Veiling: Veiling 42 sessie 3, woensdag 15 maart 2023
1122. Handtas
Krokodillenlederen dames handtas, derde kwart 20e eeuw.
1123. Zeefdruk Nieuw Guinea
Zeefdruk met de titel Dorpsgezicht in Nieuw Guinea. Rechtsonder aangegeven dat het een proefdruk betreft. Jaren 50.
1124. Chiffonnière
Hollandse mahoniehouten chiffonnière met zes lades en ramskopbeslag, 19e eeuw.
1125. Ladekast
Houten ladekast met bronskleurig beslag, eind 19e eeuw.
1126. Sidetable
Hardhouten sidetable in chinoiserie stijl, 20e eeuw.
1127. Hoekkast
Geëboniseerde beglaasde hoekkast opgebouwd uit 19e eeuwse elementen met florale motieven en in de kuif houtgestoken engelen. Samenstelsel uit de 20e eeuw.
1128. Melkbussen
Twee handbeschilderde metalen melkbussen in Hindelooper stijl, grootste melkbus Frico en gedateerd 1971.
1129. Lot fournituren
Lot fournituren, biezen ter verfraaiing van kleding. Jaren 60/70.
1130. Lot Whisky waterkannen
Lot met dertien Whisky waterkannen met opdruk waaronder Ballentines, Jameson en Tellamore Dew. Bijgaand boek "Westcott price guide for Advertising Water Jugs", jaren 60-80.
1131. Servies op dienblad
Tinnen theeservies met Hindeloopen beschilderd houten dienblad, midden 20e eeuw.
1132. Lot lampen
Lot lampen bestaande uit twee vintage metalen bureaulampen, een wandlamp en een uplighter met geëtst glazen kap voorzien van bakelieten voet. 20e eeuw.
1133. Lot lampen
Lot lampen bestaande uit een hanglamp in de vorm van een omgekeerde theekop-en-schotel, een jaren 80 wandlamp en een Art Deco uplighter. 20e eeuw.
1134. Lot curiosa
Lot curiosa met onder andere een jaren 30 dienblad reverso geschilderd, gemberpot, plateel dekselpot Plateelbakkerij Arnhem decor Morea, witmetalen Pagode vorm spaarpot en een plateel jenever tonnetje. 20e eeuw.
1135. Lot damast
Damasten tafelkleden en servetten met verschillende ingeweven patronen, eerste helft 20ste eeuw.
1136. Lot servies Villeroy & Boch
Drie dozen Villeroy & Boch servies, model Manoir. Globaal twaalf persoons servies met borden in drie formaten, kopjes, soepkommen, sauskom, twee terrines en serveerschaal. 20e eeuw.
1137. Lot glaswerk
Lot glaswerk met geslepen champagneflûtes, wijnglazen en borrelglaasjes. 20e eeuw.
1138. Lot porselein
Lot porselein waaronder een Japans Satsuma servies gemerkt Omega, floraal handbeschilderde theekopjes, kommetjes met schotels, een houten chinoiserie dienblad en blauw-witte porseleinen kopjes en schotels. 20e eeuw.
1139. Lot naturalia
Doos naturalia met een gevarieerde inhoud van schelpen, zee-egel, oesterschelpen en kogelvis.
1140. Lot naturalia
Lot naturalia met tweeëntwintig stenen in gevarieerde grootte en met verschillende structuur.
1141. Lot naturalia
Lot naturalia met onder andere stenen, fossielen en twee kolibries.
1143. Lot curiosa
Lot curiosa met ondermeer drie gevlochten mandjes, koker, fluit, draadmetalen eiermand en een ketting. 20e eeuw.
1145. Lot curiosa
Lot curiosa met onder andere drie lederen handtassen, dekseldoos, Indiaanse wanddecoratie en een blauwe aardewerken Armin vaas. 20e eeuw.
1146. Lot curiosa
Lot curiosa met onder andere houten kandelaren, drie wandconsoles, tabakspot en houten schaal. 20e eeuw.
1147. Lot glaswerk
Lot glaswerk met vijf coupes, twee karaffen voor port en jenever en twee wijnkaraffen. 20e eeuw.
1148. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder een boekensteun, een wandlampje, Chinese standaards, houten blok doosje met gaten, een ventilator en een tegel met opschrift “ Laat hier uw hoop maar varen “. 20e eeuw.
9725 CT Groningen