Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022

751. Bord, China

Zwaar messing bord met decoratie van een draak en gelukssymbolen, eind 19e eeuw.

752. Dolk in schede, India

Antieke dolk in schede van ijzer, hout en hertengewei. Dolk heeft merktekens, India ca. 1920.

753. Vaas, Groninger steenfabriek ADCO

Gele ribbelvaas ADCO, modelnummer 1012.

754. Schenkkan, Mayer & Eliot Pitcher

Antieke schenkkan met decor Etruscan vases, met tinnen montering. Datering circa 1865.

755. Wandlamp, Art Deco

Wandlamp met originele persglazen kap en schroefdraad, armatuur van keramiek met abstracte accenten. Circa 1925.

756. Schenkkan, KTP Velsen

Een schenkkannetje naar ontwerp van C.J. Gellings voor KTP Velsen. Glazuur is wat 'vuil' daarom vermoedelijk niet gemerkt. Modelnummer 107, gemaakt circa 1930.

757. Wandlamp

Antieke wandlamp, messing plaat met armatuur en gematteerde en geslepen lamp, circa 1890.

758. Pruikenstandaard

Antieke pruikenstandaard met ingeblazen kleuren. Pontil aan bovenzijde, in drie delen geblazen. Eerste helft 19e eeuw.

759. Vaas

Cameo vaasje met geëtst decor van bloemen en planten. Toegeschreven aan Fenton, USA, circa 1910.

760. Treinstel, Märklin

Märklin treinstel HO, locomotief en twee wagons uit de jaren 60.

761. Kaarsenstandaards, Swarovski

Kristallen kaarsenstandaards in originele doos, Swarovski. Beide stukken gemerkt.

762. Borden, China, Chienlung periode

Twee Chinese famille rose borden met bloemdecoratie, 18e eeuw, Chienlung periode.

763. Swatow kom, China, Ming periode

Grote Chinese Swatow kom uit de Ming periode (16e/17e eeuw). Gemaakt voor de export.

764. Bord, Rusland

Groot gegoten Russisch bord met abstract decor. Gemerkt aan de achterzijde, eerste helft 20e eeuw.

765. Kom, ontwerp Johan van Loon voor Rosenthal

Asymmetrische kom met diverse technieken, ontwerp Johan van Loon voor Rosenthal. Gemaakt in Duitsland in circa 1975.

766. Vaas, Wilhelm & Elly Kuch

Vaas met sgraffito patroon op donker gebakken klei. Ontwerp Wilhelm & Elly Kuch, Duitsland, jaren 60.

767. Huwelijkskandelaar, Frankrijk

Handgedraaide en handbeschilderde kandelaar gemaakt ter gelegenheid van een huwelijk. Frankrijk, circa 1980.

768. Zeefdruk, Corneille

Zeefdruk uit 1985 met de titel "Le matin de L'oiseau", Corneille (1922-2010). Gesigneerd en genummerd aan de onderzijde.

769. Zeefdruk, Corneille

Zeefdruk uit 1985 met de titel "Dans le ciel, le soleil", Corneille (1922-2010). Gesigneerd en genummerd aan de onderzijde.

770. Kommen, China

Chinese kommen, gemerkt aan de onderzijde, 19e eeuw.

771. Kommen, Japan

Twee polychroom beschilderde Japanse kommen uit circa 1900.

772. Vaas, China

Hexagonale vaas met decoratie, 19e eeuw.

773. Bord, Japan

Groot Japans bord met Geisha's, onderglazuur blauw geschilderd. Eind 19e eeuw.

774. Vide poche, Sumida Gawa Japan

Sumida Gawa vide poche of muntenbakje, wit gebakken klei en druipglazuur. Gemaakt in Japan ca. 1920.

775. Vaas, A.D. Copier

Geslepen staalgrijze vaas, ontwerp Andries Dirk Copier en uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1947. Gemerkt aan de onderzijde.

9725 CT Groningen