olijfvormige vensters, Sklo Borske, circa 1965.

740. Gemberpot, China

Chinees porseleinen gemberpot met famille verte decor van een pauw in bloemrijke omgeving. Circa 1900.

741. Vaas, Barolac

Lichtblauwe persglazen vaas, Barolac modelnummer 164. Glasfabriek Josef Inwald, Bohemen, ontworpen tussen 1948-1952.

742. Bureaulamp

Bureaulamp uit circa 1960.

743. Beeldje

Gestileerd bronzen beeldje op een houten voet.

744. Vaas

Azuurblauwe Pop Art vaas, in de mal geblazen met optische vensters. Bohemen, circa 1970.

745. Stopwatch, Hanhart

Vintage stopwatch in originele doos, Hanhart Duitsland, circa 1965.

746. Sieradenkist

Friese houten sieradenkist met kerfsnede rondom, tweede helft 19e eeuw.

747. Heilig Hart beeld, Gebroeders Paridon

Groot Heilig Hart beeld van Gebroeders Paridon uit Amsterdam. circa 1955.

748. Delfts bord

Delfts bord, van weduwe van Briel, t' Fortuyn. Voorstelling van een theeboom, 18e eeuw (circa 1765).

749. Beeld hert

Gestileerd plateel beeld van een hert. Franse herkomst, eerste helft 20e eeuw.

750. Vaas, A.D. Copier

Grote staalblauwe gelegenheidsvaas met inscriptie "Ter herinnering aan 25 jarig huwelijk van N.H. zangkoor Het Lied''. Ontwerp A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1935.

9725 CT Groningen