Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022
875. Lot elpees
Lot elpees met diverse genres uit de 20e eeuw.
876. Lot elpees
877. Lot elpees
888. Metronoom, Wittner
Maëlzel metronoom in piramide vormgeving. Fabrikant Wittner, made in West Germany, jaren 60/70.
889. Saxofoon
Ammoon messing saxofoon, kleur zwart met florale decoratie, 21e eeuw.
890. Luidsprekers, Martin Logan USA
Elektrostatische luidsprekers van Martin Logan. Model ElectroMotion ESL X is de grootste elektrostaat uit de ElectroMotion serie van Martin Logan. Het combineert een elektrostatisch paneel met twee woofers voor een diep basbereik. Luidsprekers zijn 2017 aangeschaft.
891. Luidspreker, Bang & Olufsen
Twee Bang & Olufsen luidsprekers, type Beolab 8000. Ontwerper David Lewis, gefabriceerd vanaf 2012.
892. Hifi set, Quad
Stereocombinatie Hifi set van Quad. De 606 versterker, 66 FM Tuner, 67 CD player, 66 Preamplifier, afstandsbediening, bedieningspaneel en kabels. Circa 1995.
893. Beocenter 2300, Bang & Olufsen
Bang & Olufsen Beocenter 2300 Type 2616. CD & Tuner met afstandsbediening. Ontwerp David Lewis, geproduceerd omstreeks 2007.
894. Beocenter 3200, Bang & Olufsen
Bang & Olufsen Beocenter 3200, typenummer 2681. Type Beocenter met hard disc recorder met afstandsbediening. Productiejaar 2005.
895. Platenspeler, Dual
Dual platenspeler CS-503-1, met extra element. Snaargedreven halfautomatische platenspeler in Duitsland gefabriceerd. Bouwjaren 1987-89.
896. Platenspeler, Sony
Platenspeler Sony auto return turntabel PS-J20.
897. Platenspeler, Sherwood
Sherwood platenspeler, modelnummer PM-8550. Made in Korea, jaar 1998.
898. Platenspeler, Akai
Akai platenspeler, modelnummer ATT10U. USB platenspeler, omstreeks 2012.
899. Platenspeler, Philips
Philips platenspeler, modelnummer 202 Electronic. Jaar 1969/1970.
900. Platenspeler, Lenco
Lenco platenspeler, modelnummer L-76-SR. Halverwege de jaren 70.
902. Lot netsukes
Lot met zes houtgestoken netsukes waaronder een schildpad, drie hondjes in een mand en kikkers. 20e eeuw.
903. Lot snijwerk
Lot met zeven houtgestoken snijwerkjes waaronder een schorpioen, zwaan en muis. 20e eeuw.
904. Lot netsukes
Lot met zes houtgestoken netsukes waaronder een schildpad, muis, kat en schildpad. 20e eeuw.
905. Lot netsukes
Lot met zes houtgestoken netsukes waaronder een slang, muis en olifanten. 20e eeuw.
906. Lot snijwerk
Lot snijwerk waaronder vissen, paard en een gordeldier, 20e eeuw.
907. Lot netsukes
Lot met vijf netsukes waaronder een aap, hond en paard. 20e eeuw.
908. Lot netsukes
Lot met zes houtgestoken netsukes waaronder een olifant, dolfijn, kameel en uil. 20e eeuw.
909. Lot netsukes
Lot met zes houtgestoken netsukes waaronder een konijn, honden en paard. 20e eeuw.
910. Plaatjesboeken, Thijsse en Van Laren
Zes Verkade plaatjesboeken; vetplanten, kamerplanten, cactussen, paddenstoelen, waar wij wonen, de bloemen en haar vrienden door Jacob. P. Thijsse en A.J. van Laren. Jaren 30/40.
9725 CT Groningen