Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022
978. Versterker, Yamaha
Versterker elektrische gitaar van het merk Yamaha, type GA-15 Guitar Aplifier, gefabriceerd in 2012.
979. Lot wijn
Drie flessen Château Richard 2002 en drie flessen Sauternes witte wijn bestaande uit Château Haut-Caplane 1989, een Sauternes witte wijn van Château Romer du Hajot uit 1983 en Sauternes witte wijn Château Lamothe uit 1990.
980. Lot alcoholische versnaperingen
Lot van zeven flessen, waaronder twee flessen jenever Hooghoudt, Groningen en Nobeltje, Ameland. Twee flessen Italiaanse rode wijn en twee Franse rode wijn en een fles rode Port van Kopke.
981. Treinset, Märklin
Märklin 2911 startset personentrein, combinatie van locomotief en twee wagons met transformator en rails. In originele doos, jaren 60/70.
982. BP blik
Liter blik British Petroleum BP Energol U.C.L. motorolie. Jaren 50.
983. Soda sifons, Sparklets LTD
Twee soda sifons; spuitflessen met gevlochten stalen omhulsel. Sparklets LTD, London. Made in England, omstreeks de jaren 50/60.
984. Etsen, P. de Vries
Drie etsen, gesigneerd P. de Vries, 20e eeuw.
985. Tabakspot, kris en notenkraker, Indonesië
Houten tabakspot ingelegd met parelmoer, een kris en een houten notenkraker, 19e/20e eeuw.
986. Weegschaal
Weegschaal van gietijzer met koperen weegbakken, omstreeks 1880.
987. Religieuze beelden
Drie handgeschilderde religieuze beelden van de Heilige Theresia uitgevoerd in gips. Tweede/derde kwart 20e eeuw.
988. Modelboot Franse viskotter
Houten model van een Franse viskotter, met messing naamplaatje met vermelding “Chalutier le Marignan. Concarneau 1970”. Op vast basement. Eind 20e eeuw.
990. Brandewijnkom
Antieke zilveren Groningse gelobde brandewijnkom met hengsels in de vorm van griffioenen, diverse merken.
991. Kist
Eikenhouten kist met gestoken panelen aan de voorzijde en zijkanten. Opgebouwd uit oude elementen, 20e eeuw.
993. Blik, Art Nouveau
Frans voorraadblik uit de Art Nouveau periode. circa 1910.
992. Yixing theepot, China
Chinese Yixing theepot met originele deksel, 20e eeuw.
994. Vaas
Een keramieken vaas met aan beide zijden geschilderde gestileerde gezichten.
995. Vaasje, E en O Gutherz Oostenrijk
Vaasje Hollands Handelsmerk, E en O Gutherz Oostenrijk. Naar decor van Bert Nienhuis. Niet gemerkt en het vaasje is niet uitgevoerd bij Distel Amsterdam
996. Vaasjes, Japan
Twee Japanse cloisonné vaasjes, circa 1920.
998. Vaas
Duitse handbeschilderde opaline dekselvaas met Nederlandse tekst "Vriendschaps aandenken", eind 19e eeuw.
999. Yixing theepotje, China
Een Chinees Yixing aardewerk theepotje, midden 20e eeuw.
1000. Lot Chinees porselein
Lot Chinees porselein uit de 18e en 19e eeuw.
1001. Bord, ADCO
Jubileum bord ter ere van het 50-jarig bestaan van de Raad van Arbeid, ADCO Groningen 1959.
997. Bord, Schiavon Italy
Vintage bord Schiavon Italy, ingekrast en ingekleurd bord uit de jaren 60. Gemerkt aan de achterzijde.
1002. Schotel, Meissen
Een handgeschilderde porseleinen schotel gemaakt bij Meissen, gemerkt aan de achterzijde, eind 19e eeuw.
1003. Lot sieraden
Lot sieraden bestaande uit vier verschillende kettingen van natuursteen, koraal en parelmoer. 20e eeuw.
9725 CT Groningen