Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022
911. Plaatjesboeken
Zes plaatjesboeken bestaande uit; Apen en hoefdieren, Dierenleven Artis, de Bloemenvelden, Zeewateraquarium en terrarium, De Boerderij en Hans de Torenkraai. Midden vorige eeuw.
912. Schemerlamp
Messing en porseleinen schemerlamp met melkglazen kap met kralen. Vierde kwart 20e eeuw.
913. Gouden broche met gouden tientje
Gouden broche met daarin een gouden tientje van Willem III, 1876. Munt is 21,6 karaat, de omlijsting is 14 karaats goud, ongemerkt maar getoetst.
914. Gouden ring met maansteen
Vintage 14 karaats gouden ring met cabochon geslepen maansteen. gemerkt met eikenblad 585 en meesterteken,
915. Gouden ring met granaat
Vintage 8 karaats gouden ring met vijfentwintig geslepen Boheemse granaat, gemerkt 333 en HRs.
916. Gouden broche en dasspeld
Antieke gouden broche met Zeeuwse knoppen, gemerkt oud eikenblad (583/1000) en een dasspeld met Zeeuwse knop, ongemerkt maar getoetst op 14 karaats goud.
917. Gouden armband met munten
Vintage "closed 4 ever" 14 karaats gouden armband met drie bedels. Een gouden Sovereign (Victoria) 1899 goudgehalte 917/1000, een gouden vijfje van Wilhelmina 1912 goudgehalte 900/1000 en een Iraanse 1/2 Pahlavi goudgehalte 900/1000. Armband niet gemerkt maar getoetst op 14 karaats goud.
918. Gouden ring met diamant en parel
Vintage 14 karaats gouden ring met cultivé parel en een geslepen diamant, circa 0,04 ct. Onduidelijk gemerkt maar getoetst op 14 karaat goud.
919. Gouden ring
Vintage 14 karaats gouden ring met bladeren motief, ongemerkt maar getoetst.
920. Lot sloopgoud
14 karaats sloopgoud, oorbellen en een broche.
921. Gouden halsketting
14 karaats gouden halsketting, gemerkt 585.
801. Kaststel, Jasperware
Antiek blauw biscuitporselein Jasperware kaststel met romantische voorstelling, in de stijl van Wedgwood. Duitsland, eerste helft 20e eeuw.
802. Vaas, Art Deco
Franse of Boheemse Art Deco glasvaas met ingeknepen bovenrand, geëtst floraal decor. Circa 1900.
803. Dolk
Arabische dolk, zogenaamde "Jambiya", Oman. Gemaakt voor decoratie, mes is niet scherp, BWG zilver.
804. Zilveren bord, Canada
Klein klassiek zilveren bord, gemerkt 925 Birks Sterling silver, Canada, 20e eeuw.
805. Vaas, ontwerp Clemens Briel voor Nuon
Vaas uit 1999, ontwerp Clemens Briel in opdracht gemaakt voor energiemaatschappij Nuon.
806. Voorraadblikken
Emaille voorraadblikken koffie, thee en suiker uit circa 1935.
950. Inktpot, Plateelbakkerij Zuid-Holland
Plateel inktpot met binnenpot, niet gemerkt. Plateelbakkerij Zuid-Holland, circa 1930.
951. Dekselvazen, China
Een paar Chinese messing dekselvazen, gemerkt aan de onderzijde, circa 1940.
952. Vaas, China, Republiek periode
Grote Chinese vaas met polychrome decoratie, circa 1945 (Republiek periode).
953. Kom, Rusland
Handgeschilderde antieke houten kom uit Riga, Rusland, 19e eeuw.
954. Klokstel, Frankrijk
Zamac klokstel, Frankrijk, circa 1900 Frankrijk.
955. Kandelaar, Orrefors
Een zware kandelaar met plaats voor vier kleine kaarsen en een grote kaars, Orrefors Zweden. Gemerkt met sticker, circa 1970.
957. Theepot, Indonesië
Zware messing theepot uit Java, Indonesië, begin 20e eeuw.
956. Schildering op bord, H. Patiau, Frankrijk
Impressionistisch schildering op aardewerk. Gesigneerd aan de voorzijde H. Patiau (1842-1904) en gemerkt aan de achterzijde, circa 1890.
9725 CT Groningen