Veiling: Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022

177. Schilderij, De Vries

Schilderij van een stilleven met Afrikaans beeld en wierookschaal. Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder de Vries gesigneerd. Jaren 70/80.

178. Beeld

Bronzen beeld van een echtpaar met dochter op granieten basement. Vierde kwart 20e eeuw.

179. Vaas, China

Chinese Satsuma stijl keramieken vaas gedecoreerd met handgeschilderde Japanse voorstelling. Voorzien van vergulde elementen. Tweede helft 20e eeuw.

180. Vintage koffietafel

Teakhouten vintage koffietafel met fineer bovenblad en messing kleurige omranding van het bovenblad. Poten voorzien van messing voeten Jaren 50/60.

181. Schilderij

Schilderij met voorstelling van Chinese man en vrouw. Olieverfschilderij op paneel, rechtsboven aangebrachte Chinese karakters. 21e eeuw.

182. Halbank

Mahoniehouten halbank met gedraaide poten en roll end handvatten. Engeland, 19e eeuw.

183. Pilaren

Twee bruine papier-maché pied de stalle, pilaren met driehoek decoratie aan boven- en onderzijde, komen uit de theaterwereld. Jaren 20/30.

184. Linnenkast

Duitse Gründerzeit mahoniehouten linnenkast met lade aan de onderzijde, voorzien van messing beslag. Omstreeks 1900.

185. Vaas, De Olde Kruyk

Keramieken vaas met hengsels en geribbelde kraag in donkerrode-crème kleur, De Olde Kruyk Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt met DOK, jaren 70/80.

186. Kinderstoel

Eikenhouten kinderstoel met vinyl zwarte bekleding en draaibare tafeltje/voetenplank met spijlen. Tweede kwart 20ste eeuw.

187. Baarkruk, Spanje

Houten Spaanse baarkruk, midden 20ste eeuw.

188. Stoomwals, Wilesco

Stoomwals in klassieke zwart-messing uitvoering van Wileso, modelnummer D430 Lokomobile. Duitsland, tweede helft 20e eeuw.

189. Hangoortafel

Mahoniefineer op eikenhout hangoortafel met twee laden, waaronder besteklade. Engeland, circa 1900.

190. Vintage bijzettafel

Vintage bijzettafel met grijs gemarmerd formica bovenblad, jaren 60/70.

191. Beelden, Corry Ammerlaan-van Niekerk

Twee bronzen beeldjes met kinderen en hond van Corry Ammerlaan-van Niekerk, aan de basis gesigneerd CAN. Vierde kwart 20e eeuw

192. Stoommachine, Wilesco

Stoommachine uitgevoerd in messing en zwarte kleur van Wilesco. Modelnummer D456, Duitsland, vierde kwart 20e eeuw.

193. Penantkast

Mahoniehouten tweedeurs penantkast voorzien van getordeerde pilaren met lade. Tweede helft 19e eeuw.

194. Matroesjka’s

Lot met drie houten, handbeschilderde Russische matroesjka’s. Vierde kwart 20e eeuw.

195. Gebakstel

Keramieken gebaksstel, taartschotel en zes gebaksbordjes in zwart-wit geglazuurd oppervlak. Ongemerkt, jaren 60/70.

196. Caféstoel, Thonet

Caféstoel met rode velours bekleding van een recentere datum. Met originele papieren label van Thonet, Wien Oostenrijk, eerste helft 20ste eeuw.

197. Glasobject, Edith Benedictus Buning

Glasobject in bladvorm met de titel “verbonden zijn” van Glasatelier Benedictus, Appelscha. 21e eeuw.

198. Herdenkingsbord, Petrus Regout Maastricht

Herdenkingsbord einde WOI van Petrus Regout & Co Maastricht, met opschrift “Hou’en Trouw Aan Kroon en Troon". Gedateerd November 1918, einde eerste Wereldoorlog.

199. Schaal, Marcel Wanders

Schaal, ontwerp van Marcel Wanders, geïnspireerd door de Olympische Spelen 2008 in Beijing. Modelnaam Emotion, uitvoering Tichelaar Makkum, 21e eeuw.

200. Vrouw met hoed

Dame met hoed uitgevoerd in papier-maché, deels handbeschilderd object. 21e eeuw.

201. Schalen

Twee meerkleurige glazen schalen, 21e eeuw.

9725 CT Groningen