Veiling: Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022

277. Lot curiosa

Lot curiosa bestaande uit een verchroomd servies met een koffiepot, suiker- en melkstel en dekselpotje, jaren 30. Hierbij een tinnen theelicht en tinnen dekselpot, 20e eeuw.

278. Lot curiosa en porselein

Lot curiosa met drie Chinees porseleinen kommen, een peper- en zoutstel, twee handbeschilderde vaasje met draak decoratie, een porseleinen serveerschaal met landschappelijke decoratie en een polychroom beschilderde vaas. Tevens een kristallen karaf met stop en een verzilverde slede. 20e eeuw.

279. Lot servies

Lot servies met vijftien stuks van Société Céramique Maastricht. Model Beatrix, geproduceerd vanaf 1938.

280. Lantaarns

Vier lantaarns, blik en metaal met houten uitvoeringen. 21e eeuw.

281. Emmer en kolenkit

Koperen emmer met lussen en zwart geëmailleerde kolenkit. Eerste helft 20e eeuw.

282. Blikken voorraaddozen

Drie voorraadblikken met Schots Tartan patroon. Voorzien van opdruk brood, koek en beschuit. Eerste helft 20e eeuw.

283. Lot antiek en curiosa

Lot antiek en curiosa bestaande uit een Carl Zeiss Jena WO I verrekijker, geborduurde tas, verzilverd en bewerkt bord India, albast beeldje Jugendstil vrouwenbuste, houten paard, houten opbergdoos, presse-papier met edelsteen, poederdoos, sigarendoos celluloid, mondharmonica Hohner Cromonica I De Luxe, twee flessenstoppen en verzilverde metalen damesbeurs. 20e eeuw.

284. Lot Chinoiserie servies

Theeservies in Chinoiserie, porseleinen set met theepot, koffiepot, suikerpot en melkkannetje met deksel, drie theekopje, acht schoteltjes, drie ontbijtbordjes en een iets groter bordje. Tevens een klein Chinees blauw-wit kommetje. 20e eeuw.

285. Lot messing

Lot messing met een weegschaal, strijkbout en scheepsbel op paneel, inscriptie "Constantia"', 20e eeuw.

286. Lot curiosa

Lot curiosa met twee wajangpoppen, decoratief beschilderd minischild met Balinees thema en een spiegel met omranding van Chinese munten. 20e eeuw.

287. Lot messing en koper

Lot messing voorwerpen bestaande uit een strijkbout, vijzel met stamper, gietijzeren strijkbout met messing onderstel, oosterse messing koeienbel en een onderzetter. Tevens een koperen ketel met floraal bewerkt motief. 20e eeuw.

288. Lot curiosa

Lot curiosa met een messing strijkijzer, drie tinnen bekertjes, vier Chinese lakwerk doosjes, metalen klassieke fotolijstjes, hoornen lepel, houten blok met uitgesneden vis, meetkundig apparaat, houten onderzetter met parelmoer, Delftse vaas en een Chinees dekselpotje. 20e eeuw.

289. Stripboeken voor volwassenen

Lot stripboeken op pocket formaat, circa drieënzeventig stuks. Action, misdaad en erotisch verhalen, omstreeks 1960.

290. Porselein Royal Albert

Lot met twintig kop-en-schotels van Royal Albert porselein, circa tien extra schotels Royal Albert. Hierbij drie theelepels Royal Albert. Made in England, jaren 70/80.

291. Lot curiosa en antiek

Lot curiosa en antiek waaronder een houten loopwiel, twee houten geribbelde ton model opbergdoosjes, lijstwerk met Japanse vrouwen op rijstpapier, houten ei model doosjes, twee zijden halsdoeken, Chinees, kaartspel, houten mal voor productie van stenen bakstenen met inscriptie en verzilverde banaan schaal. 19/20e eeuw.

292. Lot curiosa

Lot curiosa met een passer set in etui, Art Nouveau stijl vide-poche, gemerkt P. De Soete, messing roos, pianolampje, liniaal in lederen etui, twee brieven weegschalen, zijden hoofddoek en rijwielbelastingplaatje en een marmeren/metalen vloeistempel. 20e eeuw.

293. Mantelklok Art Deco

Franse marmeren Art Deco mantelklok met twee pendanten, voorzien van zilverkleurige wijzerplaat. Frankrijk, jaren 30.

294. Lot etnografica

Lot etnografica met een Chinees houten beeldje, houten wandbeeld met masker, houten/lederen juk voor dier, gedroogd elfenbankje, een Balinees wandmasker en houten wandobject met gestoken mensfiguur binnen in. 20e eeuw.

295. Lot textiel

Lot textiel met katoenen schorten, kleedjes met bewerkte randen, schouderdoek met florale bewerking en gehaakt kleedje. 20e eeuw.

296. Lot damast

Lot damasten tafelkleden en servetten, eerste helft 20e eeuw.

297. Lot damast

Damasten tafelkleden en servetten met ingeweven patronen, eerste helft 20ste eeuw.

298. Lot curiosa

Lot curiosa met twee melkglazen plafondlampen waarvan één met porseleinen plafondbevestiging, vijf lijstjes met prenten, drie KMK Duitsland aardewerken jaren 70 objecten, decor Viola en een grote Duitse gesigneerde groene aardewerken vaas. 20e eeuw.

299. Lot lampen

Lot met vier lampen, drie hanglampen, een zwarte metalen en twee Deense metalen design hanglampen en een tafellamp van Vedelux. Jaren 70.

300. Lot curiosa

Lot curiosa met twee koperen kruiken, lederen damesbeurs, Aziatische houten beeldjes, tinnen suikerpot, schenkkan en suikerdoos, keramieken wand lieveheersbeestje, houten textiel drukblokken, lijstje met kinderportret en Duits groen glas. 20e eeuw.

9725 CT Groningen