Veiling: Veiling 41 sessie 2, dinsdag 29 november 2022
327. Wandbord, Koninklijke Tichelaar Makkum
Aardewerken wandbord van Koninklijke Tichelaar Makkum met florale handbeschilderde decoratie. Aan achterzijde gemerkt en gedateerd 1990.
328. Albums met poëzieplaatejs
Twee albums met poëzieplaatjes en plaatjes met onder andere kinderen, oude vliegtuigen, landschappelijke plaatjes.
329. Schaal, ontwerp Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht
Kristallen rechthoekige schaal met paarse- en groene kleurelementen, ontwerp Max Verboeket uitgevoerd door de Kristalunie Maastricht. Aan de onderzijde gesigneerd, jaren 60.
330. Dienblad
Houten dienblad met florale intarsia voorzien van nikkelen omranding met handvatten. Eerste helft 20e eeuw.
331. Vaas
Glazen solifleur vaas met aardetinten kleurinsluitingen, 21e eeuw.
332. Spiegel, Meubelfabriek Nederland J.A. Huizinga
Eikenhouten spiegel met kuif en gefacetteerd spiegelglas van Meubelfabriek Nederland, J.A. Huizinga, Westersingel Groningen. Eerste kwart 20e eeuw.
333. Spiegel, Frankrijk
Ovale vergulde en geornamenteerde spiegel. Aan de bovenzijde een fraaie kroon van bladeren en guirlandes, florale decoratie aan de onderzijde van de spiegel. Frankrijk, 19e eeuw.
334. Vaas
Rode glazen Murano stijl vaas, model fazzoletto. Vierde kwart 20e eeuw.
335. Opium gewichten
Acht donker gepatineerde bronzen opiumgewichten in de vorm van leeuwen. Thailand, 20e eeuw.
336. Paspop model
Goudkleurig model paspop voorzien van zwart-gouden decoratie en Franse teksten op papier, 21e eeuw.
337. Schilderij
Schilderij van Alpine skiër. Acrylverf en gemengde techniek op linnen, rechtsboven gesigneerd. Eind 20e eeuw.
338. Vaas, Art Deco
In de mal geblazen rode Art Deco vaas met glazen applicaties. Toegeschreven aan de firma Kralik, Bohemen, circa 1925.
339. Aquarel, Gouke Notebomer
Aquarel met goud op papier van Gouke Notebomer (1947-2009). Titel "Blauwes Wunder 2 (Virgo Clemens O.P.N.)"., verso vermelding kunstenaar, titel en gedateerd 23-2-2007.
340. Barometer, Art Deco
Franse Art Deco wandbarometer “Barometre Aneroïde”, in chromen behuizing en zilverkleurige plaat. Frankrijk, tweede kwart 20e eeuw.
341. Vaas
Heldere halfkristallen vaas met geslepen bloemmotief, groot formaat vaas. Bohemen, derde kwart 20e eeuw.
342. Hyacintglazen, Glasfabriek Leerdam
Vier persglazen hyacintglazen van Glasfabriek Leerdam, jaren 60/70.
343. Vaas, Confido
Aardewerken vaas van aardewerkfabriek Confido Harkstede, voorzien van wit craqueléglazuur. Aan de onderzijde gemerkt met modelnummer en Confido, jaren 50/60.
344. Pastelkrijttekening
Pastelkrijttekening met wajangpoppen. Pastelkrijt op board, rechtsonder gesigneerd. 20e eeuw.
345. Schaal, ontwerp Max Verboeket voor Kristalunie Maastricht
Kristallen schaal met oranje-groene glasslierten van Max Verboeket door Kristalunie Maastricht, omstreeks 1958.
346. Vaas, Art Nouveau
In de mal geblazen Art Nouveau vaas met applicaties in de vorm van bladeren. Ongemerkt, vermoedelijk Kralik, Bohemen. Circa 1930.
347. Cache-pot, Royal Doulton
Cache-pot van Royal Doulton met florale decoratie in reliëf aangebracht. Gemerkt aan de onderzijde met fabrieksstempel en modelnummer. Engeland, gefabriceerd tussen 1901 en 1922.
348. Boekensteun
Houten gestoken boekensteun met Afrikaanse figuren. Vierde kwart 20e eeuw.
349. Hyacintglazen, ontwerp L.J.F. Linssen voor Glasfabriek Leerdam
Vijf helderglazen hyacintglazen van Glasfabriek Leerdam, ontwerp L.J.F. Linssen, waarvan twee met afbeelding van moeder en kind. Omstreeks 1964.
350. Schilderij, Verhulst
Schilderij van een bosgezicht met schaapskudde. Olieverfschilderij op paneel, rechtsonder gesigneerd Verhulst. Tweede kwart 20e eeuw.
351. Beeld, Indonesië
Coromandel houten gestoken beeld van knielende man. Indonesië, eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen