Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022

875. Lot elpees

Lot elpees met diverse genres uit de 20e eeuw.

876. Lot elpees

877. Lot elpees

888. Metronoom, Wittner

Maëlzel metronoom in piramide vormgeving. Fabrikant Wittner, made in West Germany, jaren 60/70.

889. Saxofoon

Ammoon messing saxofoon, kleur zwart met florale decoratie, 21e eeuw.

890. Luidsprekers, Martin Logan USA

Elektrostatische luidsprekers van Martin Logan. Model ElectroMotion ESL X is de grootste elektrostaat uit de ElectroMotion serie van Martin Logan. Het combineert een elektrostatisch paneel met twee woofers voor een diep basbereik. Luidsprekers zijn 2017 aangeschaft.

891. Luidspreker, Bang & Olufsen

Twee Bang & Olufsen luidsprekers, type Beolab 8000. Ontwerper David Lewis, gefabriceerd vanaf 2012.

892. Hifi set, Quad

Stereocombinatie Hifi set van Quad. De 606 versterker, 66 FM Tuner, 67 CD player, 66 Preamplifier, afstandsbediening, bedieningspaneel en kabels. Circa 1995.

893. Beocenter 2300, Bang & Olufsen

Bang & Olufsen Beocenter 2300 Type 2616. CD & Tuner met afstandsbediening. Ontwerp David Lewis, geproduceerd omstreeks 2007.

894. Beocenter 3200, Bang & Olufsen

Bang & Olufsen Beocenter 3200, typenummer 2681. Type Beocenter met hard disc recorder met afstandsbediening. Productiejaar 2005.

895. Platenspeler, Dual

Dual platenspeler CS-503-1, met extra element. Snaargedreven halfautomatische platenspeler in Duitsland gefabriceerd. Bouwjaren 1987-89.

896. Platenspeler, Sony

Platenspeler Sony auto return turntabel PS-J20.

897. Platenspeler, Sherwood

Sherwood platenspeler, modelnummer PM-8550. Made in Korea, jaar 1998.

898. Platenspeler, Akai

Akai platenspeler, modelnummer ATT10U. USB platenspeler, omstreeks 2012.

899. Platenspeler, Philips

Philips platenspeler, modelnummer 202 Electronic. Jaar 1969/1970.

900. Platenspeler, Lenco

Lenco platenspeler, modelnummer L-76-SR. Halverwege de jaren 70.

902. Lot netsukes

Lot met zes houtgestoken netsukes waaronder een schildpad, drie hondjes in een mand en kikkers. 20e eeuw.

903. Lot snijwerk

Lot met zeven houtgestoken snijwerkjes waaronder een schorpioen, zwaan en muis. 20e eeuw.

904. Lot netsukes

Lot met zes houtgestoken netsukes waaronder een schildpad, muis, kat en schildpad. 20e eeuw.

905. Lot netsukes

Lot met zes houtgestoken netsukes waaronder een slang, muis en olifanten. 20e eeuw.

906. Lot snijwerk

Lot snijwerk waaronder vissen, paard en een gordeldier, 20e eeuw.

907. Lot netsukes

Lot met vijf netsukes waaronder een aap, hond en paard. 20e eeuw.

908. Lot netsukes

Lot met zes houtgestoken netsukes waaronder een olifant, dolfijn, kameel en uil. 20e eeuw.

909. Lot netsukes

Lot met zes houtgestoken netsukes waaronder een konijn, honden en paard. 20e eeuw.

910. Plaatjesboeken, Thijsse en Van Laren

Zes Verkade plaatjesboeken; vetplanten, kamerplanten, cactussen, paddenstoelen, waar wij wonen, de bloemen en haar vrienden door Jacob. P. Thijsse en A.J. van Laren. Jaren 30/40.

9725 CT Groningen