Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022

911. Plaatjesboeken

Zes plaatjesboeken bestaande uit; Apen en hoefdieren, Dierenleven Artis, de Bloemenvelden, Zeewateraquarium en terrarium, De Boerderij en Hans de Torenkraai. Midden vorige eeuw.

912. Schemerlamp

Messing en porseleinen schemerlamp met melkglazen kap met kralen. Vierde kwart 20e eeuw.

913. Gouden broche met gouden tientje

Gouden broche met daarin een gouden tientje van Willem III, 1876. Munt is 21,6 karaat, de omlijsting is 14 karaats goud, ongemerkt maar getoetst.

914. Gouden ring met maansteen

Vintage 14 karaats gouden ring met cabochon geslepen maansteen. gemerkt met eikenblad 585 en meesterteken,

915. Gouden ring met granaat

Vintage 8 karaats gouden ring met vijfentwintig geslepen Boheemse granaat, gemerkt 333 en HRs.

916. Gouden broche en dasspeld

Antieke gouden broche met Zeeuwse knoppen, gemerkt oud eikenblad (583/1000) en een dasspeld met Zeeuwse knop, ongemerkt maar getoetst op 14 karaats goud.

917. Gouden armband met munten

Vintage "closed 4 ever" 14 karaats gouden armband met drie bedels. Een gouden Sovereign (Victoria) 1899 goudgehalte 917/1000, een gouden vijfje van Wilhelmina 1912 goudgehalte 900/1000 en een Iraanse 1/2 Pahlavi goudgehalte 900/1000. Armband niet gemerkt maar getoetst op 14 karaats goud.

918. Gouden ring met diamant en parel

Vintage 14 karaats gouden ring met cultivé parel en een geslepen diamant, circa 0,04 ct. Onduidelijk gemerkt maar getoetst op 14 karaat goud.

919. Gouden ring

Vintage 14 karaats gouden ring met bladeren motief, ongemerkt maar getoetst.

920. Lot sloopgoud

14 karaats sloopgoud, oorbellen en een broche.

921. Gouden halsketting

14 karaats gouden halsketting, gemerkt 585.

801. Kaststel, Jasperware

Antiek blauw biscuitporselein Jasperware kaststel met romantische voorstelling, in de stijl van Wedgwood. Duitsland, eerste helft 20e eeuw.

802. Vaas, Art Deco

Franse of Boheemse Art Deco glasvaas met ingeknepen bovenrand, geëtst floraal decor. Circa 1900.

803. Dolk

Arabische dolk, zogenaamde "Jambiya", Oman. Gemaakt voor decoratie, mes is niet scherp, BWG zilver.

804. Zilveren bord, Canada

Klein klassiek zilveren bord, gemerkt 925 Birks Sterling silver, Canada, 20e eeuw.

805. Vaas, ontwerp Clemens Briel voor Nuon

Vaas uit 1999, ontwerp Clemens Briel in opdracht gemaakt voor energiemaatschappij Nuon.

806. Voorraadblikken

Emaille voorraadblikken koffie, thee en suiker uit circa 1935.

950. Inktpot, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Plateel inktpot met binnenpot, niet gemerkt. Plateelbakkerij Zuid-Holland, circa 1930.

951. Dekselvazen, China

Een paar Chinese messing dekselvazen, gemerkt aan de onderzijde, circa 1940.

952. Vaas, China, Republiek periode

Grote Chinese vaas met polychrome decoratie, circa 1945 (Republiek periode).

953. Kom, Rusland

Handgeschilderde antieke houten kom uit Riga, Rusland, 19e eeuw.

954. Klokstel, Frankrijk

Zamac klokstel, Frankrijk, circa 1900 Frankrijk.

955. Kandelaar, Orrefors

Een zware kandelaar met plaats voor vier kleine kaarsen en een grote kaars, Orrefors Zweden. Gemerkt met sticker, circa 1970.

957. Theepot, Indonesië

Zware messing theepot uit Java, Indonesië, begin 20e eeuw.

956. Schildering op bord, H. Patiau, Frankrijk

Impressionistisch schildering op aardewerk. Gesigneerd aan de voorzijde H. Patiau (1842-1904) en gemerkt aan de achterzijde, circa 1890.

9725 CT Groningen