Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022
751. Bord, China
Zwaar messing bord met decoratie van een draak en gelukssymbolen, eind 19e eeuw.
752. Dolk in schede, India
Antieke dolk in schede van ijzer, hout en hertengewei. Dolk heeft merktekens, India ca. 1920.
753. Vaas, Groninger steenfabriek ADCO
Gele ribbelvaas ADCO, modelnummer 1012.
754. Schenkkan, Mayer & Eliot Pitcher
Antieke schenkkan met decor Etruscan vases, met tinnen montering. Datering circa 1865.
755. Wandlamp, Art Deco
Wandlamp met originele persglazen kap en schroefdraad, armatuur van keramiek met abstracte accenten. Circa 1925.
756. Schenkkan, KTP Velsen
Een schenkkannetje naar ontwerp van C.J. Gellings voor KTP Velsen. Glazuur is wat 'vuil' daarom vermoedelijk niet gemerkt. Modelnummer 107, gemaakt circa 1930.
757. Wandlamp
Antieke wandlamp, messing plaat met armatuur en gematteerde en geslepen lamp, circa 1890.
758. Pruikenstandaard
Antieke pruikenstandaard met ingeblazen kleuren. Pontil aan bovenzijde, in drie delen geblazen. Eerste helft 19e eeuw.
759. Vaas
Cameo vaasje met geëtst decor van bloemen en planten. Toegeschreven aan Fenton, USA, circa 1910.
760. Treinstel, Märklin
Märklin treinstel HO, locomotief en twee wagons uit de jaren 60.
761. Kaarsenstandaards, Swarovski
Kristallen kaarsenstandaards in originele doos, Swarovski. Beide stukken gemerkt.
762. Borden, China, Chienlung periode
Twee Chinese famille rose borden met bloemdecoratie, 18e eeuw, Chienlung periode.
763. Swatow kom, China, Ming periode
Grote Chinese Swatow kom uit de Ming periode (16e/17e eeuw). Gemaakt voor de export.
764. Bord, Rusland
Groot gegoten Russisch bord met abstract decor. Gemerkt aan de achterzijde, eerste helft 20e eeuw.
765. Kom, ontwerp Johan van Loon voor Rosenthal
Asymmetrische kom met diverse technieken, ontwerp Johan van Loon voor Rosenthal. Gemaakt in Duitsland in circa 1975.
766. Vaas, Wilhelm & Elly Kuch
Vaas met sgraffito patroon op donker gebakken klei. Ontwerp Wilhelm & Elly Kuch, Duitsland, jaren 60.
767. Huwelijkskandelaar, Frankrijk
Handgedraaide en handbeschilderde kandelaar gemaakt ter gelegenheid van een huwelijk. Frankrijk, circa 1980.
768. Zeefdruk, Corneille
Zeefdruk uit 1985 met de titel "Le matin de L'oiseau", Corneille (1922-2010). Gesigneerd en genummerd aan de onderzijde.
769. Zeefdruk, Corneille
Zeefdruk uit 1985 met de titel "Dans le ciel, le soleil", Corneille (1922-2010). Gesigneerd en genummerd aan de onderzijde.
770. Kommen, China
Chinese kommen, gemerkt aan de onderzijde, 19e eeuw.
771. Kommen, Japan
Twee polychroom beschilderde Japanse kommen uit circa 1900.
773. Bord, Japan
Groot Japans bord met Geisha's, onderglazuur blauw geschilderd. Eind 19e eeuw.
774. Vide poche, Sumida Gawa Japan
Sumida Gawa vide poche of muntenbakje, wit gebakken klei en druipglazuur. Gemaakt in Japan ca. 1920.
775. Vaas, A.D. Copier
Geslepen staalgrijze vaas, ontwerp Andries Dirk Copier en uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1947. Gemerkt aan de onderzijde.
9725 CT Groningen