Veiling: Veiling 40 sessie 3, woensdag 21 september 2022

776. Vazen, ontwerp Frans Anton Mehlem voor Royal Bonn

Twee grote vazen met druifdecoratie en romantische taferelen. Ontwerp Frans Anton Mehlem voor Royal Bonn, circa 1900.

777. Beeldje monnik, China, Guangxu periode

Antiek Chinees porseleinen beeldje van een monnik, Guangxu periode circa 1910.

778. Tafelklok, WUBA/Warmink

Tafelklok met achtdaags uurwerk. Nederlands fabricaat uit de jaren 60.

779. Gembercoupes met zilveren voet

Twee geslepen kristallen gembercoupes met zilveren voet, gemerkt, 20e eeuw.

780. Gembercoupe met zilveren voet

Antieke kristallen gembercoupe met amandelslijpsel en zilveren voet op ebbenhout standaard met benen pootjes, 19e eeuw.

781. Vaas, Peil & Putzler

Glazen vaas met luchtbellen en spinnenweb decoratie, Peil & Putzler, Duitsland, circa 1975.

782. Vaas, ontwerp Erkki Vesanto voor Iittala

Donkerblauwe vaas, gesigneerd en genummerd aan de onderzijde. Ontwerp Erkki Vesanto voor Iittala, Finland circa 1970. Restant van originele sticker.

783. Vaas, China

Antieke Nanking vaas met opgelegde draak decoratie, China, circa 1920.

784. Schenkkan Rotterdam, Klinkenberg

Schenkkannetje van Klinkenberg Zeist, met in slibdecor aangebracht "Rotterdam" en druipglazuur accenten. Aan de onderzijde gemerkt KW, circa 1925.

785. Zilveren kom

Vierkant kommetje met randdecoratie, Deens design. Sterling zilver 925, gemerkt.

786. Murano schaal

Zware Murano schaal met goudpoeder, circa 1970.

787. Zoutdoos, Royal Copenhagen

Zoutdoos met houten deksel en originele houten lepel, decor Fajance. Royal Copenhagen, circa 1975.

788. Dekseldoos, Porfin Cluj Napoca

Een dekseldoos met handgemaakte bloemen en opengewerkt decor. Porfin Cluj Napoca, Roemenië, circa 1950.

789. Vaas, Frans van Katwijk

Vaas gemaakt in Gouda, groen gemêleerde glazuur. Gesigneerd aan de onderzijde Frans van Katwijk, circa 1950.

790. Asbak

Asbak gemaakt van porselein met hand gedecoreerde inrichting. "For He's a Jolly Good Fellow" staat cursief op de sokkel. Occupied Japan, gemaakt in de jaren 50,

791. Beeld luipaard, ontwerp Béla Markup voor Herend

Porseleinen beeld van een luipaard, ontwerp Béla Markup (1873-1945) voor Herend. Met maker- en fabrieksmerk, eerste helft 20e eeuw.

792. Asbakken, ontwerp Walter Bosse voor Aeroflot

Set metalen asbakjes in de vorm van een egel, ontwerp Walter Bosse voor Aeroflot. De grootste asbak heeft een makersmerk, midden 20e eeuw.

793. Vazen, ontwerp Lion Cachet voor De Distel Amsterdam

Twee plateel vazen, ontwerp Lion Cachet voor Plateelbakkerij De Distel Amsterdam, jaren 20. Voorheen gekocht bij Jacob Koning te Groningen.

794. Glazen schaal, Art Deco

Boheemse Art Deco schaal uit omgeving Loetz/Kralik, circa 1925.

795. Dienblad

Dienblad van aardewerk met een nikkel montering, Duitsland circa 1900.

796. Blik Frank Rademaker's Hopjes

Groot winkelblik van Frank Rademaker's Hopjes met Jugendstil motieven, circa 1925.

797. Champagne emmer

Klassieke aluminium champagne emmer met naamplaat van Jean Maire Champagne, Epernay France.

798. Beeldje zittende man

Glazen beeldje van een zittende en peinzende man, jaren 80.

799. Schaal, Corneille

Corneille keramieken schaal. Gedateerd en gesigneerd 1999.

800. Vaas, ontwerp Piet Knepper voor Mobach

Grote aardewerken vaas, ontwerp Piet Knepper voor Mobach Utrecht, circa 1980.

9725 CT Groningen