Veiling: Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022

252. Oosterse siermessen

Vier siermessen gemaakt van ijzer en messing en met glaskralen ingelegd. Perzië, 20e eeuw.

253. Vintage schemerlamp, Richard Essig

Chromen en gestructureerde glazen vloerlamp van Richard Essig, Besigheim, Duitsland, circa 1970.

254. Schilderij, L.J. Heatley

Schilderij van paardensport evenement. Olieverfschilderij op paneel, rechtsonder gesigneerd L.J. Heatley. Engelse School, 20e eeuw.

255. Schaal, Corneille

Blauwe keramieken schaal gedecoreerd met vis. Gesigneerd Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo) en gedateerd 1999.

256. Tabakspot

Messing gehamerde tabakspot met hengsel en deksel, eerste helft 20e eeuw.

257. Reiswekker, Swiza

Messing reiswekker van fabrikant Swiza. achtdaags uurwerk. Swiss Made, jaren 50/60.

258. Buste, Art Deco

Art Deco buste van een dame uitgevoerd in wit albast, omstreeks 1920.

259. Hangbloempot, Art Deco

Melkglazen Art Deco hangbloempot met koud geschilderde bes decoratie. Jaren 30/40.

260. Kist met inhoud

Hout met ijzer beklede groene kist met inhoud, 20e eeuw.

261. Hutkoffer met inhoud

Houten hutkoffer met metalen banden gevuld met oude toeristische folders, 20e eeuw.

262. Hanglamp

Glazen in hoogte verstelbare hanglamp gedecoreerd met abstract patroon in pasteltinten. Jaren 50/60.

263. Vintage theewagen

Vintage teakhouten bijzettafel of theetafel op wieltjes, voorzien van touwstructuur aan weerszijden. Met boven- en onderblad van formica met houtnerfstructuur. Jaren 50/60.

264. Kroonluchter

Franse messing kroonluchter met acht lichtpunten, derde kwart 20e eeuw.

265. Hanglamp, Art Deco

Glazen Art Deco hanglamp met stoffen rand en bronskleurige armatuur. Tweede kwart 20e eeuw.

266. Parapluhouder, Jugendstil

Houten Jugendstil paraplustandaard gedecoreerd met tegel voorzien van zwaan, compleet met zinken afdruipbak. Eerste kwart 20e eeuw.

267. Lamp, Jan de Bouvrie

Metalen verchroomde uplighter staande lamp van Jan de Bouvrie, omstreeks 2000.

268. Vintage hanglamp

Vintage metaaldraad hanglamp met drie lichtpunten met geel-, groen- en rode lampenkap. Jaren 50/60.

269. Vintage hanglamp

Vintage metaaldraad hanglamp in rood-gele kleur. Jaren 50/60.

270. Hanglamp

Glazen hanglamp uit Art Deco periode met afbeeldingen van Bacchus en musicerende vrouwen met satyr, voorzien van bronskleurige armatuur. Tweede kwart 20e eeuw.

271. Eetkamerstoelen

Zes Engelse mahoniehouten eetkamerstoelen met velours bekleding. Engeland, begin 20ste eeuw.

272. Stoel

Oud-Hollandse houten stoel met gevlochten zitting, 19e eeuw.

273. Naaitafel

Gebogen draadframe naaitafel op wieltjes met opbergbak en florale decoratie. Jaren 50.

274. Hanglamp, Art Deco

Glazen beigekleurige Art Deco hanglamp met messing armatuur en stoffen bekabeling. Jaren 20/30.

275. Kist tegels

Kist met circa dertig oud-Hollandse blauw-witte wandtegels, gedecoreerd met molens en platbodems. Circa 1900.

276. Hanglamp, Art Deco

Hanglamp met melkglazen kap voorzien van lichtblauwe Art Deco decoratie, in hoogte verstelbaar door porseleinen katrolmechanisme. Tweede kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen