Veiling: Veiling 42 sessie 3, woensdag 15 maart 2023
1046. Itsukaku Yaki vazen, Japan
Twee roodbakken aardewerken vazen, gedeeltelijk geglazuurd, Banko ware, Itsukaku Yaki. Met gestoken reliëf in klei, waaronder een tempel. Aan de onderzijde gemerkt Made in Japan, midden 20e eeuw.
1047. Kettingen
Vijf halskettingen waaronder tribale- en sierstenen kettingen. 20e eeuw.
1049. Scheepsbellen
Twee messing scheepsbellen, een bel met opdruk 1851 en een wapen aan de achterzijde en een kleinere (maar zwaardere) bel zonder opdruk. Beide uit tweede helft 20e eeuw.
1050. Voorraadkast, Art Deco
Houten Art Deco voorraad wandkastje met porseleinen voorraadhouders, jaren 30-50.
1051. Broodtrommel en blikken
Groene blikken broodtrommel en vijf metalen voorraadblikken, 20e eeuw.
1052. Satsuma vazen, Japan
Een stel Satsuma vazen van de firma Nishiki in Japan, decor van geisha's en priesters. Eerste helft 20e eeuw.
1053. Tafellamp
Mid-century modern design gestapeld kristal en chromen tafellamp, in Karl Springer stijl. Jaren 60/70.
1054. Collectezakken
Vier kerkelijke collectezakken met houten grepen en stoffen geldzakken, 20e eeuw.
1055. Schaal
Paarse schaal met helderglazen bovenrand. Ambachtelijk gevormd, eind 20e eeuw.
1056. Houtsnijwerk
Houtsnijwerk fragment met figuren, Nieuw Guinea, midden 20e eeuw.
1057. Plantenstandaards
Twee metalen plantenstandaards, vierde kwart 20e eeuw.
1058. Bandoneon
Zwarte bandoneon, harmonica-achtig muziekinstrument. Eerste helft 20ste eeuw.
1059. Schaaktafel
Houten opklapbare schaaktafel, eerste helft 20ste eeuw.
1060. Hanglamp
Vintage messing hanglamp met centrale glazen schaal omringt door vijf lichtpunten met glazen kapjes. Jaren 50/60.
1061. Hanglamp
Hanglamp voorzien van glazen schaal met goudenkleurige bies en messing omranding met floraal centraal messing bevestigingspunt. Jaren 50/60.
1062. Terracotta pot
Griekse traditionele geribbelde terracotta pot op groot formaat, 20e eeuw.
1063. Terracotta pot
Griekse traditionele terracotta pot met geribbelde banden op groot formaat, 20e eeuw.
1064. Terracotta pot
Griekse traditionele geribbelde terracotta pot op groot formaat, deels geglazuurd. 20e eeuw.
1065. Eetkamerstoelen
Vier stapelbare zwarte spaghetti eetkamerstoelen in de stijl van Giandomenico Belotti. Jaren 80.
1066. Stoel, ontwerp Toon de Wit voor Gebroeders de Wit Schiedam
Buisframe stoel met zwarte stoffen bekleding en bakelieten armleggers, modelnummer 1018. Ontwerp van Toon de Wit voor gebroeders de Wit, Schiedam. Nederland, jaren 60.
1067. Badhocker, Wenko
Bruine kunstlederen badhocker met afneembaar deksel en waszak. Gemerkt Wenko, Duitsland, omstreeks 2000.
1068. Eettafellamp
Verstelbare messing eettafellamp met bronskleurige patina in Jugendstil stijl voorzien van twee lichtpunten met gemarmerd glazen kappen, modelnaam Berliner Kupfer. Vierde kwart 20e eeuw
1069. Ladekast, Scandinavië
Scandinavisch design ladekastje met vier laden, jaren 70.
1070. Salontafel
Salontafel met een onyx marmeren blad, messing onderstel gedecoreerd met vrouwenfiguren en florale elementen. Jaren 70.
1071. Hangvitrine
Oud-Hollandse eikenhouten hangvitrine met drie legplanken. Eerste helft 20ste eeuw.
9725 CT Groningen